34 Yaşındayım Ama

34 Yaşındayım Ama

Türkiye'deki ilk golüne Sivasspor maçında imza atan Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos, attığı kafa golünün galibiyeti getirmesinin mutluluğunu yaşadığını söyledi.
      Brezilyalı futbolcu, maç sonrasında yaptığı açıklamada, insanların kafa golü atmasına alışık olmadığını, kariyerinde 3 kez kafa golü attığını belirterek, ''Ancak önemli olan bu golün galibiyeti getirmesiydi'' dedi.

Sivasspor karşısında hatasız bir oyun ortaya koyduğunun hatırlatılması üzerine Carlos, ''Böyle tepkiler aldığım için çok mutluyum. 34 yaşındayım ancak kendimi çok daha genç hissediyorum. Bu gücü kendimde görüyorum. Takımıma daha fazla şeyler katmak istiyorum'' diye konuştu.

Gelecek hafta içinde RSC Anderlecht ile yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçıyla ilgili olarak da Carlos, ''Önemli ve zor bir maç olacak. Avantajlı gidiyoruz. Ancak bu avantajı akıllıca kullanmalıyız'' dedi.

-KEZMAN'A DESTEK-

Sivasspor maçında tribünlerden tepki gören Kezman'a destek veren Roberto Carlos, Sırp oyuncunun yanında olduklarını söyledi.

Pas hatalarının ve gol kaçırmaların futbolda yaşanmasının normal olduğunu kaydeden Brezilyalı oyuncu, ''Tüm takım arkadaşlarım ve ben Kezman'ın sonuna dek yanındayız. Taraftarlar bugün tepki gösterdiler, yarın alkışlarlar'' diye konuştu.

Sivassporlu futbolcu Mehmet Yıldız da yaptığı açıklamada, Fenerbahçe karşısıda şanssız olduklarını, 2 şutlarının direkten döndüğünü ve altıpas içinde uygun bir pozisyonu da değerlendiremediklerini kaydetti.

-SERDAR VE DEIVID, MR ÇEKTİRDİ-

Öte yandan maçın ikinci yarısında sakatlanan kaleci Serdar ve Deivid, maçın ardından MR çektirmek için Özel Acıbadem Hastanesi'ne götürüldü.

Serdar'ın dizinde yırtık kuşkusu olduğu, Deivid'in de kasığında sorun bulunduğu bildirildi.

25.08.2007

Kaynak : AA
      Merhabalar Nevin hanım yine fener sayfası açmışınız , bende cevap yazmadan duramadım . Carlos ihtiyarının attığı kafa golü gerçekten güzeldi ama 34 yaşında olduğu doğru değil , biliyorsunuz Brezilyalı futbolcuları Kaka hariç hepsi yoksul ve cahil bir kesimden geliyor ve bunlar doğduklarında yazılmıyorlar aradan 3 - 5 yıl geçtikten sonra yazılıyorlar . Yani 34 yaş carlosun resmi yaşı gerçek yaşı değil . Bizim ülkemizde kırsal kesimde benzer durumlar oluyor bildiğiniz gibi .
      Şunuda söyleyeyim yaşlılık ayıp değil , sakın kınadığımı düşünmeyin , ilerleyen maçlarda nefesi yeterse izlemek hoş olabilir .
      Bellum omnium contra omnes
      Yapılacak bir tek şey kalmışsa hiç bir şey yapılmamış demektir.
      Yazar: Felsefeci Tarih: 27.08.2007 Saat: 22:05

Merhabalar Nevin hanım yine fener sayfası açmışınız , bende cevap yazmadan duramadım . Carlos ihtiyarının attığı kafa golü gerçekten güzeldi ama 34 yaşında olduğu doğru değil , biliyorsunuz Brezilyalı futbolcuları Kaka hariç hepsi yoksul ve cahil bir kesimden geliyor ve bunlar doğduklarında yazılmıyorlar aradan 3 - 5 yıl geçtikten sonra yazılıyorlar . Yani 34 yaş carlosun resmi yaşı gerçek yaşı değil . Bizim ülkemizde kırsal kesimde benzer durumlar oluyor bildiğiniz gibi .
      Şunuda söyleyeyim yaşlılık ayıp değil , sakın kınadığımı düşünmeyin , ilerleyen maçlarda nefesi yeterse izlemek hoş olabilir .

YAPMAYINIZ HOCAM. SANIRIM SEN KESİN YELESİ YOLUNMUŞ ASLAN TAKIMINI TUTYORSUN. :D :D :D UZANAMIYORSANIZ MUNDAR BARİ DEMEYİN. :D :D :D CARLOSUN ÖLUSU BİLE SİZE YETER. SİZİN İNEK ŞABAN (H.Ş) BİR MACTA EN AZ 20 KERE SECDEYE GİDİP GELIYOR. İYİ BİR MÜSLUMAN OLDUĞUNU BILIYORUZ AMA BİR MAÇTADA BU KADAR DUŞUP KALKIP NAMAZ KILINMAZKI.
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.
      Yazar: er_can Tarih: 28.08.2007 Saat: 00:51

Yazar: Felsefeci Tarih: 27.08.2007 Saat: 22:05

YAPMAYINIZ HOCAM. SANIRIM SEN KESİN YELESİ YOLUNMUŞ ASLAN TAKIMINI TUTYORSUN. :D :D :D UZANAMIYORSANIZ MUNDAR BARİ DEMEYİN. :D :D :D CARLOSUN ÖLUSU BİLE SİZE YETER. SİZİN İNEK ŞABAN (H.Ş) BİR MACTA EN AZ 20 KERE SECDEYE GİDİP GELIYOR. İYİ BİR MÜSLUMAN OLDUĞUNU BILIYORUZ AMA BİR MAÇTADA BU KADAR DUŞUP KALKIP NAMAZ KILINMAZKI.

Ercan bey Galatasaray taraftarı değilim , ama Hagi varken maçlarını izlerdim , sizin ihtiyarın nefesi yeterse oda izlenmeye değer olduğunu Kezmanla yaptığı verkaç ve attığı golle gösterdi . Ben kötü futbolcudur demiyorum sadece yaşlıdır ligi götüremeyebilir diyorum .
      Bellum omnium contra omnes
      Yapılacak bir tek şey kalmışsa hiç bir şey yapılmamış demektir.