Ayşegül Her Zaman Yanındayız

Ayşegül Her Zaman Yanındayız

ARKADAŞLAR BİZ BU HAFTASONU 25/06/2006 PAZAR GÜNÜ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ AYAŞ FİZİK TEDAVİ BÖLÜMÜNDE YATMAKTA OLAN BİR KARDEŞİMİZİ (ASKGUL / AYŞEGÜL) ZİYARET ETMEYE GİDİYORUZ
      BİZE KATILMAK İSTEYEN OLURSA LÜTFEN KONUYA YAZSIN

NOT : PAZAR GÜNÜ AYAŞTA DUT FESTİVALİDE VAR

ASKGUL'Ü TANIYALIM
      TUTİYENİN KALEMİNDEN
      Önce siz hiç mucize gördünüzmü diye sorayım ?. Ben dün bu mucizeyi gözlerimle gördüm.Sitemizin yeni üyesi ASKGUL .

101 gün uyuyan güzel gibi hiç gözlerini açmadı. Doktorları bile inandıramadı içindeki mucizeye ama ailesi hiç vazgeçmedi ASKGUL den. Biricik annesi, babası, kardeşi,dayıları,halası canım Cananım ve biz hep biliyorduk sadece bekledik. En önemlisi o vazgeçmedi yaşamaktan .
      Hastaneden eve geldiğinde hala uyuyordu. “Sevgi demiş hasta yakını bir doktor, artık ona sadece sevgi merhem olur sizi yanında hissetsin ” öylede oldu sevgi onu önce dile getirdi şimdi yürümeye itiyor. Msn ‘de bana msj yazıp Lazca laf atıyor, İngilizce ders veriyor. Çok kıskandığım o güzel gözleriyle yaşamak budur diyor.
      Nasıl bir güçtür onun sahip olduğu bilemiyorum hayal bile edemiyorum. Dün okula geri döneceğini öğrendim. Türkçe öğretmeni olacak. İlk yılını birincilikle bitirdiği okuluna dönüp ikinci yılını da üçün yılını da dördüncü yılını da birincilikle bitirecek. Öğrencilerine hayat dersi verecek.
      Sana teşekkür ediyorum ASKGUL’üm hayallerim için, bizi bırakmadığın için. Umut güç , yaşama sevinci … insana dair güzel ne varsa bize gösterdiğin için.
      Eğer bir mucize görmek isterseniz ASKGUL *AYŞEGÜL KAYGUSUZ *Ayaş Başkent Üniversitesi Hastanesinde yürümek için gün sayıyor.

KENDİ KALEMİNDEN
      BEN AYŞEGÜL BAŞKENT ÜNV. AYAŞ FİZİK TEDAVİ REEHABİLİTASYON MERKEZİNDE 5 AYDIR TEDAVİ GÖRÜYORUM
      TRAFİK KAZASINI 3 EYLÜLDE GEÇİRDİM.101 GÜN İBNİ SİNADA YOĞUN BAKIMDA YATTIM BEYİN TRAVMASI GEÇİRDİM. AMELİYATIMI AYHAN ATTAR YAPT BURDAN BİR KEZ DAHA KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM BİRKAÇ KEZ AMELİYAT OLDUM YÜRÜMEYE ÇALIŞIYORUM BAŞKENT ÜNV TÜRKÇE ÖĞRT İKİNCİ SINIFINA GEÇTİM BABAM TRABZON ÇAYKARA MİMİLOS ESKİ ADI YENİ ADI AŞAĞIKUMLU KÖYÜ ANNEM RİZE PAZAR ESKİ ADI MERMONAT YENİ ADI AKBUCAK KÖYLÜ.ANNEMİN YAYLASI KAVRUN DUR HERSENE VARTEVORA GİDERDİK İNŞALLAH YİNE GİDİCEM

GİDELİM Mİ?

ÖNCELİKLE ASKGUL KARDEŞİMİZE GÖSTERDİĞİNİZ İLGİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. 25-06-06 PAZAR GÜNÜ HEP BERABER ZİYARETİNE GİTMEMİZDEN ÇOK MUTLU OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. AYRICA AYAŞ DUT FESTİVALİNEDE KATILMIŞ OLURUZ.

ASKGUL VAR DUT ŞENLİĞİ VAR BİRDE TULUM DAHA NE OLSUN DİYORUM VE İLGİ GÖSTERMENİZİ UMUYORUM. GELECEK OLANLAR GELEMEYENLER HEPİNİZE TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM CHATTA ONU HER SLM İLE KARŞILADIĞINIZDA YÜZÜNDE GÜLLER AÇTIRIYORSUNUZ BU BİLE YETER.

TABİKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

BEN GELECEM KANBERSİZ DÜĞÜN OLMAZ TIP DA YENİ BİR TEDAVİ UYGULAYACAZ HEMŞİN RAP İLE AYŞEGÜL KARDEŞİMİZ TEDAVİ EDECEZ BİR ÇIĞIR AÇACAZ TIP DA BEKLE AYŞEGÜL GELİYORUZZZZZZZZZZ.

:):):):)
      ASKGUL ARKADAŞIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

ARANIZDA OLMAYI ÇOK İSTERDİM. ŞEHİR DIŞINDA OLACAĞIM İÇİN SİZLERE KATILAMIYICAM. BÖYLE GÜZEL BİR ORGANİZASYONU DÜŞÜNEN VE GERÇEKLEŞTİRECEK OLAN ARKADAŞLARIMIDA KUTLUYORUM.

ASKGUL ARKADAŞIMIZA KUCAK DOLUSU SELAMLARIMI İLETİRMİSİNİZ LÜTFEN.

BİDE BİR TAŞLA KAÇ KUŞ VURACAKSINIZ SİTE SAKİNLER HEMİİİİ :)

öncelikle tebrikler

Sayın Aymelek,

Bana göndermiş olduğun mesajda söz konusu ziyarete katılıp katılamayacağımı sorman üzerine, yukarıdaki yazıları okudum.

Daha önceden planlanmış Bolu Pikniğine gidiyor olmam sebebiyle, üzülerek gelemeyeceğimi bildirmek isterim.

Ama sizleri ve katılacak diğer arkadaşları gönülden tebrik ediyorum, bir dahaki sefere bu tür organizasyonlarınızdan haberdar ederseniz seve seve katılırım.

Askgül arkadaşımıza acil şifalar diliyorum.

gulayy
      BENDA GELECEKTUM TUTİYE GELMA DEDİ :(:( :D:D

ŞAKA BİR YANA EĞER ORDA VEYA YAKINLARINDA OLSAYDIM KESİNLİKLE BENDE ARANIZDA OLURDUM.AMA YİNEDE KALBİM SİZLERLE.VE ŞAKİR ABİNİN DEDİĞİ GİBİ PAZARLAR BİTMEDİ BİRGÜN Bİ BAKMIŞSIN BENDE KARŞINDAYIM AYŞEGÜL :D ZİYARETİNİZİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM...NEŞENİZ BOL OLSUN İNŞALLAH :)
      Arkadaşlar Yaşadığımız Zaman İçinde İnsan Oğlu Üç Şeye Dikkat Etmesi Gerekir…
      1-Hasta Olanın Ziyaretine Gitmek.
      2-Düğünü Olanın Düğününe Gitmek.
      3-Ölenin Kabrine Gitmek.
      Bizim Dünyaya Gelişimiz Boşuna Değil ve Hepimizin Elinden Geldiği Kadar Yaşam Sürecinde Görevimizi Yapmalıyız.
      AyşeGül…
      Biz Geliyoruz Gözlerin Hep Gülsün.
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      AŞKGÜL KARDEŞİMM E BEN VE TÜMM AİLEM DE ACİL ŞİFALAR DİLER AİLESİNE SABIR DİLİYORUMM .. BEN MALESEF GELEMEYECEĞİM HASTALIKLA UĞRAŞIYORUM BENDE AMA BU GEÇİCİ BİR DURUM BENDEN DE SLM LÜTFENN GİDEN TÜM ARKADAŞLARRR....

UMUT HERŞEYİN İLAÇIDIR AŞKGÜLL BİR GÜN OKURSAN BU MESAJIMI BİLİYORUMM Kİ CEVP VERECEKSİN BANA BENDE BUNU UMUT EDİYORUUM VE EN KISA SÜREDE MESAJIN GELECEKK BİLİYORUMM BİZ K. DENİZLİLER ARKANDAYIZ.............. ....(HEMŞİN -BADARA(BAHAR)MAH-ABLAN AYSUN)