Prof. Dr. Oktay SİNANOĞLU'nun Kitapları

Prof. Dr. Oktay SİNANOĞLU'nun Kitapları

NE YAPMALI ?
      "Türkiye'nin bekası için - Savaş ve Seçim -
      Savaş ve Avrupa - Dışarıda Unuttuğmuz
      Türkler - Ya Irak'takiler - Lozan'a Ne Oldu -
      Sinsi Fetih - Batının Tarihine Altın Harflerle -
      Bütün Ülkelerde Aynı Çökertme Planı -
      Beyin yıkama Çamaşırhanesi - Eğitimde
      60 Amerikalı Danışman Ne Arıyor? - Batının Yobazları - Toplumsal Tamirat - Başörtüsü İçin mi
      Avrupa Birliği'ne? / Fransa'da Başörtüsü Olayı - Moskova'da
      Batı Hayranlığı - Yeni Ufuklara / Böyle Bir Türkiye İçin - Emperyalist Ablaka - Büyük Uyanış Hareketi"
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      BÜYÜK UYANIŞ
      Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun yeni kitabı çıktı. Tanıtımını izlemek için tıklayın.
      Amerika'da bugünlerde esen hava>
      "Hot-Dog" Ulusçuluğu>Küresel Kraliyet'in
      gizli örgütleri> Derin oyunlar arasındaki bağlantı >Amerikan psikolojik (ruhbilimsel) savaş okulu>Türkiye'yi tasfiye planı>Aşağılık duygusu>Ruhbilimsel (psikolojik) savaş>Karaliste>
      Nasıl kurtulacağız?>
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      "BYE-BYE" TÜRKÇE

Atilla İlhan: "ABD Bilim ve Sanat Akademisi'nin ilk ve tek Türk üyesi; iki kere Nobel adayı... Kim bu adam? Kim bu çetin Türkçe öğretim savaşçısı? Onu niye hepimiz yeterince tanımıyoruz? Sinanoğlu, ABD nam ülkede çok genç yaşında profesör olmuş bir harika çocuk; ülkesindeki "Amerikan Rüyası"nın yanlış yaygınlığından, Türkçe'nin itilip kakılarak, herhangi bir sömürgedeki "yerli dili" muamelesi görmesinden son
      derece rahatsız.">>>
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      TÜRK AYNŞTAYNI

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Nehir Söyleşi dizisinin üçüncü kitabı, ''Birinci Dünya''da bilimin gelişmesi için çabalamış, ülkesinde değeri yeterince bilinmemiş Prof. Oktay Sinanoğlu''na ait. ABD Yale Üniversitesi''nde iki kürsüde (fiziki-kimya, moleküler biyokimya / biyofizik) profesör olarak görev yapan Sinanoğlu''nun İtalya''nın Bari
      kentinde başlayan yaşamından ..>>>
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      HEDEF TÜRKİYE

Oktay Sinanoğlu olay yaratan “Bye-Bye” Türkçe ve Türk Aynştaynı’ndan sonra ,bu kitabında yurt ve dünya sorunlarına ilişkin halktan gizlenen gerçekleri ifşaa ediyor ve diyor ki: Güçleri gizlilikten geliyor!>
      Oyunlara dikkat!>Ölüm kalım savaşı>
      Yeniden kurtuluş savaşı başlamıştır!>
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000