Bir Nefes'in Öyküsü 2 Tulum ve Ses Sanatçıları Projesi Çekimleri Hakkında

Bir Nefes'in Öyküsü 2 Tulum ve Ses Sanatçıları Projesi Çekimleri Hakkında

Daha önce 1.sini kendi imkanlarım ile yaptığım Bu tulum sanatçıları projesinin Ağustos ayı içerisinde 2.sini çekme atılımında bulundum. 2.si için sponsor arayışına geçtim fakat biraz üzücüdür Rize ve Artvin hariç her taraftan destekçiler mailler atmakta. Hatta şuan Ordu'lu bir destekçimiz sayesinde Canon 5 d mark 3 (fotograf+video kamera) aldık. Bu proje kültür adına yapılan gönülden bir projedir. Haberi olmayan büyüklerime de burdan haber vermeye çalışıyorum. 2.si çekilen bu proje daha kapsamlı daha görsel olacak. Destek vermek isteyen sponsor olmak isteyen olursa şayet selimtarimm@gmail.com adresine bir mail atmaları yeterlidir...
      Bu proje sosyal medyada yayılacak bir tulum ile yapılan müzikal bir çalışma olacak. Aynı zamanda atma türkü şeklinde olacak ve sürekli melodiler değişerek devam edecek. En sonunda tulum sanatçıları değişmeli peş peşe çalarken horonlarımız folklor ekipleri tarafından doğru şekilde oynanarak kültürel bir mirası kayıt altına almış olucaz... Bu projeye destek olmanız için çok uçuk rakamların peşinde değilim. Bir kar peşinde hiç değilim.. Bir kaç ekipman kaldı daha farkli çekimler yapabilmemiz için. Büyük yükü zaten Ordulu destekçimiz sağladı. Şu an havadan çekim yapabilmek için uzaktan kumandalı helicam almamız gerekiyor.. Yaylaları daha güzel yansıtabilmek görseli zenginleştirmek için.. Eğer sponsor olmazsa bu dediğimi yapamıycam en fazla. Burda herşeyi açık açık yazdım çünkü ben bir hemşinliyim ve sizinle bunları rahatlıkla konuşmam gerekiyor. Destek olun ya da olmayın en azından yanımızda bulunun buda bize mutluluk verir...

Saygılar...

Projenin ilk versiyonu için :

Sponsor desteği için: selimtarimm@gmail.com

Selim TARIM
      www.selimtarim.net
      hayata dair bır sıkıntınız olursa onu o gun unutun nasıl olsa ılerıde bır gun unutmayacakmısınız ?