18 Aralık Hemşinliler Gecesi- İstanbul

18 Aralık Hemşinliler Gecesi- İstanbul

Değerli Hemşinliler,

18 Aralık'ta Spor Yazarları Der. Lokali'nde( İstanbul Levent'te )
      " Hemşinliler Gecesi" yapılacaktır. Bilet ayırmak isteyenlerin yönetim kurulu üyelerimizi veya derneği aramaları gerekmektedir. Bilet ücreti 100.TL.dir. Derneğimize ait bahçenin düzenlenmesi için yapılan gecemize katılımınızı ve katkılarınızı bekleriz. ( 0216 418 40 80 )

Hemşinliler Eğitim ve Kültür Derneği
      " akıl ve gönül ; insan ...
      Derneğe gelir elde etmek için tek yol bu mudur?
      Her sene sadece işi tıkırında olanlara gece düzenlemek yönündeki sığ anlayışı sakın açıklamaya kalkışmayın; ben dahil pek çok kişiyi ikna edemezsiniz.
      Üç yıl önce 20 TL olan bilet ücretini beş kat arttıran hangi zihniyet ve onun temsilcileridir acaba?
      Ya gündüz kurtaracak, yahut gece alacak,
      Düşmanın bu toprakta ölüsü kalır ancak!
      Bir satır boş kalmasın ölümün defterinde,
      Cesaret yine sağdır vatanın siperinde...
      Merhaba. Elbette bu değildir ama dernekler aidatlar ve özellikle bağışlar ve gece gelirleriyle kaynak sağlarlar. Bu gece yapılacak gecelerden sadece birisidir ; yani 30.TL düzeyinde geniş katılımlı geceler ( de yapılmakta ve ) yapılacaktır. Bu gelirlerle dernek binası yaptırılmış ve şimdi de derneğe ait bina arkasındaki ( projesi yapılan ) bahçenin kapatılması, üyelere daha rahat bir imkan sağlanmak istenmektedir. Ayrıca derneğimizin üniversite öğrencilerine burs verebilmesi için belirki düzeylerde parasal katkı elde etmesi zaruridir.

Eleştirilerinizde dernek etkinliklerinin tümünü dikkate almanızı öneririz. Selamla.
      Hasancım,
      30 TL bedelli etkinlik ne zaman yapıldı? Ben kaçırmış olabilirim, onun için soruyorum.
      Dikkate almamız gereken diğer etkinlikler nelerdir? Bu konuda da bilgiye ihtiyacım var.
      "Hemşin" adını kullanarak, Hemşinlilere fahiş fiyatla bilet satma hakkını hangi Hemşinlilerden aldınız?
      Ya gündüz kurtaracak, yahut gece alacak,
      Düşmanın bu toprakta ölüsü kalır ancak!
      Bir satır boş kalmasın ölümün defterinde,
      Cesaret yine sağdır vatanın siperinde...

Hak Vermemek Elde Değil !

Bir Hemşinli Olarak Bu Tarz Gecelerin Düzenlenmesi, Hemşinlilerin Bir Araya Toplanması, Hemşin Derneğinin Bir Şekilde Çarkını Çevirmesi Elbetteki Benimde İsteyeceğim Bir Durumdur. Ancak Nihat Abime Katılmamak Elde Değil ! 100 TL Bilet Ücreti Bence Aşırı Yüksek Olmuş... 30 Tl Düzeyinde Geniş Katılımlı Bir Gece Olmadığını Söylemişsiniz... Yani Katılımın Az Olacağının Sizde Farkındasınız... Madem Öyle Bilet Fiyatlarını 30 Tl Yapsanız Katılım Çok Olsa Sizce Dernek Yine Kazancını Yüksek Tutmuş Olmaz mı..! Nacizane Fikrimdir... Saygılarımla..
      Gecemize teşrif eden, gelemeyip maddi-manevi katkılarını esirgemeyen ; emeği geçen ve bizleri yalniz birakmayan, gerek burada, gerekse gönlünde yaşatan bütün Hemşinlilere selam ve saygilar sunariz.

Yönetim Kurulu
      Resimler
      • gece.jpg

75.48 kB, 0×0, 243 defa görüntülendi
      • 18 Ar.Hemsinliler gece.jpg

76.57 kB, 0×0, 243 defa görüntülendi