Karadeniz Bölgesindelki tehlike

Karadeniz Bölgesindelki tehlike

Özelleştireme adı altında Ülke için hayati önem taşiyan pek çok kurum,yabancilara peşkeş çekildi.
      Bunlardan bir tanesi de Bankalar,yabancı sermaye kuruluşlarına,üç kuruş kar edelim diye satıldı, Yabancı sremaaye gelecekmiş. Yabancı sermaye babasının hayrına hiç bir yere gitmez.
      Daha önce bu sutunlarda Yahudilerin,cirit attiğinı,amaçlarının
      gizli gizli Türkiyede mülk almak olduğunu. Uyanık ve dikkatli olmamızı.
      Hemşinde kadastro çalışmaları yapıldı, vatandaşın çoğunun arazisi Orman arazisi oldu.
      Yarın devlet ben bu arazileri satıyorum derse ne yapacaksınız.

Dün gazetenin bir tanesinde ki haber hakikaten ürkütücü, sermaye si yunanıtan şirketlerine ait Banka Karadeniz bölgesinde, Köylülere verdiği kredileri, öedemediler diye Mezra ve yaylalarına el koyuyormuş.

Bu Bankaları yabancılara satan kim ? İktidar. Memmelketi ne kadar çok seviyorlarmiş. ?

halil yazıcı

yarın çok geç olabilir

bu durum kimsenin umurunda değilki, yeterki arazimiz satılsın para kazanalım diye bizim milletimiz hemşinde koskoca köyü yahudiye sattılar. görüyorsunuz bugün savunmasız yardım filolarına saldıran israil, filistini yerinden eden israil, yarın bizi memeleketten sürmeyecği ne malum. daha öncede belirttim lütfen biraz daha duyarlı olalım....! adamlar bizim yüzümüze hasret değiller. tatilede gelmiyorlar. yer kapma yarışı yapıyorlar. elimizde olan değerli ( her ne kadar bir kıısım insanlarımız değersiz olarak görselerde) arazilerimizi, vatan uğruna canlarını feda etmiş dedelerimizin hatırasına saygı gösterelim. bu topraklar , bu vatan bizim geleceğimiz çocuklarımızın , torunlarımızın geleceği.....! şimdi yazdıklarım kimilerine dalga gelir. memleketimize sahip çıkalım.......!
      www.padosk.com