Deli Fıkaraları Buraya

Deli Fıkaraları Buraya

Bir gün bir tımarhanede doktorlar delilerin akıllarının yerine gelip gelmediğini öğrenmek için bir test yapacaklar önce delileri boş bir alana götürürler sonrada ortaya büyük bir kaya parçası indirip maç yapın derler bütün deliler kayanın başına toplanır ve başlarlar tekmelemeye tüm delilerin ayağı kan içindedir doktorlardan biri ya bunların hepsi birbirinden deli ve vazgeçmişler tam giderken bir delinin futbol yerine köşede oturduğunu görmüşler ha içlerinden bi akıllı çıktı sonunda ve yanına yanaşmışlar sen niçin oynamıyorsun sorusunu iletmişler DELİ SİNİRLİ Bİ ŞEKİLDE GİDİN BE BAŞIMDAN BÖYLE FUTBOL MU OYNANIR HİÇ KAFA ATMIYORLAR Kİ DEMİŞ

Hangi Takım?

Amerika'da bir supermarkette, musteri yarim kivi satin almak istiyor.

Tezgahtar bunun mumkun olmadigini soyluyor. Kavga cikiyor. Tezgahtar kosa kosa mudure cikiyor:
      - " Efendim, hayvanin biri yarim kivi almak istiyor " der demez soyle bir arkasina donunce ne gorsun !!
      Musteri arkasından gelmis, ensesinde duruyor...
      Tezgahtar hemen musteriyi isaret ediyor:
      " Bu beyefendi de diger yarisini almak istiyor, efendim..."
      Mudur durumu anliyor, adama yarim kiviyi mecburen verip gonderiyorlar.
      Mudur bir saat sonra tezgahtari cagirtiyor:
      -"Tebrik ederim, cok zeki davrandin, iyi idare ettin. Nerelisin sen?
      -" Brezilyaliyim efendim..."
      -"Amerika'ya niye geldin?"
      -"Brezilya cazip bir yer degil efendim, orada insanlar ya orospu, ya da futbolcu..."
      -"Biliyor musun benim karim da Brezilyali..."
      -"Yaa oyle mi, acaba kariniz hangi takimda futbol oynuyor ?
      DELİ HASTANESİNDEN BİR ODADA 7 DELİ VERMIŞ DELİNİN BİRİ DELİ HASTANESİNDE BİR ODANIN DUVARINA KAPI ÇİZMİŞ VE DİĞER ARKADAŞLARINI CAĞİRMIŞ HAYDEYİN KAÇIYORUZ 5 İ KAPIYA DOĞRU YÖNELMİŞ BİRİ GİTMİYORMUŞ TAM KAPIYA YAKLAŞMIŞLAR GELMEYENE SORMUŞLAR...

-NEDEN GELMİYORSUN HADİ KAÇIYORUZ oda demişki;
      -KAÇAMASSINIZ KAPININ AHANTARI BENDE

Fare Misin?

Adamin biri kendini fare zannettigi için akil hastenesine düsmüs.Tedavisi bittikten sonra doktor sormus.
      -"Simdi sen bir fare misin yoksa insan mi?"
      -"Fare olur mu doktor bey ben bir insanim."
      -"O zaman artik gidebilirsin iyilestin artik" demis.Deli kapidan çikmis ve imdaaaaaat diye bagirarak tekrar içeri girmis doktor ne oldu demis... Deli :
      -"Bir kedi gördüm de ondan korktum demis." Doktor :
      -"Sen hani sen artik kendini bir fare zannetmiyordun"demis.Delide:

-"Ben fare olmadigimi biliyorum da kedi nerden bilsin demis..."

IŞIKSIZ KALIRIZ:D

Akıl hastanesinde bir gün delilerden biri koşarak doktorun yanına gelmiş:
      "Doktor bey çabuk bizim koğuşa gelin", demiş.
      Doktor gitmiş, delilerden bir tanesi kendini ayaklarından tavana asmış öylece duruyor.
      Doktor, "ne bu" diye sormuş.
      Doktoru çağırmaya giden deli cevaplamış:
      "Doktor bey bu zır deli kendisini ampul sanıyor".
      Doktor kızmış:
      "Olur mu öyle şey hemen indirin onu aşağıya".
      Yine aynı deli:
      "Doktor bey o zaman da biz ışıksız kalırız".
      Herşeyi bildiğini sanma! gerçekte çok bilgili olsanda kendine Cahilim diyebilecek cesaretin olmalı.
      Ivan Pavlov

HEPSİNİ EVE GÖNDERDİM:D:D

Delileri uçağa bindirip,bir şehirden ötekine naklediliyorlardı. Ama o kadar çok gürültü yapiyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı. Uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittigini görmek istedi.
      Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı. Baktı, en başta bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturuyordu.

Pilot:
      -Sen neden bağırmıyorsun? diye sordu.

Adam :
      - "Ben bunların öğretmeniyim. Onlarda benim öğrencilerim. Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum" diye cevap verdi.

Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti. Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi.

Pilot:
      - "Aman çok güzel!" diye sevindi. "Herhalde kendini öğretmen sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek" diye düşündü.

Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu. Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti. Gidip bakmak istedi. Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok! Dehşetle sordu :

-Ögrencilerin nerede?, diye...

Öğretmen:
      -"DERSLER BİTTİ HEPSİNİ EVİNE GÖNDERDİM"
      Herşeyi bildiğini sanma! gerçekte çok bilgili olsanda kendine Cahilim diyebilecek cesaretin olmalı.
      Ivan Pavlov

DELİ DEYİP GEÇME

Adamın arabasının lastiği akıl hastanesinin önünde patlar. Arabandan inerek istepne ile değiştirmektedir. Bu sırada kazara yekerlerinm civatalarını logar kapağından içeri düşürür. Ne yapacağını düşünürken bu sırada hastane bahçesinin aprmaklıkları arsından kendisini seyretmekte olan delilerden biri;
      - Her tekerden bir tane civata sök ve bu tekere tak. Tamirciye kadar seni götürür, der.
      Adam;
      - Sen bu işlerden anlıyorsun. Doktor musun sen? diye sorar.
      Deli cevap verir;
      - Hayır! Ben deliyim. Adam;
      - Sen delisin ama bu işleri biliyorsun. Sen ne biçim delisin?
      Deli cevap verir;
      - Ben deliyim. Aptal değil !
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Bir timarhanede deliler ayaklanir ve binanin orta bahçesini isgal ederler. Hiçbiride dagilmaz. Bunun üzerine doktorlar toplanarak yönetmeligi açarlar ve aynisini uygulamaya karar verirler. Yönetmeliye göre bir doktoru çirilçiplak soyar delilerin içine atarlar. Doktor içeri girince * BOMBAAA * diye bagirir. Bunu gören deliler doktoru tuttuklari gibi camdan disari atarlar. Bunun üzerine doktorlar tekrar toplanir ve konusurlar. Bu iste bir yanlislik vardir. Delilerin hepsinin dagilmasi gerekmektedir. Yeniden denerler. Bir doktoru daha soyup içeri atarlar ve oda * BOMBAAA * diye bagirir. Deliler onu da tuttuklari gibi camdan disari atarlar. Bashekim en sonunda bir de ben deniyeyim der ve soyunup delilerin arasina girer ve * BOMBAAA * diye bagirir. Bunun üzerine bütün deliler kaçisir ve binayi ve orta bahçeyi terk ederler. Doktorlar merak eder ve biraz akilli olanlarindan toplayarak bu durumu sorarlar. Niçin siz ilk iki doktor girdiginde binayi bosaltmadiniz da son bashekim girdiginde bosaltiniz? derler. Delilerde "Ilk giren iki bombanin fitili uzundu ama son giren bombanin fitili kisaydi zamanimiz yoktu içerde patlamasin diye böyle yaptik" derler.