Behçet GÜLAS

Şakir abi yasin,behcet için yazdıklarınız taktir edici ama gecedeki parcaları kendisine sorun bence bazı kesimler bunları çalabilir çünki noterde kayıtlı olup olmadığını bilmiyoruz.yalnız şunu unutmayınki beraberinde getirdiği saz arkadaşlarının hakkını yemiyelim cünki bunların hepsi bir bütündür ne onlarsız behcet olur ne behcet onlarsız olur.bu bir döngü birbirini tamamlıyor.Daha behcetle çok işmiz varKORKARIM yalnız değil arkasında koskoca bir hemşin var.idealler yıldızlar gibidir,onları,tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik ederler.Yolun acık olsun BEHCET GÜLAS...
      HİÇBİR YETENEĞİ OLMAYAN İNSANLARDAN HERŞEY BEKLENİR.
      Türk Budur.Yıldırımdır. Kasırgadır,
      Dünyayı Aydınlatan Güneştir.
      Türk, asillerin asilidir. yapma olmayan, gösterişi bulunmayan bu pek yüce
      asalet ona tabiatın hediyesidir.
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      VARTEVOR İSTANBUL - BEHÇET GÜLAS KONSERİ VE HORON GECESİ
      Etkinlik Bilgileri Organizatör: Behçet Gülas
      Tür: Müzik/Sanat - Konser
      Ağ: Global
      Yer ve Zaman Başlangıç: 14 Ocak 2009 Çarşamba, 21:00
      Bitiş: 15 Ocak 2009 Perşembe, 00:00
      Yer: STUDIO LIVE
      Cadde/Sokak: Atıf Yılmaz Cd. No: 17/A BEYOĞLU
      Şehir/Kasaba: Istanbul, Turkey
      Haritaya BakGoogleMapQuestMicrosoftYahoo
      İletişim Bilgileri Telefon: 02122447712
      E-posta: info@studiolive.com.tr

Açıklama

Behçet Gülas konseri ve ardından muhteşem bir horonla güzel bi gece geçirmek isteyen tüm dostlarımızı bekliyoruz. Biletler: 15.00 TL.

ULAŞIM

Studio Live, Istiklal Caddesi üzerinde, Hüseyinaga Camii'sinin bulundugu Sakiz Agaci Sokakta yer alir. Mekan Taksim Cumhuriyet Aniti'na 500 m, AFM Fitas Sinemalari'na ise 300 m mesafededir.

Taksim'e gelis için metro hattindan, Taksim son durak olan tüm otobüslerden ve dolmuslardan faydalanabilirsiniz.

OTOPARK

Atatürk Kültür Merkezi'nin hemen yaninda bulunan Trafik Vakfi'na ait olan 500 araçlik otoparki kullanabilirsiniz. Ayrica Taksim Evlendirme Dairesi önünde de 100 araçlik bir otopark bulunmaktadir. Siraselviler Caddesi üzerinde de özel otoparklar mevcuttur.
      Hayat;
      .....Yokluğu var edecek kadar erdemli.
      Yanlızlık;
      ......Dünyaya haykıracak kadar yoksun.
      Sen;
      ......Beni yokluğunla sınayacak kadar acımasız.
      ve ben;
      .....Kendimle kavgalı.......

Behçet GÜLAS; olması "gereken yerde" olmayan ama gönlümüzde hep var olan sanatçımız.. Bugün olmaması gereken yerin çok üstünde bir yerde olanlar yarın olmayacaklar.. Fakat Behçet Kardeşimiz hep varolacaktır.

Gerçek sanatçı işte böyle bir şeydir...
      Kulaksız işitmek dilsiz ifade
      Canım cananındır edem iade
      Vücut bir camidir vicdan seccade
      Onun bunun çıkarına seremem
      Olacak olacak! Hiç kimse meraklanmasın. O yavaş ve emin adımlar ile geliyor.
      Bu güne kadar bir çok sanatçıya şarkılarını vermişti. Onun şarkılarının olduğu kasetlerin satışına bir bakın, ondan şarkı almadan yapılan kasetlerin satışına bir bakın. Arada dağlar var dağlar...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...