İst.Hemşin Derneği Meslek Yüksek Okulunun Nersindeydi Acaba

İst.Hemşin Derneği Meslek Yüksek Okulunun Nersindeydi Acaba

İstanbuldaki sözde Hemşinliler Derneği Bu güne kadar Hemşin veya Çamlıhemşin'e yapılacak kararı alınan yüksek okul kararının bu güne kadar neresinde oldularki şimdilerde derneklerinin sitelerinde sankı çok şey yapmışlar gibi haberler yayınlanıyor üstelik benim sitemin resimlerini yazılarını alarak üstelik terbiyesizlik yapıp açıp benden izin almaksızın kaç defa uyarmama rağmen sitemin ismini haberini kullanıyorlar bu kadarda yüzsüz olabliyorlar.Üstelik hakkında çeşitli dedikodular yaptıkları bir insanın siteisnden nasıl haber alıyorlar.Bu kadar bu işe emek vermemize rağmen her ortamda okul diye derken bu dernek bu güne kadar ne hemşine nede çamlıhemşine okul yapılması için kılını kıpırdatmamaları halde nasılda sahıplenıyor kınıyorum bu dernek denen kurumu bu dernek bu gün itibarı ile ne Çamlıhemşine nede Hemşine yapılan hıç bir şey katkıda bulunamayacağını geçmiştede söyledim şimdide söylüyorum.bu açıklamayı defalarca uyarmama kulak verip haberimi ve sitemin ismini kurumlarının sitelerinden kaldırmayan yönetim kurulu üyeleri sorumludur.umarım bir daha böyle bir hataya düşüp sitemden haber almazlar.İstifa ettiğimi ve derneklerinin üyeleiklerinden ayrıldığım için zaten dernekte yüz karası idi diyebilecek kadarda çirkefleşen bazı yönetim kurulu üyeleri nasıl oluyorda yüzkarası olan bir insanın sitesinden haber alabilme yüzkaralığını gösteriyorlar ınanmak istemiyorum.Almayın kardeşim.
      Bunu saygıyla Tüm Hemşin camiasına duyururum.
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

www.dursunaliyilmaz.com.tr

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      sayın dursunali bilemiyorum belki haklı olabilirsiniz ama dernekler şimdiye kadar bir şey yapmadi ise bu demek değildirki bundan sonrada yapmasın
      ortada çok önemli bir karar var üniversite komite kararı var şimdi artık yöremize ait sivil toplum kuruluşlarının üzerine düşen maddi manevi görevler var bu görevleride behemmehal yerine getirmek zorundadırlar
      vakit geçirmeden istanbul ankara izmir derneklerinin bir araya gelerek
      ortak bir strateji belirlemeleri gerekmektedir
      bu arada bizlere düşen görev köstek olmak değil destek olmaktır
      şayet sizin sitenizden yararlanmışlarsa sizin sayenizde bilgi sahibi
      olmuşlarsada ben şahsen sizin hemşine bir hizmetiniz olarak değerlendiriyorum ve teşekkür ediyorum