Sinem KOBAL

Selamlar,
      Hemşin adına bir şeyler yapabilmek , özümüzü yaşatıp aktarabilmek adına hepimiz kendimizce bir şeyler yapıyor ve yapmaya gayret ediyoruz.
      Kimliğimiz ne olursa olsun özümüz birdir..
      Sinem Kobal da bunun için el verdiğince yanımızda olacaktır.
      Hiç bir yıldız bile bile kötü görüntüsü olan bir resmi yayınlatmaz ancak işin ruhu önemlidir.
      Çekmiş olduğum resimler oldukça kötü çıkmasına rağmen seve seve sitede yayınlanmasına izin veren yeğenim Sinem Kobal a teşekkür ederi.
      Naci Kobal, Mutlu Kobala destekleri için ve siz tüm sitedeki dostlarımıza sevginizi ve desteklerinizi paylaştığınız ayrıca teşekür ederim.
      Resimdeki kusurları değil yansıtmaya çalıştığımız ruhu görmeye çalışmanızı rica ediyorum.
      Ayrıca Dursun Ali kardeşimizin bu konuda bize ileriki dönemlerde yardımcı olacağı için çok teşekkür ederim.
      Saygılar
      Resimler
      • sinem_orji2.jpg

41.05 kB, 0×0, 305,716 defa görüntülendi
      Sitemizin Referans Sistemini kullanın*

Işığın gölgesi ile yetinme ışık ol!

Hemşin Gül Bahçesidir

Bu Yol Hemşin Yolu Dedik…
      Sinem KOBAL Duyarlılığın İçin Teşekkürlerimi İletirim İyiki Varsın.
      Gülay DERECİ, Mutlu KOBAL İle Birlikte Sinem KOBAL’la Konuşarak Gelecekte Hemşin’in Daha İyi Koşullarda Olabilmesi ve Medya, Tv İletişimi İle Hemşin’i Tanıtabilmek İçin Bir Yıldız Doğuyor Başlığı Açarak Duruşumuzu Sergiledik.
      Hemşin Gül Bahçesidir Korunması Biz Olmanın Yolundan Geçer…
      Telefon Görüşmelerimizde Desteklerini Veren Hemşin Belediye Başkanımız Sn.Başar CUMBUR’ a
      Gazeteci Sn. Dursun Ali YILMAZ’ a
      Çayeli’ndeki Akrabalarıma
      Sn. Hakki KOBAL’ a ( Erzurum) Saygılarımızı Sunarız.
      Ayrıca Desteklerini Esirgemeyen Sitedeki Dostlarımıza Teşekkür Ederiz.
      Yöremizin Geleceğinde Söz Sahibi Olacak Genç Kuşaklara Duyarlılığı Kazandırmak Hepimizin Görevidir.

İyiki Varsınız
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000

BAŞARI SİNEM KOBALIN DİĞER ADI OLSUN

EVET BU PIYASAYA GIRDIĞI ILK GUNLERDE OĞRENMIŞTIM KOBAL
      AİLESINDEN OLDUĞUNU VE ÇOK MUTLU OLMUŞTUK ÇUNKU KARDENIZ AİLESINI BAŞARI İLE TEMSIL EDIYORDU TEMIZ AHLAKLI İLKELİ VE DURUST TU ÇUNKU AİLESİ KOBAL DI ÇOK YAKINDAN TAKIP ETTIĞIM IÇIN VE TAKDIRLE IZLIYORUM BOYLE BIR ORTAMDA SIZINDE ONA DESTEK VERMENIZ BENI MUTLU ETTI BAŞARILARINI DEVAMINI DİLİYOR ELIMIZDEN NE GELİYORSA VARİZ

BENDE BU CAMIDA OLDUĞUM İÇİN BU KARDEŞLERIM NE ŞARTLARDA ÇALIŞTIKLARINI IYI BILIRM

KARADENIZ ONUNLA GURU DUYUYOR
      DUNYA HEMŞİNLİLER BİRLİĞİ
      1. GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, ÜNLÜ OLDUKTAN SONRA HAVALARA GİREN ÜNLÜ İSİMLERDEN DEĞİL! NEDEN Mİ?

Oyuncu Sinem Kobal, meşhur olunca ailesini ve yakın çevresini yok sayan ünlülerden olmadığını kanıtladı. Oynadığı dizide kötülüklere karşı savaşan bir karakteri canlandıran Kobal, dayısının 50 bin YTL’lik borcuna kefil oldu. Dayısının bu borcu ödeyememesi üzerine bu parayı kendisi ödeyen oyuncu, genç yaşta olmasına rağmen kendisinden büyük ünlülerin yapmadığını yaparak “Aferin” dedirtti. Birçok ünlü, yaşayan anne ve babasını öldü sayarken, Sinem kendisine yakışanı yaptı ve herkesin sevgisini bir kez daha kazandı.

Kaynak: gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=6070#

2. Vefalı Sinem

Sinem Kobal, hangi davranışıyla sanatçı abla ve ağbilerine örnek oldu...Küçük yaştan beri dizi filmlerin aranan oyuncularından olan Sinem Kobal, bir çok sanatçı büyüğünün ailelerini zor durumda bırakırken ailesine karşı vefası ile de dikkat çekiyor. Başarılı oyuncu maddi olarak zor durumda kalan aile bireylerinden birinin 50 milyarlık borcunu kapatarak hacizden kurtulmasını sağlamış.

Kaynak: hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=5398159
      Resimler
      • sinem_kobal_10.jpg

70.16 kB, 0×0, 2,918 defa görüntülendi
      Sinem Kobal'la bir Söyleşi...

İlk olarak 'Dadı' dizisiyle dikkatleri çeken Sinem Kobal, şimdilerde 'Selena'nın iyilik perisi olarak izleyici karşısında... Yeteneğine güvendiğini, kendisine gelen projelerin de başarısının göstergesi olduğunu belirten Kobal, "Oyunculukta kurallarım yok. Ama cinsellik üzerine bir filmde rol almam, çünkü Türkiye böyle bir filmi henüz kaldırmaz" diyor.

'Selena' rolünü kabul etme sebebiniz neydi?

Bugüne kadar en çabuk ve en içime sinerek kabul ettiğim rol 'Selena' oldu. Senaryo, Gani Müjde ve Tükenmez Kalem ekibine ait. Kaliteli bir iş olacağını biliyordum. Yönetmenimiz Bora Onur ve Süreç Film de işin içinde olunca hemen kabul ettim.

Hayali kahramanlara sıcak bakmanızın henüz çok genç olmanızla da alakası var mı?

Tabii ki! Daha 19 yaşındayım. Olgun bir yanım olmasına rağmen, 30'uma da gelsem bir çocuk yanım kalacak, biliyorum.

13 yaşında setlerle tanışmışsınız. Çocukluğunuzu yaşayamadığınızı düşündünüz mü hiç?

"Çocukluğumu yaşamadım" diyemem. Bu biraz da aile yapısıyla alakalı bir şey. Ailem beni hiçbir şeyden mahrum bırakmadı. Ben sekiz yıl bale yaptım. Dört yaşımdan beri haftanın iki günü düzenli olarak gidiyordum baleye. 'Dadı'da benim için tıpkı bale gibi devam etti. Okuldan sonra sete gidip, çok büyük ustalarla çalışma imkanı yakaladım. Erken yaşta sorumluluk sahibi olmayı öğrendim. Bu işle sadece laf olsun diye uğraşıyor olsam; "Niye daha çok gezip tozamıyorum" diye üzülürüm ama öyle bir derdim yok! Eğer istemezseniz şöhretle çok içli dışlı olmayabilirsiniz.

Şöhretle içli dışlı olmamak için neler yapıyorsunuz?

Bir yere kadar şöhretle iç içesiniz. Çünkü başarı şöhreti getiriyor. Ama şöhret diye bir meslek yok! Bu işi şöhret için yapmazsanız, araya o sınırı koymuş olursunuz. İşinizi yapıp, evinize gidersiniz. Ancak işinizi yaptıktan sonra, basının olduğu yerlerde özellikle gezerseniz, hayatınızı şöhret üstüne kurmuş olursunuz. Böylece bir şeylerin malzemesi olmaktan kurtulamazsınız. Hızlı bir hayat bana göre değil!

Oyunculuğunuzu beğeniyor musunuz?

Her geçen gün oyunculuğumun geliştiğini düşünüyorum. Başarılı olmasam bu kadar çok projede, birçok başarılı isimle bir arada yer almazdım. "İyi bir oyuncu olma yolunda minik minik adımlar atıyorum" diyebilirim kendim için.

Yaşınız büyüyor ama siz hala çocuk dizilerinde rol alıyorsunuz, neden?
      Gençlik dizileri ve filmleri adına yapabileceğim en güzel kariyeri yaptım. 'Selena', benim genç kızlıktan kadınlığa geçtiğimi gösteren bir iş. Belki beni birden bire 25 yaşındaki birini canlandırırken görselerdi çok yadırgayabilirlerdi.

Hürriyet

gurur verici ...

Gerçekten bir hemşinli olarak gurur duyuyorum...umarım SİNEM KOBAL gibi daha nice hemşinliler iyi bir yere gelirler.bende ilerde belki bi yönetmen olursam ki olcam inşallah sinem' i filmimde baş rollerde oynaması için teklif götürcem senaryoyu beğenir umarım :D :D :D :D şimdi askerim bol bol senaryo yazıyorum :D :D :D herkese şimdiden mutlu noel ler...
      ....................................COLOR]
      Sevgili Arkadaşlar,

Sineme yazılar yazıyorsunuz ama unuttuğunuz veya bilmediğiniz bişey daha
      var onunda benden öğrenin o zaman sinemin ATV de yayınlanan Serena adlı dizideki rol arkadaşı (Gökhan KESER'de HEMŞİNLİDİR. veee hatırlyanlar olacaktır kendisi ts tesislerindeki Hemşin Gecesine getirmiştim çok yakında da Hemşin Derneğine arkadaşlarımız ziyarete gelecek ve horon oynayacaktır ...
      ayrıca geçen sene ülkemizi yurt dışında temsil ederek Dünya Rüya Erkek yarışmasında ilk 5 girme başarısını göstermiştir.kendisine hemşin uşaklarının yakuşukluğunı tescil ettirdiğinden dolayı teşekkür ediyorum ve başarıların
      sinemle birlikte devamını diliyoruz.
      Gökhan Kaptan
      Resimler
      • 03eo4uw6.jpg

296.14 kB, 0×0, 30,131 defa görüntülendi
      • 7jm9zo5.jpg

13.55 kB, 0×0, 2,902 defa görüntülendi
      Gökhan G. Kaptan