Başkan Bekar, Hemşindeki yatırımları anlattı

Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar, ilçede devam eden çalışmalar ve yatırımları değerlendirdi.

Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar, Belediye ve TOKİ ortaklığında yürütülen Kentsel Dönüşüm Projesinde hak sahiplerine bugüne kadar 2,5 milyon lira ödendiğini söyledi.

Bekar, Hemşin Belediyesi ile TOKİ ortaklığında sürdürülen Hemşin Kentsel Dönüşüm Projesinde hak sahiplerine 2,5 milyon lira ödendiğini, tapu devri sağlanan binaların yıkımına başlandığını, diğer hak sahipleri ile görüşmelerin devam ettiğini kaydetti.

Diğer çalışmaları hakkında da bilgi veren Belediye Başkanı Halim kazım Bekar, ilçede geçen yıl su şebekesi yenileme projesini hayata geçirdiklerini, bu kapsamda en büyük mahalle olan Ortaköy Mahallesi ile Yeniköy ve Bahar mahallelerinin bir kısmındaki çalışmaların tamamlandığını belirtti.

Proje için 600 bin lira harcandığını ifade eden Bekar, ''Diğer mahallerdeki bu süreç devam ediyor. Geçen yıl mahallerlerde toplam bin metreküp istinat duvarı inşaatı için 70 bin lira harcandı. Grup yolu üzerinde 3 adet menfez ve taşkın koruma duvarları tamamlandı. Ek çalışmalar devam ediyor.'' dedi.

Geçen yıl DSİ'nin katkısıyla Çarşıbaşı mevkiinde inşa edilen ve 400 bin liraya mal olan köprünün hizmete açıldığını kaydeden Bekar, ''Yeniden yapılan okul binalarının inşaatı tamamlandı. Kapalı spor salonunun inşaatı sürüyor'' ifadelerini kullandı.

Başkan Bekar, kapalı spor salonu ile birlikte lojman inşaatlarının da devam ettiğini kaydederek, herşeyin Hemşin ve Hemşinli için olduğunu sözlerine ekledi.

pazar53.com/baskan-bekar,-hems…imlari-anlatti-20176h.htm
      www.karalastik.com

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen “Kuku” ().

ARKADAŞLAR BEN BU İNSANLARI ANLİYAMİYORUM

ÇEKEMEMEZLİK MİDİR KISKANÇLIK MIDIR NEDİR ANLAMİYORUM OLAYLAR IN SAPTIRILMASI BENİ ÇOK KIZDIRIYOR

BM YE LAF YETİŞTİRİLİYOR YAHU ŞUNU ÇOK İYİ BİLİNKİ BU ADAMIN HEMŞİNDEKİ GELİR GETİRECEK YATIRIMLARA HİÇMİ

HİÇ İHTİYACI YOK NE YAPMAK İSTİYORSA HEMŞİN İÇİN YAPIYOR TEŞEKKÜR EDİP DUACI OLACAĞINIZA BİRDE ELEŞTİRİYORSUNUZ

BİR KERE BM NİN HEMŞİNDE TÜNEL TIPI HES HES PROJESİ YOK

AYRICA OKUL ARSASI BİLDİĞİM KADARI İLE ORMAN ARAZİSİ DEĞİL MESLEK LİSESİ ARSASI OLARAK AYRILMIŞTI

ADAM HEMŞİNİ CENNET YAPMAK İSTİYOR SİZ MEMNUN OLACAĞINIZA HİÇ SIKILMADAN ELEŞTİRİYORSUNUZ

BİR ZAMANLAR HASTA HANE İNŞAATI DEVAM EDERKEN TANIMADIĞIM İKİ KİŞİ İNŞAATA BAKARAK TEPANLININ KALIFI

DİYE BAHSETTİLER VE BENİM BİR SÜSRÜ HAKARETİME MARUZ KALDILAR
      DOST BİR YILDIZA BENZER. KARANLIK GÜNLERDE İLK GÖRÜNEN O'DUR.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen “Kuku” ().

Birileri ne kadar karşı çıksa da Hemşin inşallah değişecek ve gelişecek. Dünyadaki her değişime ve gelişime karşı çıkılmadı mı. Burada da aynı şey oluyor. Karşı çıkanlarda taraftar olanlar da canımız, ciğerimiz...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...