Köy Siteleri

Köy Siteleri

HEMŞİN VE ÇAMLIHEMŞİN İLÇELERİNİN KÖYLERİNE AİT (MUHTARLIKLAR) SİTELERİNİN OLUŞTURULMASI İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMANIN YÖNETİM TARAFINDAN YAPILMASI VE HAYAT GEÇİRİLMESİ TALEBİMDİR.

ÇÜNKU : HERKES KENDİ KÖYÜNU DAHA İYİ BİLEBİLİR . KENDİ INSANINI DAHA İYİ TANIYABILIR. HERKESİN KÖYU KENDİ EVİDİR.
      O EVİN EKSİKLİĞİNİ O KÖYÜN INSANLARI BİLEBİLİR.

SAYGILARIMLA.
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.
      Bu Projeyi zaten ben 02.05.2007 Tarihinde Platformda sunmustum. Bu konu malesef biraz duyarsiz kalarak Projeyi ve Konuyu Geri cekmis bulunuyorum. Buna yönelik Calismalar baslatilmis halde bekletilip, BIZLER (Yani Yönetim) tarafindan biraz daha genisletmesi bekleniyor.

Bu konuda YÖNETIM olarak SADECE Adresleri Ve Site icin gereken Kapasiteyi vermeye hazir olarak Genclerimize davretmeyi düsünüyoruz.

Asagdaki bir kac Adres acilarak "SUAN" Bizim Siteye baglanmaktadir ama ilerleyen günlerde WEBSITE yapma cabasini gösteren veya göstermek isteyen GENCLERIMIZIN KÖYLERINI Ve Mahallelerini Tanitma Siteleri ile yüklü olmus olabilir...

Bir kac Örnek Site Adresi:

hilal.hemsinliyiz.biz/
      levent.hemsinliyiz.biz/
      kantarli.hemsinliyiz.biz/
      mutlu.hemsinliyiz.biz/
      bahar.hemsinliyiz.biz/

Adresler SADECE Köy Tanitimi icin verilecektir. Bu Proje Camlihemsin - Hemsin ve hat'ta bütün KARADENIZ icin gecerlidir.

Aramizda Ilgisi olan Genc Arkadaslarimiz varmi ???

Saygilarla

KOBAL
      HARİKA BİR ŞEY OLUR ERCAN AKLINA VE DÜŞÜNCENE SAĞLIK
      İNŞALLAH ÖYLE BİR ŞEY YAPILIR?
      HERKES KOYÜNÜ VE KÖYLÜSÜNÜ TANIR.
      HER KOY KENDİ SİTE YÖNETİCİSİ VE YARDIMCISINI SEÇMELİ MESELA BAŞLIK SİLME BAŞLIK AÇMA YAZI KONTROLU GİBİ İŞLERİ BU KÖY YÖNETİCİLERİ YAPMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM VE SİZLERE 3 DORTLUKLE VEDA EDİYORUM.

YEMYEŞİL OLMUŞ ŞİMDİ
      OVAM VE DAĞIM BENİM
      ÖZLEDİM GELECEĞİM
      OY GÜZEL MEMLEKETİM.

TOPRAĞINA TAŞINA
      KURBAN MUĞLAMASINA
      KÖYÜNE YAYLASINA
      GELECEM MEMLEKETİM

DEMİROĞLU DİLİYOR
      HER KÖY SANAL ALEME
      ŞİMDİ GELDİ ZAMANI
      BİLGİ İŞLEMİN HANİ?
      Selam Güclü,

bu konudaki bir calismani bekliyorum...

Düsüncem ise bu Sayfada Kisileri bir araya toplamak degil YANI Herkes kendi Sitesini ziyaret etsin orda Yazsin YOK. Bu Proje ile bir AYRIMCILIK yapmak ISTEMIYORUZ ve amacimizda bu olamaz.

Bu konuda Mahallenizi Veya Köyleriniz TANITACAK; yani Tarih bilgileri, bir kac Resim, Tarihi yerler veya Turistik yerler, Muhtar bilgileri (Telefon, Fax, E-Mail), o köyden yada Mahallede iz birakanlar kisiler; yani kisaca GENEL bir Tanitim Saysi olmasi öneriyorum. Bütün Calisma sadece "1 veya 2" HTML-Dosyasinda toplanmasi faydali olacaktir.

Bu konudaki Ön Calismanizi ZIP-Dosyasina koyarak buraya yükleyip Internet Aleminde Yayinlacaktir.

Bu konuda kendi aranizda (yani Ayni Köyden / Mahalleden) olan kisilerin fikirlerini alabilirsiniz.

Saygilarla

KOBAL