Tepan'ın Güzide İnsanlarının Buluşma Sayfası

CVP: SLM VEDE VEDA

Yazar: Lutfu_aydin Tarih: 15.12.2009 Saat: 21:25

KÖYLÜLERİM SONUNDA ANKARADAN GİDİYORUM İŞTE ANİ OLDU KUSURA BAKMAYIN ÖZÜR DİLERİM GÖRÜŞEMEDİM ÇOĞU KİŞİYLE HERKEZ K.İ.B.A.E.O ALLAH NASİP EDERSE 17.12.2009 TARİHİ İTİBARİYLE İZMİR SEFERİHİSAR JANDARMA MUHABERE TAB.KOM. DA ASKERLİĞE BAŞLIYORUM GÖRÜŞMEK ÜMİDİYLE HERKEZE SELAMLAR.

17.12.2009 SAAT 13:00 E KADAR 0505 528 11 50 DEN ULAŞABİLİRLER ULAŞMAK İSTEYENLER.

:) sonunda gidiyomusun lütfü allah yolunu acık etsin.Hayırlısıyla git gel jandarmada olmuşsun hadi hayırlısı :D

Görüşürüz canım k.i.b.
      Herşeyi Affet Ama Sahte İnsanı ASLA..!!!
      DÖNDÜĞÜNDE BÜTÜN VÜCUDUYLA DÖNEN BİR ADAM

Döndüğünde vücuduyla ve bütün güzelliğiyle dönen bir adamdan öğrendik hayata dair ne varsa. Aşka ve adalete en çok muhtaç olduğumuz demde doğunun kalbinde konuşan bir adamdı bu. Bütün coğrafyaların ve var oluşların dikkat kesildiği bir coğrafyadan geliyordu. Işık denizi yutmuş sonsuz geceleriyle çöl, bu adamın derin sessizliğine bir ayet gibi iniyordu. Bu kıpırtısız sonsuzluk, çıplak bir yürek oluveriyor, savrulup gelen ve ansızın çöken karanlığın ortasında yakıcı bir ateşe dönüşüyordu. Bu adam/ bir adam kendini döne döne yeniden deniyor. Tarihi, coğrafyayı, insanı ve âlemleri yeniden okuyordu. Çünkü sırların sırrına nüfus etmenin koşulsuz yoludur bu. Umut ile korku arasında gidip gelen bitkin ve yorgun bir bilinç, bütün seslerin ve sislerin arasından hiç şahid olmadığı bir sese yeniden çarpıyordu; ” Şüphesiz mecnun değilsin sen! ” Asabı bozulmuş, mizanı şaşmış, çöl fırtınalarının önünden kaçıp gelen ceylanlar gibi ürkek bir kente dönmek, kentle dönüşmek, kente dönüşmek ancak zamanlar ötesinden gelen bir çağrıyla mümkündü. “Ol” denildi ve oldu, O yürüdüğünde yeryüzü yürüdü. Zamanlar, aşklar, tutkular, isyanlar, varoluşlar ve anlamlar yürüdü.
      Döndüğünde vücuduyla ve bütün güzelliğiyle dönen bir adamdan öğrendik hayata dair ne varsa. Bakışlarının içimize düşürdüğü serinlikle bakmayı tedris ettik zamanlar boyunca. Bu adam ve dostları o denli mütevaziydiler ki kim ve kimler dursa önlerinde akıp giden suyun üstünde köpükten başkası kalmıyordu geriye. Ve kim kulak kesilse çağrısına, gülden başkasına dönüşmüyordu. Şairin söylediği gibi ” Onca yol çiğnediler, çiçek çiğnemediler.” Kasılıp kalan, kasıldıkça kibirlenen, kibirlendikçe katılaşan, katılaştıkça çirkefleşen, çirkefleştikçe köpekleşen bir zamana bahar serinliğiyle giriverdiler. Biteviye alışkanlıkların, kirli geleneklerin, sürgit ihanetlerin ve zulümlerin dilleri tutuldu. Bir keresinde salına salına yürüyen savaşçısına şöyle dedi adam; ” Böyle yürüyüşü sevmez Allah, lakin bu yürüyüş başka…” Böyledir! Kime dokunsa “insanlaştıran” bir sözü emanet gibi taşımak, sabrın yol verdiği bu bereketi her dem taze bir bahar gibi solumak böyledir.
      Döndüğünde vücuduyla ve bütün güzelliğiyle dönen bir adamdan öğrendik hayata dair ne varsa(Muhammed sav). Her yağmur tanesini bir meleğin getirerek yüreklerimize bıraktığını, nerede bir yetim ağlasa hesabının bizden sorulacağını, kendimizi bilmeden, kendimizi bulmadan, bildiklerimizin ve bulduklarımızın hiçbir anlam ifade etmediğini, O’ndan öğrendik.
      Şimdi öğrendiklerimizle test etme vakti yaşadığımız zamanı. Kimler dikkat kesilir şimdi sözlerimize… Kimdir şimdi bütün vücuduyla ve güzelliğiyle dönecek olan… Sahi nedir şu karşımızdaki devasa ve ürkütücü yapı? Anlar mı bizi şu kablo, lağım ve sirk medeniyeti…
      (Ey Muhammed!) De ki: "Duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin! .." Furkân Sûresi
      Emrullah abi iyi aksamlar,

Allaha sükür hayattayim. Nefes alabildikce var olacagiz evvel Allah.
      Siteye genelde gec saatlerde girebiliyorum. Eskiye nazaran daha az yaziyorumher zaman bir göz atarim genelde okumada kaliyorum. Tartismalari okuyordum. Cok küfürlü hal alinca istegim kirildi. Ama yinede bakiyorum.

Selamlar
      ANKARADAN HEPİNİZE SELAMLAR DÜN SABAH 7:00 UÇAĞIYLA İZMİR SEFERİHİSARDAN DÖNDÜM DAĞITIM İZİNİNDEYİM ŞU AN GİTTİM GELDİM BURALAR HALA AYNI KİMSELER YOK HAYIRDIR NE OLDU HERKEZ NASIL GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.

HERKEZİN SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUNN......

MERAK EDENLER OLURSA İZMİRDEN USTA BİRLİĞİ KONYA İL JANDARMA YA DÜŞTÜM HAFTAYA PAZAR SABAHINA KADAR ANKARADAYIM HEPİNE SELAMLAR

Bİ KAC RESİM EKLİYELİM YENİLERDEN, TELAFİ OLSUN... HAKKATEN FACE CIKALI SAYFA SOHBETLERİ AZALDI, UMARIM ESKİSİ GİBİ GÜCLENİR SAYFAMIZ, GERCİ HALA GÜCLÜYÜZ MAASALLAH... :]
      Resimler
      • DSC01525.jpg

480.58 kB, 0×0, 352 defa görüntülendi
      • DSC01531.jpg

462.86 kB, 0×0, 363 defa görüntülendi
      • DSC01543.jpg

526.67 kB, 0×0, 362 defa görüntülendi