Eleştiri

Serkan senin dünyadan haberin bile yok. Şu saydığım cinayetleri sol diye bilinen tetikçi örgütlerin yaptığını dünya biliyor. Ancak bu örgütleri örgütleyen daha derin bir örgütün de devletin içinde örgütlendiğini yine dünya biliyor. Hatat bugün yapılan Ergenekon Operasyonunu yaptıran devletin içinde daha derin bir Ergenekon olduğunu da dünya biliyor.

Kavga devletin içindceki güç kavgasıdır. İşin doğrusu ne biliyor musun? Ne senin, ne benim ne de devletin bir türlü önleyemeye gücümüzün yetmediği bu kavgada oan bizlere oluyor. Birbirimize düşman oluyoruz.

Bu sita internetteki milyonlarca siteden sadece biri. Burada biz ne yazarsak yazalım memleketin genel ahval ve şeraitini değiştiremeyiz. Hiç kimse de bizim yazdıklarımıza bakarak kendilerine siyasi yelpazade yer bulmaya çalışmaz. Çünkü herkesi aklı, vicdanı ve yaşadıkları var. Benim en çok kızdığım da işte bu. Bu sitede CHP aleyhien yazınca birileri sanıyor ki CHP benim yazdıkalrım sebebiyle bu sonucu alıyor. Çapları burunlarının ucu ile sınırlı olan bu iinsanların kendilerini ispatlama gayreti iel her türlü iftiraya sarılmasının mantığı da yok. Çünkü tartışmalar beni gerçekten etkiliyor. Hoş herkesi ciddiye almam ama akrabalarımdan, kardeş bildiklerimden gdelen hayasızca saldırılara üzülüyorum.

Bu sitenin kuruluşunda maddi ve manevi katkım var ama bazen "Bu siteyi kuranların değil ama siteyi bu hale getirenlerin Allah Belasını versin" demekten başka elimden birşey gelmiyor.

Bu sitede 5813 yazım var. Bunların %99'u da bizzat yazdıklarım. Bu yazıların yine %80'i de memleket kültürü üstüne yazdıklarım. Peki bu sitede site kurallarına açıkça ihlal edenlere neden başlangıuçta nüdahale edilmedi?

Bu siteye yazan kaç kişi kaldık? Toplasan 5-6 kişi. Bizler de buraya yazmasak emin ol ki bu sitenin varlığı bile unutulacak. Bizşm kavgalarımız bile bu siteye reyting kazandırıyor Serkanum.

Az evvel bakarken gördüm ki düz asılan bir yazıya verdiğim cevap silinmiş. O yazıda Atatürk Sosyalist gösteriliyordu. Oysa Atatürk Sosyalist olmadığını defalarca söylemişti. Ben de buna cevap verdim ama yazım silinmiş. Bu sitada Atatürk'e bile iftira atılıyor Serkanum. Başka bişe söylemeye gerek var mı?

Şakir Aksu
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

amaçlarına ulaşıyorlar

Bizhepimiz hemşinliyiz, ama maalesef,Türkiyenin geldiği oyunlara
      bizde geliyoruz.farklıfikirlere de ve düşüncelerde olmamız,birbirimize hakarat,etmeyekırmaya uslubumuzu bozmaya sebepdeğildir.

kaçtanemiz elimize tarihkitabı alıpta okumuş. halbukitarih heptekerur ediyor.sadece yer mekan ve oyuncular değişiyor.
      Arap ülkeleri kaynıyor.kaynamaya da devamedecek. yeşil sermaya uşakları köşeyi dönerken,Benim insanım,bir çuval komüre oyunu satıyor.İktidarda olan parti insanları yalan dolanla kandırııyor.
      Bizde birbirimizi yemeye devamediyoruz. illede ayni fikirde olmak zorunda deyiliz ama eleştiri yaparkandozu kaçırmayalım.Hemşin, ve ülkemizi
      çokseviyoruz ve Türkkimliğimizden de gurur duyuyoruz.Kaldırmaya çalışanlar utansın.
      "Ana dilde eğitime sıcak bakıyoruz. Ancak şu anda bunun olması mümkün değildir. Kemal Kılıçdaroğlu"

Ana dilde eğitim adı altında Türkçeden başka dillerin Resmi Dil ilan edilmesi Anayasa'nın değiştirilmesi dahi teklif edilemeyecek ilk 4 maddesini, dolayısı ile Türkiye'de rejim değişikliğine yönelik bir düşüncedir. Cumhuriyetin kuruluş ilkelerinin tartışmaya CHP tarafından açılması bölücülüğe açık davetiyedir.
      Ben boşuna CHP Kılıçdaroğlu ile AKP'lileştiriliyor demiyorum...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      açilim yapmak apoyla gorusmek kürtce tabelalarda duruyo haburda cadırda mahkeme kurulması akp ye %47 oy getiriyorsa chp de mhp de oy için bunu dillendırır akp lesen chp yi geçmişiyle yargılayana kadar ortadogu eş baskanıyım dıyen leri akp yi eleştir ayrıca ben türkiye cumhuriyeti; hemşin milliyetçisiyim akp bana gore yanlıs yapıyor chp de akp lilesıyorsa onada oy vermem mhp ye veririm olmazmi
      www.karalastik.com
      Hangi partiye oy vereceğine sen karar ver Serkanum. Sen de akıl sahibisin, gördüklerin, yaşadıkların ve vicdanın var.
      Şu mesajı yazmamın sebebini anlamalısın.
      Türkçe ilgili hüküm Anayasa'nın değiştirilmesi dahi teklif edilemeyecek hükümleri arasındadır. Bu maddeler birliğimizin ve dirliğimizin yegane temelidir. CHP Cumhuriyetin kuruluşunda emeği olan bir partidir. Böyle bir teklifi her parti yapabilir ama CHP'nin yapmasına aklım ermiyor. Eğper iktidara gelmek uğruna Dil Açılımı da yapacaksak nalet olsun öyle açılıma.
      İnternete "Sarı Öküzün Hikayesi" yaz. Belki o malum hikayeyi bulur da ne demek istediğimi anlarsın.
      Bu demeç bile CHP'nin 6 ay önceki CHP olmadığının en açık delilidir.
      abi yapan yaptı zaten chp dese ne demese ne sankı ıktıdarmı olacak yapanı elestır mıllı egıtım bakanı hanım agayı elestır andımızı iktıklal marşını kaldıranı elestır yaa chp deniz baykalla cumhuriyetın bekcısıydı o gıttı artık yok savunacak adam cumhuriyetı araturku laıklıgııı tabuta bi çivide kılıcdaroglu çaksın ne yanı hep tayipmi çakacak bak valyoz çıkmayan teskerenin hesabıdır dıyorlar ....
      www.karalastik.com
      MEDYADAKİ TARTIŞMALARA BAKIN. NE KADAR İKTİDAR YANLISI, DÖNEK VE LİBOŞ GAZETECİ, DÜŞÜNÜR, YAZAR ÇİZER VARSA..
      TEK SÖYLEDİĞİ ŞU :

''CHP EĞER BU DEĞİŞİME UYMAK İSTİYORSA, SÖYLEMLERİNİ YENİLEMELİ VE GÜNÜMÜZ İHTİYAÇÖLARINA GÖRE SÖYLEM BELİLEMELİ ''

DOĞRUMU. ?

ARKADAŞTA YILLARDIR BU SİTEDE YAZAR CHP GERİCİ, AKP KADAR İLERİCİ SÖYLEMLERİ YOK. YANİ BU TARAFLI, YUKARDA ANLATTIĞIM KİŞİLERLE AYNI SÖYLEM.

İKTİDAR SERKANIN BİRKAÇINI DİLE GETİRDİĞİ ŞEYLERİN HEPSİNİ YAPAR. SES YOK.

BİE BAKIN İKTİDARA BİR ELEŞTİRİ VAR MI BU KONUDA ?

YUKARDA KILIÇTAROĞLUNUN SÖYLEDİĞİNİ MANŞET EDİP, EDEPSİZCE SALDIRIYOR.

NE GİYOR KILIÇTEROĞLU ?

ŞU ANDA MÜMKÜN DEĞİL..

NE DİYORMUŞ...?
      MÜMKÜN DEĞİL.

İNSAN BİRAZ SIKILIR UTANIR..
      AYIPTIR.

BEN İSİTYORUM Kİ :
      CHP BARAJ DIŞI KALSIN,
      MHP ZATEN SORUNLU ODA AŞAMASIN.

BİR KALACAK KÜRTLER.

BİRDE AKP...

VE KINA YAKACAK ARKADAŞ.

ÇÜNKİ FAŞİZİM GELECEK O ZAMAN..
      YUKAKAPİLİ

hAYRET usa BAKIN BIR?

USA,AB ülkelerinde her Millet kendi dilinde egitim bile alirken,neden ülkemizde konusmanin bile yasak oldugunu bir türlü anlayamadik ve anlamak istemiyoruz!!
      Bu halin "Misir,da kardesler gelecek" diye bütün batiyi aldatirken "cep kabbarruha"dan yasayanlardan farki olmadigi acikca görülmektedir.
      Acaba bu durum kimlerin isine gelmekte?
      Disardan Halk icin gelen yardimlari bile ülkeye girmeden...bilinmez kontolara yatiran "yaratiklari "yasiarken -,ki ülkemiz bu kuralin disinda degildir-,.....
      USA nin gecmisi toplam 200 yy.
      "Biz sanliyiz,kac Imparatorluk kurduk.." gecmiyor .
      Hele probleri bir USA siz cözelim,ne dersiniz?

Sirtinda kasinti olanlarin USA yi cagirmalarini hangi kapiya yollayacagiz?
      Selamlarimla
      sn maksut kılıçtaroğlunun o konuşması o talihsiz beyanı benim bile midemi
      bulandırdı kararsızları düşünün artık olacak şey değil üç beş kürde
      cazip görünmek için şu beyana bak anayasanın değişmez maddesine
      rağmen sicak bakıyoruz ne demek
      zamanında karayalçında aynı hatayi yaptı pkk yi meclise taşıdı en parlak
      dönemlerinde siyasi yaşamını bitirdi açıkçası benden bile oy alamadı
      bu tip hatalar yapıp birilerinin ekmeğine yağ sürmemesi lazım
      aynı şeyi chp nin sitesine yazmak isterdim ama beceremiyorum

CVP: TESPİT

Yazar: maksut Tarih: 21.02.2011 Saat: 22:10

MEDYADAKİ TARTIŞMALARA BAKIN. NE KADAR İKTİDAR YANLISI, DÖNEK VE LİBOŞ GAZETECİ, DÜŞÜNÜR, YAZAR ÇİZER VARSA..
      TEK SÖYLEDİĞİ ŞU :

''CHP EĞER BU DEĞİŞİME UYMAK İSTİYORSA, SÖYLEMLERİNİ YENİLEMELİ VE GÜNÜMÜZ İHTİYAÇÖLARINA GÖRE SÖYLEM BELİLEMELİ ''

DOĞRUMU. ?

ARKADAŞTA YILLARDIR BU SİTEDE YAZAR CHP GERİCİ, AKP KADAR İLERİCİ SÖYLEMLERİ YOK. YANİ BU TARAFLI, YUKARDA ANLATTIĞIM KİŞİLERLE AYNI SÖYLEM.

NE GİYOR KILIÇTEROĞLU ?

ŞU ANDA MÜMKÜN DEĞİL..

NE DİYORMUŞ...?
      MÜMKÜN DEĞİL.

AYIPTIR.

BEN İSİTYORUM Kİ :
      CHP BARAJ DIŞI KALSIN,

BİR KALACAK KÜRTLER.

BİRDE AKP...

VE KINA YAKACAK ARKADAŞ.

Ben seni ciddiye alıp yuazdıklarıne cevap bile vermiyorum. Eğper bir daha benim yazılarıma yorum yapar ve edebi aşan cümleler kullanırsan kavga ve saldırı neymiş o zaman görüsün. Terbiyesizlik etme ve haddini bil Terbiyesiz Adam.
      Yazar: orjinal_hemsinli Tarih: 21.02.2011 Saat: 22:10

abi yapan yaptı zaten chp dese ne demese ne sankı ıktıdarmı olacak yapanı elestır mıllı egıtım bakanı hanım agayı elestır andımızı iktıklal marşını kaldıranı elestır yaa chp deniz baykalla cumhuriyetın bekcısıydı o gıttı artık yok savunacak adam cumhuriyetı araturku laıklıgııı tabuta bi çivide kılıcdaroglu çaksın ne yanı hep tayipmi çakacak bak valyoz çıkmayan teskerenin hesabıdır dıyorlar ....

Yahu Serkan senin de gözlerin kör vicdanın sağır galiba.

Milli Eğitim Bakanı'nın yaptıklarına eleştirim bu sitede duruyor. Güneydoğu'da tabelaların değiştirilmesi ile ilgili verilen mahkeme kararına yaptığım eleştiri de bu sitede duruyor. Dün de aynı şeyi söyledin. AKP aleyhinde neden yazmıyorsun diye. Sen bunları yazarken beni,m AKP'yi eleştiren 3 tane yazım vardı. Buna rağmen hala langur lungur konuşuyor olmadık şeyler söylüyorsun.

Tezkere hasabı konusunda da haklısın. Deniz Baykal'ın kaset olayı Tezkere oylamasındaki CHP'nin tavizsiz tavrının sonucudur. Deniz Baykal bu partiğnin başında kaç sene kaldı. Kaç senedir politikadaydı. Bir sefer olsun Anayasanın değiştirilmesi dahi teklif edilemeyecek maddelerini tartışmaya açtı mı?

Bütün planlar AKP ve AKP'lileştirilmiş bir CHP ile 2 partili bir sistem yaratıp Güneydoğu'daki bölünmeye ortam hazırlamaktır.
      "Ben seni ciddiye alıp yuazdıklarıne cevap bile vermiyorum. Eğper bir daha benim yazılarıma yorum yapar ve edebi aşan cümleler kullanırsan kavga ve saldırı neymiş o zaman görüsün. Terbiyesizlik etme ve haddini bil Terbiyesiz Adam."
      Yukardan Saksu,dan alinti

SANA BU SALDIRI HAKKINI VEREN KIM?ADI BBP FASISTI?
      SOKAK FASISTLIGI BITIRILDI,AGLAMA SENIN GIBILERE IS KALMADI DIYE,ARTIK DEVLETTENDE SIZE IHALE GELMIYOR!!!!
      BIZ 6.FILOYU KOVARKEN,BIZI ARKADAN VURAN PISLIKLER,CEKECEGINIZ COK,NASIL BABANIZ USA SUYUNUZU SIKTIMI GÜCCÜK LIMON GIBI BIRYERINIZE?KABUKLARINIDA ...BEKLEYIN!!!!

BÖYLE TERBIYESIZLIKLERI SILMEDEN "ADMIN" OLARAK GECINENLERI VE ONLARA DESTEK VERENLERI KINARIM.

BU TERBIYESIZLIKLER DOLAYISILA YAZMIYORUZ
      SAYFADA ILK SATILMIS (MILLETIN VERGISIYLE MILLETINE SÖVEN,GERICI,HEM ATATÜRK,CU HEM SARMALI,HERGÜN BBP YOKEDILEN BASKANLARI GIBI "ZAMANSIZ ÖTEN GARGALAR ")I MILLETIMIZ ARTIK BILMELI DIYE DÜSÜNMEK ISTERIM.BÖYLE RESMEN SATILMIS FASISTLERLE KOALISYON YAPMAK ISTEYEN CHP,YI COK ÖNCEDEN KINARIM.
      SELAMLARIMLA

CVP: CVP: TESPİT

Yazar: saksu Tarih: 22.02.2011 Saat: 01:28

Yazar: maksut Tarih: 21.02.2011 Saat: 22:10

TEK SÖYLEDİĞİ ŞU :

DOĞRUMU. ?

NE GİYOR KILIÇTEROĞLU ?

ŞU ANDA MÜMKÜN DEĞİL..

NE DİYORMUŞ...?
      MÜMKÜN DEĞİL.

AYIPTIR.

BEN İSİTYORUM Kİ :
      CHP BARAJ DIŞI KALSIN,

BİR KALACAK KÜRTLER.

BİRDE AKP...

VE KINA YAKACAK ARKADAŞ.

Ben seni ciddiye alıp yuazdıklarıne cevap bile vermiyorum. Eğper bir daha benim yazılarıma yorum yapar ve edebi aşan cümleler kullanırsan kavga ve saldırı neymiş o zaman görüsün. Terbiyesizlik etme ve haddini bil Terbiyesiz Adam.

BEKLİYORUM ZATEN.
      SENİN BANA YAPTIĞIN BÜTÜN HAKARET VE KÜFÜRLERİNİN BEDELİNİ ÖDETECEĞİM SANA.

BUNU NE KABUL EDERSEN ET.

BEN HAZIRIM.
      ÖMRÜM SENİN YÜZÜNDEN SON BULACAKSADA BULACAK.

BENİM YAŞADIĞIM SÜRECE DÜŞMANIMSIN.
      YUKAKAPİLİ
      Yazar: DENİZİM Tarih: 22.02.2011 Saat: 00:29

sn maksut kılıçtaroğlunun o konuşması o talihsiz beyanı benim bile midemi
      bulandırdı kararsızları düşünün artık olacak şey değil üç beş kürde
      cazip görünmek için şu beyana bak anayasanın değişmez maddesine
      rağmen sicak bakıyoruz ne demek
      zamanında karayalçında aynı hatayi yaptı pkk yi meclise taşıdı en parlak
      dönemlerinde siyasi yaşamını bitirdi açıkçası benden bile oy alamadı
      bu tip hatalar yapıp birilerinin ekmeğine yağ sürmemesi lazım
      aynı şeyi chp nin sitesine yazmak isterdim ama beceremiyorum

İKTİDAR PKK MİLİTANLARINI 100 BİNKİŞİLİK TARAFTARI İLE MEMLEKETE GETİRİP, MİLLETE GÖZDAĞI VERİRKEN BU KADAR TEPKİ VERMEDİNİZ. MİDENİZ BULANIP KUSMADINIZ.

HİZBULLAHÇILARI SALMAK İÇİN TAA 5 SENE ÖNCE KANUN ÇIKARIP ANCAK SEÇİM YAKLAŞINCA SALIVERİP SUŞU MUHALEFETE ATARKEN BU KADAR SES ETMEDİNİZ.

SİTEDE FAŞİST AKP YANDAŞLARINA BU KADAR KARŞI DURMADINIZ.

TERBİYESİZ SAKSU HALA BENİ TEHDİT EDERKEN SESİNİZ ÇIKMADI..

GEÇELİM.

KÜRTLERE GELİNCE UTANMADAN CHP Yİ SUÇLAMADAN KİŞİSEL FİKRİNİZİ KORKMADAN SÖYLEYİN.

BANA SORARSANIZ KESİN ATIN BÖLGELERİNİ...
      KANGREN OLAN KOL KESİLİR.
      YUKAKAPİLİ
      BEN HAZIRIM.
      ÖMRÜM SENİN YÜZÜNDEN SON BULACAKSADA BULACAK.

BENİM YAŞADIĞIM SÜRECE DÜŞMANIMSIN.

Sen sahiden sıfır numara dangalaksın. Allah sana akıl fikir versin. Vucut sağlığını bilmem ama akıl sağlığın ciddi anlamda tehlikede...

Düşmanlığına gelince! Senden dost olmasından ise düşman olması daha evladır. Çünk hiç bir düşmanın düşmanlığı senin dostluğun kadar tehlikeli olamaz...
      benmi ses çıkarmadım ses çıkardım ama ses çıkaracak o kadar çok şey varki hangisi ile uğraşalım bu günkü iktıdarın doğru olan hiç bir şeyi yokki
      ama bizimki göze batıyor bu seçim arefesinde bizim dıkkatlı açısız falsosuz bir siyaset yapmamız lazım bü gün karşı görüşlü arkadaşlara verecek cevap bulmakta zorlandım böyle olmamalı
      bana sınırda kurulan mahkemeye isyan ediyordunuz ya şimdi size ne demeli diyorlar böyle olmuyör işte
      Emrullah Abim birileri anlamasa da sanırım sen ne demek istediğimi anlıyorsun.
      CHP "Ana dilde eğitim ve öğretim" açılımını "Sıcak bakıyoruz ama bugün için mümkün değil" diye savunarak güya dil açılımı yapıyor. Oysa o CHP kaya gibi dimdik durmalı ve Cumhuriyetin Kuruluş İlkeleri ile Anayasa'nın değiştirilmesi dahi teklif edilemeyecek ilk 4 maddesiğni tartışmaya açmamalıydı. Bu CHP adıan büyük bir tavizdir.
      Oysa Anayasa'nın bu maddeleri 1961 Anayasası ile koruma altına alınmıştır. 1961 Anayasasına sahip çıkan zihniyet sahiplendiğpi anayasanın en önemli bölümünü tartışmaya açmamalıydı.

Şimdi geçmişten bir örnek daha vereceğim ama yien birileri yanış anlayacaklar.

1950 Seçimleri öncesi CHP, DP'nin yükselişini önlemek amacı ile İmam Hatip Liselerini açmış, dahası bilinen en yobaz ve bilim düşmanı tarikatlardan Ticanilik Tarikatının Lideri Kemal Pilavoğlu'nu CHP'nin din anlayışı adına piyasaya sürmüştü. İşte bu yanlışlar CHP'yi DP karşısında tarihinin en ağır yenilgilerinden birine uğratmıştı. Şu andaki CHP'nin gidişatı da aynıd gidişat.
      CHP'den kimse Açılım filan beklemiyor. CHP Cumhuriyetin Kuruluş İlkelerini millete bir daha hatırlatarak milletin ipine sarılsa bu gidişat duracak...
      açilim adı altında kurtleri birinci bızı beşinci sınıf vatandas etmiş hukumet pkk askerle çatışırken vurulup sakat kalan şerefsiz kopegin hem kendine hem bakıcısını 600 lira maaş baglamiş hukumet tık yok kimsede haata gurur duyoyo bazıları bana ırkçı dıyo birde chp dil açilimi yapmiş sankı ıktıdardayızda ıkı yıldır bu acılımları v.s bız yapıyoruzda butun yandaşlar chp nın acılımına saldırıyo şimdıye kadar neredeydınız daha dun ırkcı derdınız bıze kardaslarınızdı adamlar ne olduuuuuuuuuuu
      www.karalastik.com

SUSMAYACAĞIZ

SEVGİLİ EMRULLAH BEY.

CHP BU ÜLKEDE CUMHURİYETİN TEK SAVUNUCUSU KONUMUNDADIR. CUMHURİYETÇİDİR, DRMOKRATTIR, SOSYAL DEVLETE İNANIR....

%47 OYLA, %60 TEMSİLLE TEK BAŞINA İKTİDAR OLAN ZİHNİYETİN, İDEOLOJİSİNİ CUMHURİYETİN ÖNÜNE KOYMASININ ÖNÜNEKİ TEK ENGEL OLAN CHP YE; SALDIRANLARIN TEK AMACI VAR. İKTİDRIN AMACINA ULAŞMASINA HİZMET ETMEK.

MECLİSTE HALKIN YARARI VE ÇIKARINA OLMAYAN YASA TEKLİFLERİNE MUHALEFET EDİYOR, KOMİSYONLARDA ŞERH KOYDURUYORDU. ANCAK İKTİDAR, KOMİSYONLARDA BİLE MUHALEFET MİLLET VEKİLLERİNİN KONUŞMALARINA SINIRLAI VE KANUN TEKLİFLERİ HAKKINDAKİ ÇEKİNCELERİNİ ANLATAMAZ OLDULAR. HATTA VERİLEN TEKLİFLERİN NE OLDUĞUNU, NE GETİRİP NE GÖTÜRECEĞİNİ ARAŞTIRMAYA BİLE İZİN VERMEDEN MECLİSE SUNUYOR VE ELLERİNİ KALDIRIP YASALAŞTIRMAKTALAR.

CHP KENDİNCE YADA HALKIN İTİRAZ ETTİĞİ YASA MADDEŞERİNİ ANAYASA MAHKEMESİNE GÖTÜRÜP İPTAL ETTİRİYORLARDI. İKTİDAR VE DIŞARDAKİ YANDAŞLARI BUNU VATAN HAİNLİĞİNE VARACAK ŞEKİLDE HALKA YANSITTI VE ANAYASA MAHKEMESİNİN ŞEKLİNİ ÖYLESİNE DEĞİŞTİRDİKİ; ARTIK HİÇKİMSE NE İTİRAZ EDEBİLECEK NEDE İKTİDAR MİLLETVEKİLLERİNİN KABUL ETTİĞİ BİR YASA İPTAL EDİLECEK.

KISACA ÜLKEMİZ TEK ADAM YÖNETİMİNE TESLİM EDİLMİŞTİR.

BAŞBAKANIN YAILACAK DEDİĞİ HİÇBİRŞEYİN YAPILMAMA OLASILIĞI KALMAMIŞTIR.

YÖK YASASINA, YADA HARÇLARIN YÜKSEKLİĞİNE İTİRAZ EDEN ÖĞRENCİLER COPLANMAKALA KALMIYOR..
      EN KÖTÜSÜ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ İLAN EDİLEREK HAYATLARI BOYUNCA YAFTALANIYORLAR.

İŞÇİLER İŞ KANUNUNDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERİN HAKLARINI DAHADA GERİYE GÖTÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEYEREK DÜZELTİLMESİ İÇİN YALVARIYOR KİMSE DUYAMAYINCA SOKAĞA ÇIKIP MİTİNG YAPMAĞA KALKINCA ZEHİRLENİYOR, COPLANIYOR..

İKTİDAR KÜRT MESELESİ HAKKINDA HİÇ BİRŞEY SÖYLEMEZKEN, MUHALEFET ''KONUŞ BAKALIM NASIL ÇÖZECEKSİN'' SORGUSUNA ÇEKİLİYOR, KONUŞUNCADA CÜMLELERİN ARASINDAN ALINAN SÖZCÜKLERLE DÜNYA ALEME HAİN İLAN EDİLMEĞE ÇALIŞILIYOR.

KENDİNİ DEMOKRAT İLAN EDEN YASLAKA TAKIMI DA..
      HALA UTANMADAN SAĞA SOLA LAF YETİŞTİRİP CHP Yİ SUÇLAMAĞA, AKIL VERMEĞE ÇALIŞIRKEN..

BİZLERİN YAZDIĞI GERÇEKLERİ ÇARPITIP, BİZLERİ KORKUTUP SİNDİRMEĞE ÇALIŞIYOR.

SAKIN OLAKİ BU TUZAĞA DÜŞMEMELİSİNİZ.

SİZE SÖZÜM ONDANDIR.

GERİ ÇEKİLMEK, KORKMAK, YILMAK YOK.

YA FAŞİZM GELECEK BOYNUMUZ VURULACAK,
      YA FAŞİZME GEÇİT VERİLMEYECEK..

ALNIMIZ VURULACAK.
      YUKAKAPİLİ