Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi

Daha henüz 18 yaşındaydı , ama hayatının sonundaydı.Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıştı.Kahır içinde eve kapatmıştı kendini..Sokağa çıkmıyordu annesi birde kendisi okadardı hayatı.Bir gün fena halde sıkıldı, dayanamadı ,attı kendini sokağa...
      Bir sürü vitrinin önünden geçti.Tam bir cd satan dükkanıda geride bırakmıştıki bir an durdu,geri döndü ve kapıdan içeri gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı.Kendi yaşlarında çok güzel bir genç kızdı tezgahtar..
      Hani ilk bakışta aşk derlerya öyle takılıp kalmıştı işte.İçeri girdi ,kız gülümseyerek onun yanına gitti.."Size nasıl yardım edebilirim "dedi.Nasıl bir gülümsemeydi o..Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı.Kekeledi, geveledi sonra "evet" diyebildi.Rastgele bir cd yi işaret ederek "şu cdyi bana sararmısınız "dedi.Kız cdyi alıp içeri gitti ,az sonra paketlemiş şekilde geri geldi.Aldı paketi çıktı dükkandan evine döndü ve açmadan dolabına koydu...
      Ertesi sabah gene gitti dükkana.Bir cd gösterdi kıza ,sardırdı aldı eve getirdi açmadan dolaba koydu yine.. Günler hep alınıp sarılan cdlerle geçti.
      Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu.Annesine açıldı en sonunda..Annesi"git konuş oğlum , nevar bunda" dedi.Ertesi sabah bütün cesaretini topladı ve erkenden dükkana gitti.Bir cd seçti kıza uzattı..Kız paketlemek için içeriye gitti.. Kız içerdeyken bir kağıda "sizinle arkadaş olabilirmiyiz" diye yazıp altına telefon numarasını ekledi ve notu kasanın yanına koydu gizlice..Sonrada paketni alıp evine döndü..
      İki gün sonra evin telefonu çaldı..Anne açtı telefonu ,cd dükkanındaki tezgahtar kızdı arıyan..Delikanlıyı istedi ,notunu yeni bulmuştu.. Anne ağlayarak"duymadınızmı?"dedi "dün kaybettik" oğlumu..
      Cenazeden bir kaç gün sonra ,anne oğlunun odasına girebildi sonunda.Ortalığa çeki düzen vermeliydi ve dolabı açtı...Dolabın içine atılmış bir sürü açılmamış paket gördü.Paketleri alıp oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı.İçinde bir cd vardı birde not "merhaba...Sizi öyle tatlı buldumki ,daha yakından tanımak istiyorum...Bir akşam yemeğe çıkalım mı? Sevgiler Jacelyn."Anne bir paket daha açtı ondada bir cd ve not vardı "Siz gerçekten çok tatlı birisiniz ,hadi beni bu gece davet edin artık...Sevgiler Jacelyn....
      KÜÇÜK İNSANLAR KİŞİLERİ , NORMAL İNSANLAR OLAYLARI , BÜYÜK İNSANLAR FİKİRLERİ TARTIŞIRLAR...

İyi geceler

Saolun Alibey size katılıyorum ne kadar yaşayacağımız belli değil ...Sevgimizi söylemek için geç kalmamalıyız.Bu kişi ister annemiz ,ister kardeşimiz ,arkadaşımız ,isterse eşimiz olsun onları sevdiğimizi söylemekten çekinmemeliyiz.
      KÜÇÜK İNSANLAR KİŞİLERİ , NORMAL İNSANLAR OLAYLARI , BÜYÜK İNSANLAR FİKİRLERİ TARTIŞIRLAR...
      Saolun Ali bey.Bu ilişkiimizin nedeni belkide bir çok kötü olayı beraber göğüslememiz olmuştur...En zor anlarımızda birbirimize daha çok kenetlendik ve birbirimize olan sevgimiz dahada arttı..Onlar olmasa ben ne yapardım bilmiyorum düşünmesi bile çok kötü...
      MELİKEM SANIYORUMKİ BU HİKAYE SENİ ÇOK ETKİLEMİŞ OLMALI Kİ YAZMIŞSIN. ZATEN ETKİLEMEMESİDE BEKLENEMEZDİ.YAŞADIĞIN ONCA TEDAVİ VE ALDIĞIN TERAPİLERDEN SONRA SENİN SONUN HİKAYEDEKİ GENCİNKİNE BENZEMEDİĞİ İÇİN BİNLERCE KEZ ŞÜKÜR EDİYORUM TANRIYAKİ SENİ BİZE BAĞIŞLADI.ALLAH NERDE BU TÜR DERTLİ İNSAN VARSA ÇEKTİRMESİN YARABBİ.İİLİK VE SAĞLIKLARLA SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN.ZOR GÜNLER GERİDE KALDI.ARTIK İLERİYE BAKMALISIN.HAYATI GÜZEL YAŞAMALISIN HER ZAMAN BÖYLE YAPTIĞINI BİLİYORUM.SEN BUGÜNKÜ HAYATINI ALLAHIN İZNİYLE SABRINA, MORAL GÜCÜNE VE YAŞAMA BAĞLILIĞINA BORÇLU OLDUĞUNU BİLDİĞİNDEN BEN ANNEN OLARAK DİYORUMKİ SEN İŞİNİ BİLİRSİN SAĞLIKLI MUTLU BİR HAYAT SENİNLE OLSUN.OGÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM.ANNEN
      Hayat üçbuçukla dört arasındadır.Ya üçbuçuk atarsın Ya dört dörtlük yaşarsın

CANIM ANNEM

SAOLASIN CANIM ANNEM .BU HASTALIKTAN KURTULMAMDA BANA YARDIMCI OLAN BAZI ŞEYLERİ YAZNIŞSIN AMA EN ÖNEMLİ DÖRT KİŞİYİ YAZMAMIŞSIN... SEN GERÇİ BUNLARI BİLİYOSUN AMA BEN YİNEDE YAZACAĞIM.BAŞTA SEN BENİM CANIM ANNEM, DEDEM RIFAT TAŞKIN, ANNEANNEM SAFİYE TAŞKIN VE BİRİCİK KARDEŞİM HİKMETİM HERZAMAN BENİM YANIMDA OLUPTA DESTEK VERDİNİZ BANA BUNUN İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜREDERİM... SİZLER OLMASANIZ BU ZORLU YOLDA İNANKİ YÜRÜYEMEZDİM .SİZLERİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.... İYİKİ BENİM AİLEMSİNİZZZ.