İzmir'de Yaşayan Hemşinliler Ses Verun

Yazar: ikuli_35 Tarih: 20.07.2007 Saat: 08:27

Yazar: yasar86 Tarih: 17.07.2007 Saat: 12:53

tamam hafta sonu yaparsiz ben kendumi işten kovdurayim:D:D ne edeyim başka:D siz yapun organnizasyoni, yapamazsanuz ahmet san yapsun:D:D bana haber verun:D ilknur tulumu sen çaleceksun haa:D:D:D:D:D

oro yaşar ben kevi hemşin çalarum ha tulumla :D

ilknur yiğenumun çalduği kadarda bende bişelE çalarum :P :D
      Elumi tuttuğun an/derum ben cennetteyim/yar akluna gelursam/kalbinun içindeyim
      Sewduğumun hasreti/kalpten aşaği akar/sewdam artık yanımda/ölüm gelse kim takar
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      Yazar: VOLCANIZMA Tarih: 20.07.2007 Saat: 09:29

Yazar: ikuli_35 Tarih: 20.07.2007 Saat: 08:27

Yazar: yasar86 Tarih: 17.07.2007 Saat: 12:53

tamam hafta sonu yaparsiz ben kendumi işten kovdurayim:D:D ne edeyim başka:D siz yapun organnizasyoni, yapamazsanuz ahmet san yapsun:D:D bana haber verun:D ilknur tulumu sen çaleceksun haa:D:D:D:D:D

oro yaşar ben kevi hemşin çalarum ha tulumla :D

ilknur yiğenumun çalduği kadarda bende bişelE çalarum :P :D

dayiiii unuttunmu tulum çalmayı sen öğrettun ban a :D
      e sen tepenga tikilmiyasen bolakim oro bu resim nedu :D
      gelecek guzel gunlerin şerefine .....:)
      Yazar: mene Tarih: 19.07.2007 Saat: 13:08

SEMRA HANIM GÜNAYDIN CANIM.KONAKTA BİR DERNEĞİMİZ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞSİN ÇOK SAĞOL ÇOK TEŞEKKÜRLERDE DERNEĞİN AÇIK ADRESİNİDE VERİRSEN SEVİNİRİM.ADRES İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE SELAM VE SEVGİLER

wwww.kackarder.org sitesinden açık adresini bulabilirsiniz.
      HEMŞİNLİ OLMAK BİR AYRICALIK...

CVP: HAYDEYUNNNN

Yazar: EYLÜL Tarih: 19.07.2007 Saat: 14:57

KONİŞEN ÇOKK FALİYET YOKKKK... ŞİMDİ BULUŞMA ZAMANII YAŞAR SEN ORGANİZE ETT BİZ BULUŞALIMM OK :D

hee ben organize edeyim siz buluşun hemi ben da izleyeyim:D:D:D:D:D tamam bakalum bence bu pazar seçim günü uygun, o gün çalışmıyorum oyunuzu verursunuz gelursunuz:D:D:D şaka bir yana pazar günü akşam üstü nasıl arkadaşlar saat 6 gibi:D:D:D yer konusunuda size bırakıyorum bildiginiz güzel mekanları yazarsanız sevinirim:D

ilknur kaa tulumunu almadan gelma tamam mi:D:D ahanda bu kimdu bi bakun bakalum
      Resimler
      • guda01.jpg

100.38 kB, 0×0, 230 defa görüntülendi
      HER SABAH DOĞAN GÜNEŞİMDİR GÖZLERİNİN IŞIĞI...

CVP: CVP: HAYDEYUNNNN

Yazar: yasar86 Tarih: 20.07.2007 Saat: 11:14

KONİŞEN ÇOKK FALİYET YOKKKK... ŞİMDİ BULUŞMA ZAMANII YAŞAR SEN ORGANİZE ETT BİZ BULUŞALIMM OK :D

hee ben organize edeyim siz buluşun hemi ben da izleyeyim:D:D:D:D:D tamam bakalum bence bu pazar seçim günü uygun, o gün çalışmıyorum oyunuzu verursunuz gelursunuz:D:D:D şaka bir yana pazar günü akşam üstü nasıl arkadaşlar saat 6 gibi:D:D:D yer konusunuda size bırakıyorum bildiginiz güzel mekanları yazarsanız sevinirim:D

1-pazar günü seçimden sonra havuza gidecem artuk yeter yaz biticek ben daha ne denize nede havuza gidebildum.

2- yaşar o resim gozunga girsun hemi :D

CVP: SELAM İZMİRLİLER :)

Yazar: ZORBEY Tarih: 20.07.2007 Saat: 11:20

BEKLEDİM KAÇ KİŞİ YAZACAK DİYE. KATILIM FENA DEĞİL. İŞLERİM YOĞUN OLDUGU İÇİN ETKİNLİKLERE KATILAMIYORUM AMA BENİM BİR KATKIM OLACAKSA ADRESİM AYNI :)

ABİ ZATEN İLLEKİ TOPLENECEKSE BİZİM NEREYE GELECEĞİMİZİN ADERSİDE BELLİ ;)

CVP: CVP: CVP: HAYDEYUNNNN

Yazar: ikuli_35 Tarih: 20.07.2007 Saat: 10:21

Yazar: yasar86 Tarih: 20.07.2007 Saat: 11:14

1-pazar günü seçimden sonra havuza gidecem artuk yeter yaz biticek ben daha ne denize nede havuza gidebildum.

2- yaşar o resim gozunga girsun hemi :D

1- 1 hafta daha gitmeyiver havuza bizden kıymetlimidu:D:D

2-resimde gayet güzel çıkmışsın:D:D nehe kızasen:D:D

yaşar :D

1- 1 hafta daha gitmeyiver havuza bizden kıymetlimidu

2-resimde gayet güzel çıkmışsın nehe kızasen

1- Olmez ben yengeç burcuyum yaşamam için artık denize girmeliyim :D
      ama yinede sizlerden kiymetli değil .

2- o resmun nersi guzeldu :D
      Yazar: SARMİSTAL Tarih: 16.07.2007 Saat: 14:33

Arkadaşlar Ağustos sonuna doğru bir yerde buluşup tanışmayı teklif ediyorum.Bu sayede İzmir'de Hemşin için neler yapabilir ve birbirimizle daha kolay nasıl haberleşir ve bazı konularda dayanışma ve destek alabiliriz yönünde fikirlerimizi ortaya koyarız.

Saygılarımla...

Teklif benden geldi hemde zamanı ile beni kenara mı ittinuz hayursuzler.Millet bi izinini yapsun herkes yerinde olsun deduğum tarihlerde bir araya geluruz.Sağolsun ZORBEY Kardaşumda açık davetini de yapmış.Nasip olursa agustos sonu bir tarihte Gölette buluşuruz.

Saygılarımla...
      Yazar: SARMİSTAL Tarih: 20.07.2007 Saat: 11:01

Yazar: SARMİSTAL Tarih: 16.07.2007 Saat: 14:33

Arkadaşlar Ağustos sonuna doğru bir yerde buluşup tanışmayı teklif ediyorum.Bu sayede İzmir'de Hemşin için neler yapabilir ve birbirimizle daha kolay nasıl haberleşir ve bazı konularda dayanışma ve destek alabiliriz yönünde fikirlerimizi ortaya koyarız.

Saygılarımla...

Teklif benden geldi hemde zamanı ile beni kenara mı ittinuz hayursuzler.Millet bi izinini yapsun herkes yerinde olsun deduğum tarihlerde bir araya geluruz.Sağolsun ZORBEY Kardaşumda açık davetini de yapmış.Nasip olursa agustos sonu bir tarihte Gölette buluşuruz.

Saygılarımla...

tamam zeki abi dedigin en dorusu walle, tatile giden tatilini, denize giden denizi ni yapsun :D:D:D:D agustos sonu eylül başi uygun dedugun gibi abim:D:D ilknur şimdi rahat rahat denize gidebilursun:D:D:D:D
      ZEKİ ABİ SANA ÇAY BORCUM VARDİ ARTUK ONİDA HALLEDERUZ BU BULUŞMADA. BİRAZ GEÇ OLDİ AMA OLSUNNN :D
      EEEEEEEEEEEEE BAKALIM KOPYALAMAK YOKK YAZİLENLERİ BEE OKURKEN KAFAM KARIŞTIII :D İZMİRDEKİ HEMŞİNLİLERRR HERKEZİİ ÇATLATINNN :D
      BİRİ GİDİYORSA....
      VE YANLIZLIK YÜKLÜYSE BULUTLAR,
      AĞLAMAK;
      ÇARESİZLİĞİN GÜZE DÖNÜK YÜZÜDÜR BELKİ ,,,