Hemsinliyiz.Biz v3

Yönetim Hakkında

Yönetimde Görev Alan Arkadaşlarımızın, Yetki Sorumluluğunun Olmadığı Söylenmektedir.

1-Üye İsmi Değişikliği Yapılamamaktadır.
      2-Açılan Konuların İçeriliğinde, Farklı Konular, Olması Gereken Konu Altına Aktarılamamaktadır.
      3-Üyelerin Düşüncelerine Saygısızlık Yapan Kişileri, Banlama Yetkisi Yoktur.
      4-Yanlış Açılan Başlıklar Olması Gereken Konuya Aktarılmamaktadır.
      5-Bize Ulaşın Başlığında Üyelerin Sorularına Cevap Verememektedir.
      6-Yeni Üyelerin Oto Kontrolü Yönetim Tarafından Yapılamamaktadır.
      7-Üye Aktifi Yapılamamaktadır.
      8-Siteye Resim Ve Video Aktarmalarında Problem Yaşandığından, Üyelere Bilgi Aktarılamamaktadır.
      9-Siteye Üye Olup, Yeni Sitede Giriş Yapamayan Üyelerin Problemleri Giderilmemektedir.

Önceki Sitede YÖNETİM Görevini En İyi Şekilde İcra Edebiliyordu…
      Yeni Site Değişikliğinde Söz Konusu Olan Görev Paylaşımı Yapılmalı Ve Yönetim Odasında Yönetimdeki Arkadaşlara Bilgi Aktarılmalıdır.

Saygılarımla
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen “Kuku” ().

Hemşinliyiz.biz sitesinin yeni versiyonu özellikle yöneticiler açısından büyük sıkıntılar yaratmaktadır. Eski versiyonu iyi kullanan yöneticiler siteye her türlü müdahaleyi yapabiliyordu. Ancak yeni versiyonda bu konuda yetersiz kalmaktadırlar. Bu siteye üye olan yada mesaj yazanların mesajlarına müdahale imkanı sınırlanmıştır. Naci Kobal bu sebeple büyük bir sıkıntı altında olun sitenin asıl yöneticisi Mutlu Kobal'a ulaşamama gibi bir durumla karşı karşıyadır.
      Birileri de bu durumdan yaralanıp Hemşin'lileri tahrik edecek nicklerle ve yazılarla siteyi sabote etmektedir.
      Bu kişi daha önce de sitenin güvenlik açıklarını bularak sürekli siteye ahlak dışı videolar ve mesajla atıyordu.Naci Kobal bu konuda çok emek vererek bu mesajları ve videoları kaldırıyordu. Bu işi şimdi aşağılık ve iğrenç bir nickle siteye dadanmış malum hainlerden biridir. Yapmaya çalıştığı pisliğin herkes farkındadır. Mutlu Kobal'a ulaşıldığında uamrım bu güvenlik açıkları kapatılır ve sitenin daha basit kullanımı yöneticilere sunulur. Eğer bu yapılamıyorsa da Mutlu Kobal'dan ricamız eski versiyonu tekrar işleme koymasıdır.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen “Kuku” ().