MSN Gizli Soru Kedi

MSN Gizli Soru Kedi

İnternet Kafeler Tehlikeli!!
      Kişi şifresini 1-2-3-4-5 Yaparsa Bunu 10 yaşında Bir Çocukta çalabilir, Şifreler En Az 11 Karakter ve Harf Rakam Karışık Olmalı (53Heçiba053 ) Gibi.
      Gizli Soruda Evcil Hayvanlar Sorusuna KEDİ Denirse MSN Tabii Ki Rahatlıkla Çalınabilir. Soruyla İlgili Olmayan Zor Bir Cevap Olmalıdır ( Aha Bidehe Düşti ) Gibi.
      Yoksa Msn Kırmak Çok Kolaydır, Biraz Uyanık Olmak, Her Linke Tıklamamak, Tanımadığınız Kişilerden Dosya Almamak Lazım.
      *Sitede Bir Konuya Girerken Veya Platform Girerken Sistem Sizi Dışarı Atıyorsa, Bilgisayarınızda Ad-aware6.0 Programını Çalıştırırsanız Çerezler Silindiği İçin O Tür Problemler Yaşamasınız.
      Msn İle İlgili Uzman Olan Arkadaşlarımızda Bu Konuda Yazmalıdırlar.
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000

BENİM FİKRİM

SON GÜNLERDE HAYLİCE MSN YAZILARI VEDE MSN HAKKINDA ŞİKAYETLER GELİYOR BENİM KENDİ DÜŞÜNCEMİ AÇIKLAYIM :

1) SİZ BİR HATA YAPMADAN ASLA MSN İNİZİ ÇALAMAZLAR.

2) KARŞI TARAFDAN YA BİR DOSYA ALIP AÇMANIZ GEREKİR YADA KARŞI TARAFADURMADAN SURAT GÖNDERDİĞİNİZ ZAMAN ÇALABİLİR.

3) KIZ ARKADAŞLARIM BANA DURMADAN MSN TACİZ EDİLDİKLERİNİ SÖLÜYORLAR ONLARA ÖNERİM :

a) ÇOKLU MAİL KESİNLİKLE ATMAYIN
      b) VE GELEN HERKESİ KABUL ETMEYİN ŞÖLE YAPIN KABUL EDİN AMA ÇEVRİMDIŞI OLARAK (EGER SİZİN TANIDIĞINIZ İSE SİZE MAİL ATIP KENDİNİ AÇIKLAYACAKTIR)
      c) CAFELERDE OTURDUĞUNUZ YERE DİKKAT EDİN VE DE ASLA ASLAAAA BİLMEDİĞİNİZ CAFELER GİTMEYİN SİZİN ADRESİNİZİ KAYIT ALTINA ALIYOR OLABİLİRLER...( ÖLE ÇOK PROGRAM VAR :D:D:D )

4) ÇOK İYİ BİR VİRÜS PROGRAMI KULLANIN TAVSİYEM KARSPERKY PRO.

5) HER MAİLİ AÇMAYIN ASLA BUNA ÖZELLİKLE DİKKAT ARKADAŞINIZ GÖNDERSE BİLE!!!!
      Hak(cc) kuluna eyler nazar
      Dört kalıptan Adem dizer
      Kalleş gelmiş CUMHURİYETİ bozar
      ATAM sana haber olsun

ENELHAK
      sifre kirma ve isim calma eylemlerini iki tür insan yapiyor.

1-profesyonel olarak bu isi yapip, kendi "ego"larini tatmin etmek isteyenler. nitekim bu tür kiricilarin birbirleri ile yaristigi forumlar var. yaptiklari basarili eylemleri birbirlerine hava atmakta kullaniyorlar.

2-meraktan dolayi yapanlar.

profesyonel yapanlara karsi care yok. tek caresi, cevrim ici özel net gurubu kurmak.

bunun disinda, internet cafelerde msn veya diger e-mail islemleri yapmamak. cünkü, tüm internet cafelerin admin serverinda, cafede yapilmakta olan islemelri takip, hafizaya alma gibi imkanlar var. hatta siz orada yazisirken, sizin yazismanizi takip etme imkanlari var.

hele hele, intenet cafede sifre verip girdiginiz zaman, sifreyi her defasinda sormak butonunu secmelisiniz. bazen güvenli giris ve cikis yapmayip, msn nini veya e-mailini acik unutanlar veya sifreyi otomatik kayda almis olanlar oluyor. öyle durumlarda, sifre kirmaya bile gerek kalmiyor.
      Türk olsam olmasam, ben Türk dostuyum,
      Türk olsan olmasan sen Türk düşmanı!
      Çünkü benim gayem Türk'ü yaşatmak
      Seninki öldürmek her yaşatanı!

Ziya Gökalp

Rot Balans…

Arkadaşım haydeViya Msn çalarak MSN Adresimi almaya çalıştılar…
      Sanal Ortamda bu Tipler Hep Vardır ve olacakta.
      Özel net gurubu kurmak en doğrusu ve Msn Adresleri tekrardan düzenlenmesi gerek.
      Msn Adres çoğunlukta ise kişilerin isimleri tekrar gözden geçirilmeli ve Engellenerek silinmeli.
      60 Kişi Msn’den sildim ve 10 kişi daha engellenerek silmeyi düşünüyorum.
      Tabi bazı arkadaşlarında ister istemez silinecektir ama Hiç olmasa MSN Düzene girecektir.

Bilenin Bilmeyene Borcu Vardır
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000

CVP: BENİM FİKRİM

Yazar: seveholu

1) SİZ BİR HATA YAPMADAN ASLA MSN İNİZİ ÇALAMAZLAR.

2) KARŞI TARAFDAN YA BİR DOSYA ALIP AÇMANIZ GEREKİR YADA KARŞI TARAFADURMADAN SURAT GÖNDERDİĞİNİZ ZAMAN ÇALABİLİR.

3) KIZ ARKADAŞLARIM BANA DURMADAN MSN TACİZ EDİLDİKLERİNİ SÖLÜYORLAR ONLARA ÖNERİM :

a) ÇOKLU MAİL KESİNLİKLE ATMAYIN
      b) VE GELEN HERKESİ KABUL ETMEYİN ŞÖLE YAPIN KABUL EDİN AMA ÇEVRİMDIŞI OLARAK (EGER SİZİN TANIDIĞINIZ İSE SİZE MAİL ATIP KENDİNİ AÇIKLAYACAKTIR)
      c) CAFELERDE OTURDUĞUNUZ YERE DİKKAT EDİN VE DE ASLA ASLAAAA BİLMEDİĞİNİZ CAFELER GİTMEYİN SİZİN ADRESİNİZİ KAYIT ALTINA ALIYOR OLABİLİRLER...( ÖLE ÇOK PROGRAM VAR :D:D:D )

4) ÇOK İYİ BİR VİRÜS PROGRAMI KULLANIN TAVSİYEM KARSPERKY PRO.

5) HER MAİLİ AÇMAYIN ASLA BUNA ÖZELLİKLE DİKKAT ARKADAŞINIZ GÖNDERSE BİLE!!!! [/B]

NOKTA.
      Hak(cc) kuluna eyler nazar
      Dört kalıptan Adem dizer
      Kalleş gelmiş CUMHURİYETİ bozar
      ATAM sana haber olsun

ENELHAK