12 Eylul 2010 da Yapılacak Referandumda Oyunuz Ne

Referandum'da EVET tarafındaydın da şimdi ne oldu ki AKP'yi de Faşit ilan ettin?
      Dünya değişiyor ev Türkiye'de bu değişime mutlaka ayak uydurmalıdır. Ancak senin gibi Marksist olduğunu söyuleyen birinin Marksist Lügatinden Emperyalizmi çıkardılar mı ki Yeni Dünya Düzenini savunursun?

"Efendiler! Dünyada hiç bir ülke yoktur ki ecnebilerin yol göstermesi ile kalkınmış ve gelişmiş olsun. Türkiye'yi kurtaracak yien kendi azmi ve iradesidir" diyen Atatürk'ü de mi hiç duymadın?

Türkiye değişecektir, gelişecektir ancak bunu Batı'nın itelemesi ve kendi menfaatlerine zorlaması ile değil, kendi halkının mutluluğu ve rafahı için ve kendi iradesi ile halkının yararına olarak yapacaktır.

MHP'ye BPP'ye AKP'ye atıp tutuyorsun da bir de CHP için birşeyler söylesene. O CHP'ki Avrupa'daki Sosyal Demokratlar birliğinden bile dışlanmıyor mu?

Türkiye'nin tek sıkıntısı vardır! O da yukarıda Atatürk'ün sözlerini özümseyemeyen Batı hayranı ve işbirlikçi siyasi dalkavuklar. Eminim ki Türkiye bu dalkavukları da tarihin çöplüğüne atacaktır. Bunun için de biraz zamana ihtiyacımız vardır. Batı bugünkü seviyesine 200 senede geldi...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      "Bütün olayi tarafsiz olarak takip ederken,edindigim (TR,deki partilerin hepsi her sigirin baglanacagi mesur) bilgiler sahsimi cok negativ olarak yaniltmistir"

...cümlesinin bir eksigi var" Hemsin,de öküzleride ayni mesura baglariz".Rengi,boynuzu,pehlivanligi , agzimi (=bogurmasi,ki calimsiz öküzler cok bogurur!!),hic önemli degildir,kulagindan tutar baglariz!!!
      Ayni kural en salak öküzleri boronduga baglayip,hagoca sürerkende gecerlidir.
      MHP'ye BPP'ye AKP'ye atıp tutuyorsun da bir de CHP için birşeyler söylesene. O CHP'ki Avrupa'daki Sosyal Demokratlar birliğinden bile dışlanmıyor mu?

BU CÜMLE AKPO LİLER, BDP LİLER, PKK LILAR TARAFINDEAN DA SIK SIK KULLANILMAKTA.

HADİ ONLAR NEYSE DE AKLI BAŞINDA OLAN, BİRAZ MANTIK YÜRÜTEN BİR İNSAN BU CÜMLEYİ KULLANMADAN BİR DÜŞÜNÜR..:

''YILLARDIR İKTİDAR OLMAYAN, SON 10 SENE Kİ BİR ÜLKENİN YÖNETİMİNDE KADROLARIN VE YATIRIMLARIN KÖKTEN DEĞİŞMESİ İÇİN YETERLİ ZAMANDIR. BU CHP BU SÜREÇTE ÜLKE YÖNETİMİNDE HİÇ SÖZ SAHİBİ OLAMAMIŞ, KADROLAŞMA ŞANSI OLAMAMIŞKEN, BEN NE BOK YEMEĞE BU PARTİYE MUHALAFET EDİYORUM DA.. ÜLKEYİ 10 YILDIR YÖNETENLERİN EKSİKLERİNİ HİÇ GÜNDEME GETİRMİYORUM.''

SORUYORUM ÖNÜMÜZDEKİ YIL SEÇİMLERDE CHP Yİ, MHP Yİ, DSP Yİ..V.S. MUHALEFET PARTİLERİNİ ELEŞTİRİSENİZ, ''chp yi avrupalılar dışlıyor, mhp güney doğuya gidemiyor, dsp bitmiştir'' TÜRÜNDEN SÖYLEMLER TOPLUMDA NASIL ALGILANACAK.? KİME OY TAŞIYACAK.?

KIVIRMACA YOK.
      ARKADAN DOLANMAK YOK.

KORKMANIZADA GEREK YOK.

ARTIK MEMURLAR DA RAHATLIKLA AKP PROPODANDASI YAPABİLİR. SAKINCA KALMADI. BU SON TUTUKLANANLAR ARASINDA AKP YANLISI KİMSE VARMI ...? PADİŞAHIM ÇOK YAŞA...

HARBİ OLALIM LÜTFEN.
      YUKAKAPİLİ
      Hemşin'deki öküzlerin bazısı o kadar işe yaramazdır ki onları kasap bile kabul etmediği için yurtdışına ihraç eder gittikleri memleketlerin nufıuskağıdı ile o memleketin vatandaşı öküzler yaparız. Bu okuzler burada iken hiç bir işe yaramadığı için mesurlarıne ot bile koymazdık ama gittikleriş yerlerde mesurlarını her türlü necasetle doldururlar. Onlar da ekmek elden su gölden bol bol yerler. Yerler yerler ama çıkardıkları çirbede ot bile bitmez. Biliriz ki bu okuzler üstten ot yiyip alttan cirbe çıkartan Cirbe Makinasıdır. Bu okuzler gönderildikleri memleketlerde öncelikle Burulurlar, sonra maydanlara salınırlar. Arada bir tavşuş geçup bogursalar da bogurmalarını kendilerinden başka kimse durmaz. Arada bir necuş sesleri gelir ama onu da biz takmayız. Geçelim...

....

Sana gelince Meksudum; Yani koca Türkiye'de Hemşin'in bir sitesinde, 10-15 kişinin belki takip ettiği bir sitede yazdıklarım memleketin kaderini değiştirecek hemi? AKP %47 oyu da benim burda yazdığım yazılarla almıştır mutlaka.
      Ben CHP'li değilim Meksut! Ne CHP'liyim nede onun ideolojisine en ufak bir gönül bağım yoktur. MHP belki CHP'ye kuyruk olur ama ben sizlere asla kuyruk filan olmam. Bu sebeple bana CHP'ye yaptığım eleştiriletre karşı CHP'lileri gibi davranmam konusunda eleştiri getirme. Sen CHP'li olabilirsin ama ben Atatürk'ün başlattığı Sanayi devrimine takoz olup fren yaptıran ve yok eden, bu sebeple de meydanı Süleymanlara bırakanların yanında olamam.
      CHP Avrupa Sosyal Demokratlar Platformundan Demokrat olmadığı için kovuldu. CHP önce demokrat olsun. Yok Avrupa'nın CHP'yi dışlaması AB'nin Türkiye'ye baskı uygulamak için aldığı bir kararsa o zaman CHP'nin o platform da ne işi vardı?
      O ki CHP o kadar eyi idi Ecevit nehe CHP'den kaçtı? CHP'den kaçan Ecevit'i bu millet nehe başbakan yaptı? Cevabını bana değil millete ver millete. Hani %47'sini salak ve koyun gördüğünüz millete.

Ben ne geçmişte korktum ne de gelecekten korkarım. Çünkü bu ülkenin yaşanan tüm olumsuzlukalra rağmen geleceğin güçlü devletlerinden biri olacağına inanırım.

Ama sen korkmakta haklısın Meksudum? Neden mi?
      Geluulerrrrr...:))) Sade uler gelmaa! Şeriat da geluuu!!! :):):)
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Doksan yildir "demokrasi!" olan bir ülke,güvencesini
      olusturamamissa,olusturamiyorsa ,bu ülkenin rejimi ,yasalari miadini doldurmus demektir.Imparatorluktan günümüze kadar düsünürlerimizin yapitlari ortada.Nice acikca düsüncelerine ,inanclarina sahip cikan insanlarin önü kesildi.Bircogu inzivaya cekilirken,bircoguda hayatlariyla ödedi.Aleviler halen inanclarindan dolayi asagilaniyor.Ermeni,Rumlar,Kürtler hala düsman,basini baglayanlar halen irticaci olarak görülüyor.Sadece yasaklar ve düsmanlik üzerine kurulmus zihniyet,ülkeyi bitmeyen savas ve darbelere iterken,ceteler yönetimi devralmistir.Esitlik ve özgürlügün olmadigi yerde,ne savas biter nede haksizlik.
      Ülkemizin etable partilerinin hepsi ,"devleti korumak icin" ,devlet tarafindan ekilen-ki her türlü parti herseyden önce devlete karsi milletin hakkini savunmak icin kurulur- ,zaman zaman ölcüyü asanlarinin ,yumusak veya zor metodlarla,tirpanlandigi kel bir bahceden ibarettir.Böyle kel ve corak birakilan bahceden genis kitleleri doyuracak hasat beklenemez.
      Ama gercek suki;her yil komsudan tohum ,domates biber dilenirseniz birgün komsunuz "neden basarisiz oldugunuzu" sorgular!!
      Dünyada bizimle yaklasik esit yakin siyasi gecmisi paylasan G.Kore,Arjantin,Sili..vs ülkeleri ,tarihleriyle hesaplasip" demokratlasma!" yolunda oldukca hizlanirken,biz hala basörtüsüyla günümüzü istigal etmek zorundayiz!.Adaletin tarafsizligi,insan haklari,serbest düsünme ,adil dagilim ..gibi ,ticari ilerleme yaninda sosyal gelismeyi destekleyen olanaklardan yoksun kaldigimiz müddetce sözümona "demokrasi +kapitalismus" un bile hakkini veremeyecegimiz aciklidir.
      Yazar: saksu Tarih: 23.10.2010 Saat: 02:57

Hemşin'deki öküzlerin bazısı o kadar işe yaramazdır ki onları kasap bile kabul etmediği için yurtdışına ihraç eder gittikleri memleketlerin nufıuskağıdı ile o memleketin vatandaşı öküzler yaparız. Bu okuzler burada iken hiç bir işe yaramadığı için mesurlarıne ot bile koymazdık ama gittikleriş yerlerde mesurlarını her türlü necasetle doldururlar. Onlar da ekmek elden su gölden bol bol yerler. Yerler yerler ama çıkardıkları çirbede ot bile bitmez. Biliriz ki bu okuzler üstten ot yiyip alttan cirbe çıkartan Cirbe Makinasıdır. Bu okuzler gönderildikleri memleketlerde öncelikle Burulurlar, sonra maydanlara salınırlar. Arada bir tavşuş geçup bogursalar da bogurmalarını kendilerinden başka kimse durmaz. Arada bir necuş sesleri gelir ama onu da biz takmayız. Geçelim...

....

Sana gelince Meksudum; Yani koca Türkiye'de Hemşin'in bir sitesinde, 10-15 kişinin belki takip ettiği bir sitede yazdıklarım memleketin kaderini değiştirecek hemi? AKP %47 oyu da benim burda yazdığım yazılarla almıştır mutlaka.
      Ben CHP'li değilim Meksut! Ne CHP'liyim nede onun ideolojisine en ufak bir gönül bağım yoktur. MHP belki CHP'ye kuyruk olur ama ben sizlere asla kuyruk filan olmam. Bu sebeple bana CHP'ye yaptığım eleştiriletre karşı CHP'lileri gibi davranmam konusunda eleştiri getirme. Sen CHP'li olabilirsin ama ben Atatürk'ün başlattığı Sanayi devrimine takoz olup fren yaptıran ve yok eden, bu sebeple de meydanı Süleymanlara bırakanların yanında olamam.
      CHP Avrupa Sosyal Demokratlar Platformundan Demokrat olmadığı için kovuldu. CHP önce demokrat olsun. Yok Avrupa'nın CHP'yi dışlaması AB'nin Türkiye'ye baskı uygulamak için aldığı bir kararsa o zaman CHP'nin o platform da ne işi vardı?
      O ki CHP o kadar eyi idi Ecevit nehe CHP'den kaçtı? CHP'den kaçan Ecevit'i bu millet nehe başbakan yaptı? Cevabını bana değil millete ver millete. Hani %47'sini salak ve koyun gördüğünüz millete.

Ben ne geçmişte korktum ne de gelecekten korkarım. Çünkü bu ülkenin yaşanan tüm olumsuzlukalra rağmen geleceğin güçlü devletlerinden biri olacağına inanırım.

Ama sen korkmakta haklısın Meksudum? Neden mi?
      Geluulerrrrr...:))) Sade uler gelmaa! Şeriat da geluuu!!! :):):)

MÜSLÜM GÜNDÜZ KARDEŞİMİZ DE TV LERDE ENDAM ETTİ..
      HADİ HAYIRLISI,
      GÖZÜN AYDIN.
      ÖPERİM GÖZLERİNDEN :D :D :D
      YUKAKAPİLİ

CVP: CÜMLE

Yazar: maksut Tarih: 22.10.2010 Saat: 14:38

BU CÜMLE AKPO LİLER, BDP LİLER, PKK LILAR TARAFINDEAN DA SIK SIK KULLANILMAKTA.

HADİ ONLAR NEYSE DE AKLI BAŞINDA OLAN, BİRAZ MANTIK YÜRÜTEN BİR İNSAN BU CÜMLEYİ KULLANMADAN BİR DÜŞÜNÜR..:

''YILLARDIR İKTİDAR OLMAYAN, SON 10 SENE Kİ BİR ÜLKENİN YÖNETİMİNDE KADROLARIN VE YATIRIMLARIN KÖKTEN DEĞİŞMESİ İÇİN YETERLİ ZAMANDIR. BU CHP BU SÜREÇTE ÜLKE YÖNETİMİNDE HİÇ SÖZ SAHİBİ OLAMAMIŞ, KADROLAŞMA ŞANSI OLAMAMIŞKEN, BEN NE BOK YEMEĞE BU PARTİYE MUHALAFET EDİYORUM DA.. ÜLKEYİ 10 YILDIR YÖNETENLERİN EKSİKLERİNİ HİÇ GÜNDEME GETİRMİYORUM.''

SORUYORUM ÖNÜMÜZDEKİ YIL SEÇİMLERDE CHP Yİ, MHP Yİ, DSP Yİ..V.S. MUHALEFET PARTİLERİNİ ELEŞTİRİSENİZ, ''chp yi avrupalılar dışlıyor, mhp güney doğuya gidemiyor, dsp bitmiştir'' TÜRÜNDEN SÖYLEMLER TOPLUMDA NASIL ALGILANACAK.? KİME OY TAŞIYACAK.?

KIVIRMACA YOK.
      ARKADAN DOLANMAK YOK.

KORKMANIZADA GEREK YOK.

ARTIK MEMURLAR DA RAHATLIKLA AKP PROPODANDASI YAPABİLİR. SAKINCA KALMADI. BU SON TUTUKLANANLAR ARASINDA AKP YANLISI KİMSE VARMI ...? PADİŞAHIM ÇOK YAŞA...
      HARBİ OLALIM LÜTFEN.

hani dıyosun ya ne pok yemeye partıyı eleştıreyım dıye .. ılk defa doğru söylediğine rstgeldim .. o malüm muhalefet partısı daha muhalefet yapamıyor ne pok yemeye iktidara aday oluyor yani demem oki hiçbir poka yaramayanların nesini eleştıreceksınız kiiii....
      *** alpican ***

Her Gününü Hayatının Son Günüymüş Gibi Yaşarsan
      Günün Birinde Haklı Çıkarsın...!!!!