Bir Erkeğin Kalbi

ewet haklısın bacı en son kalbimi birine vermiştim saklasındiye oda buzdolabına koymuş kokmasındiye :D :D
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      ASU BACI BENİM KIZ KARDEŞİM YOK SENDEN RİCAM BENİM BACIM OLARAK SORDUGUN SORUYU KENDİN YANITLARMISIN ?(

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      ERKEKLER KENDİ AKRABALARI ANNELERİ BACILARI HAKKINDA KÖTÜ BİŞEY DUYDUKLARI ZAMAN ÇILDIRIYOLAR GURUR YAPIYOLAR.KİMSE BENİM BACIMA ANAMA BOYLE BİŞEY DİYEMEZ DİYOLAR.AMA KENDİLERİ BAŞKA BAYANLARA İSTEDİKLERİNİ SÖYLEYEBİLİYOLAR.BENİM KIZDIĞIM BU! ŞİMDİ BURDA YAZAN ARKADAŞLAR YOK KADINLAR PARA AVCISI YOK BİLMEM NE DİYE YAZMIŞLAR MERAK EDİYORUM BENDE SORUYORUM AYNI ŞEYİ KENDİ AİLELERİ İÇİNDE DÜŞÜNÜYOLARMI.GENELLEME YAPMIŞLAR YA KADINLAR OYLE DÜŞÜNÜYO DİYE.
      Herşeyi bildiğini sanma! gerçekte çok bilgili olsanda kendine Cahilim diyebilecek cesaretin olmalı.
      Ivan Pavlov

ÖNCE KENDİNE

KADINLAR SEVDİĞİ İÇİN TAMAM HER ŞEYE KATLANIRLAR AMA HER ZAMAN PARASIZLIKTANDA ŞİKAYET EDERLER PARA OLDUMUDA HEMEN YERLER ŞİMDİ ASU HANIM OTURUP DÜŞÜNSÜN SEVDİĞİ BİR ERKEĞİN PARASIZ OLUP YİNEDE ONUNLA OLABİLİRMİYDİ BELKİ OLURDU AMA SONRA YA SONRASI MALUM KAVGALAR VE GEÇİMSİZLİKLER BAŞLAYACAK. SONRADA SON AŞAMA OLAN AYRILIK KADINLARIN HEPSİ SEVDİĞİ ERKEĞİN BİLE PARALI OLMASINI İSTEMEZMİ AHA BU DA SON NOKTA.
      DAR ŞANLI BAYRAĞIMA BU GÖKYÜZÜ
      KADINLAR BASİT ŞEYLERDEN HOŞLANIR.MESELA ERKEKLERDEN ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(....... olmadı kuzen .. bu konu derın .her konuşanın haklı olduğu tarafları vardır ama genelleme yapanlara kızıp genelleme yapmışıssın... mesela bende şöle bişi desem basit şeylerden hoşlananlar zaten basittirler. buda iki tarafında basit olduğu anlamına geliyo demekki kadın erkek EŞİTMİŞŞ :D :D
      *** alpican ***

Her Gününü Hayatının Son Günüymüş Gibi Yaşarsan
      Günün Birinde Haklı Çıkarsın...!!!!
      KUSEN O ESPRİSİNE YAZDIĞIM BİR YAZI SONUNDA GÜLMÜŞÜM ZATEN.AYRICA BU KONUYLA ALAKASI YOK DAHA ÖNCEDEN YAZDIĞIM Bİ SÖZ O.

AYRICA BENİM KIZDIĞIM ŞEY GENEL OLARAK HERKES İÇİN SOYLENMİŞ OLMASI.HEM BEN GENELLEME YAPMIYORUM KURTBEY SORDU BENDE ONUN ÜSTÜNE YAZDIM.YANLIŞ BİŞEY YAZDIĞIMIDA DÜŞÜNMÜYORUM....
      Herşeyi bildiğini sanma! gerçekte çok bilgili olsanda kendine Cahilim diyebilecek cesaretin olmalı.
      Ivan Pavlov
      kadınlar mutlaka haklıdır çünki onlar tereyagıgibi yemegin üzerine çıkmayı severler ;) ;)

Yahu bu işin ortası yok mu? Ya karıncasınız ya da ağustos böceği.
      Herkes uç noktalarda geziyor.
      Öyle yorumlar yapılmış ki gülmemek elde değil.
      Mübarek sanki hayat uzmanı. Hayatın en büyük kazığını kendileri yadi zannediyorlar. Hayatın bir deneme yanılma ve öğrenme süreciolduğunu öğrenememişler. Daha da kötüsü kendilerini kainatın merkezi zannediyorlar. Söylediklerinin ne bilimsel, ne psikolojik ne de sosyolojik doğruluğu yok.
      Annelerinize ve babalarınıza bir bakın.
      Onlar çok mu zengindi? Sizleri büyük servetler içinde, yediğiniz önünüzde, yemediğiniz arkanızda mı yetiştirdiler? Onlar tüm yokluklara kahramanca göğüs geren insanlardır. Hayat kavgasında pes etmek ne demektir bilmezler. Dirençleri çok yüksektir.
      Bir de kendinize bakın!
      Bu özelliklerin ne kadarı sizde var?
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Sevgi tabiki satın alınamaz alınabilen ancak sevgiymiş gibi görünen bişey olabilir ancak genellemeler bizi yanlışa götürür kadınlar içinden de erkekler içinden de öylelerinin olduğuda bir gerçektir bireysel olrarak alınmamalı diye düşünüyorum
      Bellum omnium contra omnes
      Yapılacak bir tek şey kalmışsa hiç bir şey yapılmamış demektir.
      SAKSU EMİCE HAKLİ BUGÜNE HERKES GÜNLÜK GÜLİSTANLIK GELMEDİİ HERKESİN ZOR ANLARI OLDU AMA ÖNEMLİ OLAN BİR ÖMRÜ HER CEFAYA KATLANIP YAŞAMAK DEĞİL Mİ ? BUNU BAŞARAN BİR SÜRÜ İNSAN VAR.GERİSİ DE BOŞ ZATEN HE O DEDİKLERİNİZ DE KADIN OLSUN ERKEK OLSUN HERKES İÇİN GEÇERLİ ONLAR SEVMEYİ BİLMEYENLER....DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZMADAN ÖNCE DÖNÜP BİR AİLENİZE BAKIN.....SONUÇTA ÖNEMLİ OLAN ÖYLE YADA BÖYLE İYİ YADA KÖTÜ BUGÜNLERE GELDİK...HERKES SIKINTILI DÖNEMLER GEÇİRDİİİ AMA GERÇEK AİLELER HALA DİMDİK AYAKTALAR...

AYRICA BU DÜŞÜNCEYİ ÖNE SÜREN ARKADAŞTA İYİ Bİ DÜŞÜNSÜN BAKALIM 1999 DEPREMİNDE BİRÇOK İNSAN HERŞEYİNİ KAYBETTİ EŞLERİ KOCALARINI TERK Mİ ETTİ.ASKERDE GAZİ OLANLARI EŞLERİ TERK Mİ ETTİ....İŞ KAZASINDA ÇALIŞAMAYACAK DURUMA GELEN ADAMI KARISI TERK Mİ ETTİ...BİRAZ GERÇEK HAYATA BAKALIM YAŞADIĞIMIZ DÜNYADAKİ GERÇEKLERE BAKALIM....

NE KADAR İNSANLAR VE SEVGİLER DEĞİŞSEDE(YOZLAŞSADA) HALA GERÇEK SEVGİLER VAR.. BEN BUNU BİLİR BUNU DERİM.....

SAYGILARLA
      İNSANLARIN NEFRETİNDEN SEVGİYİ,İHANETLERİNDEN SADAKATİ,KORKAKLIKLARINDAN CESARETİ ÖĞRENDİM....

kadınlar çiçektir

Çocuk gibi davranmayı sever.
      Erkeğin kendisine bir Çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister.
      Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını.
      Ama her kadın çocukça da olsa dinlenilmesini , dikkate alınmasını ister.
      Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz,
      ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz

azıcık iltifat

Çünkü hayatin içinde olan her şey ancak kadınlar olduğunda anlam
      kazanıyor.
      Yemek yemek, su içmek bile.
      Bir kadının elinden içtiğiniz suyla
      kendi kendinize bardağı doldurup
      içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyor musunuz?

Anlıyorsanız ne mutlu size.
      Anlamıyorsanız,ne yazık ki yaşamıyorsunuz.