Eleştiri

KARARSIZ İNSANLAR BUNLAR GİBİ TARAF DEĞİLLER.

BİR DÜŞÜN ADAM YEREL SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜMÜZ: HEMŞİN SOSYAL SORUMLULUK DERNEĞİNDE YÖNETİCİ. HEMŞİNLE İLGİLİ BU SİTEDE Kİ, BU SİTE DERNEKTEN DAHA ÇOK TANINAN BİLİNEN, HERGÜN YAKLAŞIK 1500 İNSANIN ZİYARET ETTİĞİ BİR SİTEDİR.

BİR HEMŞİNLİYE SARHOŞ, ALKOLİK, BEYİNSİZ, KÖPEK DİYEBİLİYOR.
      TARAFSIZ OLDUĞUNU İDDİAA EDEREK, HER YAZISINDA CHP NİN NE KADAR FAŞİST, GERİCİ VE BECERİKSİZLE TARAFINDAN YÖNETİLDİĞİNİ SÖYLÜYOR.

SEN BU ADAMI YADA BU ADAMLARI TARAFSIZ, KARARSIZMI SANIYORSUN. DEĞİLLER.

HEMŞİN BELEDİYE SEÇİMİNDE DERNEĞİN TARAFSIZ OLDUĞUNUMU SANIYORSUN...

ÖNÜMÜZDE GENEL SEÇİMLER VAR..
      BU YÖNETİCİLERLE BU DERNEK NE KADAR TARAFSIZ OLACAK SANIYORSUN. ?

ONUN İÇİN HEMŞİNDEKİ SOSYAL EMOKRATLAR BAŞTA OLMAK ÜZERE, DEMOKRASİYE İNANAN HERKES BU İNSANLARIN SEÇİM ÖNCESİ, BİRİLERİNE BU TÜR SALDIRI VE YAKIŞTIRMALARINA İNANMAMALI,
      CEVAPLARINI VERMELİDİR.

ALKOLİKLERİN AMATEMDE KAYDI VAR, BENİM YOK,
      KUMARBAZLAR BİR ŞEKİLDE KUMAR OYNARKEN YAKALANIP SAVCILIK TARAFINDAN CEZALANDIRILMIŞLARDIR. BENDE O DA YOK.
      ADAM GİBİ İŞİMİ YAPMIŞ 27 YIL 1 AY HİZMETLE 1. DERECEDEN EMEKLİ OLMUŞUM. İDARİ VE ADLİ HİÇ BİR SİCİL KAYDIM DA BULUNMAMAKTADIR.
      KİMSEYİ DOLANDIRMADIM, BORCUM YOK.
      HİÇ KİMSE HAKKIMDA AHLAKSIZ, HIRSIZ YADA DÖNEK DEDİĞİNİ DUYMADIM, KİMSE DE BANA SENİN İÇİN BUNLAR DENİYOR DEMEDİ.

AMA BU SİTEDE SİZDE OKUDUNUZ...

NİYE BİLİYORMUSUN SEVGİLİ HEMŞERİM.
      BANA YAPILAN BU SALDIRI İLE BU SİTEYE GİRENLERE BENİM ÜSTÜMDEN CHP NİN KARA PROPOGANDASINI YAPIP, AKP YE OY DEVŞİRMEK.

VE BU KAFA BENİM DERNEĞİMDE YÖNETİCİ.

SORUYORUM..
      ....................

BU SİTEDE BEN, HEMŞİN İÇİN NE YAPILAMLI ? BENİM ÖNERİLERİM BUNLAR, SİZDE ÖNERİLERİNİZİ YAZIN DİYE BAŞLIKLAR AÇTIM:

VAR MI BİR ÖNERİLERİ.

AMAÇLARI NEDİR O DERNEĞİN YÖNETİMİNDE KALMAK İÇİN BU KADAR KAVGAYA GİRMENİN...
      YUKAKAPİLİ
      dernek konusunda sizin gibi düşünmüyorum yönetimde her görüşten insanlar var öylede olmalı bir kere başkan sn abay bildiğim tanıdığım
      siyasi görüşüde biliniyor sosyal demokrat bir insan
      mavi gömlekli
      bünün yanında saksu ülkücü bir insan yani bir mozaik söz konusu bu nedenle oy birliği ile taraf olabileceklerini sanmiyorum
      :D :D : :D
      8o 8o 8o

YORUM YAPMAYACAĞIM..

POLEMİK OLUR..

AMMA SORACAĞIM KAFAMDAKİ SORULARI SİZLEREDE.

DERNEK YÖNETİMİ TAM KATILIMLA EN SON NE ZAMAN TOPLANDI ?
      GÜNDEM NEYDİ ?
      NE KARAR ALINDI..?

(SANA NE DİYEBİLİRLER, MÜHÜR BİZDE SÜLEYMAN BİZİZ DİYECEKLERDİR. AMA BEN YİNEDE SORACAĞIM. ÇÜNKİ BEN HEMŞİNLİYİM VE DERNEĞİN ADI HEMŞİN 8o)
      YUKAKAPİLİ

CVP: KARARSIZ

Yazar: maksut Tarih: 25.02.2011 Saat: 14:48

KİMSEYİ DOLANDIRMADIM, BORCUM YOK.

Kimseyi dolandıracak bir karakterde olmadığını biliyor ve bu bunu yazmaktan üyeler ve takip edenler adına utanarak ve hicap duyarak diyorum ki; Bana Borcun Var...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Maddi borçtan bahsetmiyorum ben. Çünkü onun döneceğini bekleyecek kadar ahmak değilim. Çünkü onları sana arkadaşın, kardeşin gibi olduğum için verdim. Onda gözüm yok. Bu sebeple "2 şahit getir, belge getir" gibi saçmalıklardan vazgeç. Hoş onu da ispat etmek hiç de zor değil. Ben hiç kimseye aslı olmayan iftiralar atmam ama senin gibi borcumu inkar edecek kadar yalancı da değilim.

Evet bana borcun var!
      Emelki olup da Ankara'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra telefonda "Ben kanser oldum" dediğin andan tedavinin başlayıp bittiği ana kadar senin adına duyduğum acının doğruduğu borçtan bahsediyorum.
      O borcu ödemeye senin değil yedi ceddinin serveti yetmez. Ama sende bunu anlayacak kadar adamlık kalmadığı için o borcu da inkar edebilrisin. Bunun için belgeye de 2 şahide de gerek yok...

Son kez söylüyorum! Lütfen benim yazılarıma yorum yapma. Benim adımın üzerinden politika hiç yapma...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...