CHP Hemşin Belediye Başkan Adayı Sn.Başar CUMBUR'un Yerel Seçim Değerlendirmesi

CHP Hemşin Belediye Başkan Adayı Sn.Başar CUMBUR'un Yerel Seçim Değerlendirmesi

Merhaba Hemşin..!

Her seçim yeni umutları yeşertmek için yapılır. 30 Mart 2014’de yapılan yerel seçimlere de bu amaçla girdik.

Bu süreçte beraber çalıştığım yol arkadaşlarımın ve gecesini gündüzüne katarak çalışan gençlerin emeklerine nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.
      Seçim sürecinde herkese doğruları söyledik. Hiç yalan söylemedik. Çaresiz insanların çaresizliklerini sömürmedik.Tam tersine onların çaresizliklerini nasıl çözeceğimizi anlatmaya çalıştık 2004-2008 yılları arasındaki yaptığımız çalışmaları (YENİ YOLLAR, ALTYAPI ÇALIŞMALARI, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM YARDIMI, KONSERLER, ULUSLARARASI ŞENLİKLER, TİYATRO GÖSTERİLERİ, FESTİVALLER, İLÇEMİZİN YURT DIŞINDA TANITILMASI VE KARDEŞ ŞEHİRLER, 56 KONUT VE TİCARET MERKEZİNİN YAPILMASI, TURİZM DÖNÜŞÜM PROJESİ, ORGANİK ÇAY FABRİKASININ YAPILMASI, MAKİNE PARKIMIZIN ZENGİNLEŞTİRİLMESİ, TAŞ OCAKLARI VE HES’LERE KARŞI VERİLEN MÜCADELE) Bütün bunlara ek olarak hazırladığımız Kentsel Dönüşüm Projesi, Göletler Projesi ve Elektrik Üretimi, Kanalizasyon ve Su Dolum Projesi Hemşin’in geleceğini değiştirecek ve tarihe not düştüğümüz projelerin Belediye Başkanlığım döneminde gerçekleştiğini hatırlattık.Ek olarak yeni projelerimizi sunup; yapacaklarımızı anlatmaya çalıştık.Bütün bunlara rağmen politikanın yerel seçimlerin önüne geçtiği, halkın özgür seçim olanaklarının ortadan kaldırıldığı, yoksullaştırılan insanların defalarca iş vaadi ile kandırıldığı, halkımızın temiz duygularının sömürüldüğü bir seçim yarışından tam olarak istediğimizi elde ettik diyemeyiz.
      Önemli olanın alınan oyların çıkar ilişkileri ve karşılıklı beklentiler doğrultusunda değil hiçbir çıkar beklemeden sadece Hemşin’ in geleceğini düşünen seçmenlerin verdiğini bildiğim ve CUMHURİYET HALK PARTİSİ’ ne şahsıma ve aday arkadaşlarıma verilen oylar için tüm seçmenlere şahsım ve aday arkadaşlarım ve partim adına teşekkürlerimi ve en içten saygılarımı sunarken Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi üyeliklerine seçilen tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Başar CUMBUR
      Adımız İmzamızdır..! SERDAR COŞAR