Ankara'da Yemek

CVP: cocuklarım

Yazar: fatmakucuk Tarih: 05.12.2007 Saat: 17:50

cocuklarımla gele bılırsem gelecegım yanı dort gışı ıyı akşamlar

GELEBİLİRSEM YOK FATMA ABLA SEN GELMELİSİN BİZ HERKESİ BEKLİYORUZ

SELAMLAR

ALLAH'A EMANET OLUN

Pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR
      Yazar: bahar Tarih: 07.12.2007 Saat: 14:10

SEN ETRAFINA BİRAZ DAHA DİKKATLE BAKARSAN DAĞLILARIN MİSYONUNDA KARİZMA OLDUĞUNU AÇIKÇA GÖRÜRSÜN ZATEN ENTEL ABİCİM...

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAKTAN ZAY OLECEKSEN EE ZAVALİ...CUNDALI GENE YARDIMA GELSİN BARİ VARDİYALI ÇALIŞIRSINIZ :tongue: :tongue:

KELİN İLACI OLSA BAŞINA SÜRERMİŞ. CUNDALIDAN HAYIR GELMEZ. BEN KENDİ İŞİMİ KENDİM YAPARIM. BAŞKA KAPIYEEEEEE
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.

KARİZMA DİYEN DİLLER SAĞOLSUN

SEVGİLİ ENTELİM SEVGİLİ DANTELİM MADEM ÖYLEYDİ NİYE YALVARDUN O KADAR BUNDAN SONRA HER FIRSATTA SENİ BİR DAĞLI OLARAK YANLIZ BIRAKMIYACAĞIMDAN VE SÜREKLİ ZİYARET EDCEĞİMDEN EMİN OLABİLİRSİN ÜSTÜ AÇILMIŞ SAÇI DÖKÜLMİŞ ERKEN YOL ALMİŞ EVDE KALMAMIŞ KARDEŞİM.

HİÇ MERAK ETME TULUĞUNİLE MOĞUNUDA YANIMA ALACAĞİM ÇÜNKİ SENLE DİRBEKİRE GİDECEĞİZ

KARİZMA ENTELİM BENİM.

SARI KANARYAMIZIN YARINKİ ASLAN SINAVINDAN ALNININ AKIYLA ÇIKMASI DİLEĞİYLE.

CVP: KARİZMA DİYEN DİLLER SAĞOLSUN

Yazar: cundalıkanarya Tarih: 07.12.2007 Saat: 17:45

SEVGİLİ ENTELİM SEVGİLİ DANTELİM MADEM ÖYLEYDİ NİYE YALVARDUN O KADAR BUNDAN SONRA HER FIRSATTA SENİ BİR DAĞLI OLARAK YANLIZ BIRAKMIYACAĞIMDAN VE SÜREKLİ ZİYARET EDCEĞİMDEN EMİN OLABİLİRSİN ÜSTÜ AÇILMIŞ SAÇI DÖKÜLMİŞ ERKEN YOL ALMİŞ EVDE KALMAMIŞ KARDEŞİM.

HİÇ MERAK ETME TULUĞUNİLE MOĞUNUDA YANIMA ALACAĞİM ÇÜNKİ SENLE DİRBEKİRE GİDECEĞİZ

KARİZMA ENTELİM BENİM.

Ona aslan demeyin lütfen, sadece bir kedi o hatta kedicik...
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      Düşündügümü kimse bilmiyor.
      Herkes yazdiklarimi okuyor
      Gözyaşlarimi kimse görmüyor.
      Herkes beni tanidigini saniyor
      Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor.

CVP: CVP: KARİZMA DİYEN DİLLER SAĞOLSUN

Yazar: tolga Tarih: 07.12.2007 Saat: 17:13

KARİZMA ENTELİM BENİM.

TOLGA BEN KEDICIK FALAN DEĞİLİM. BEN SARI KANARYAYAYIM. BU AKŞAMDA ASLANIN GERİ KALAN YELELERİNİ YOLACAĞIZ.
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.
      sevil organizasyon çok güzel umarım herkese gelirbizim şirkette bayram tatili 8 gün oldu şirket öyle yaptı ayın 17 sinde istanbula gidiyom bi arkadaşıın annesi hastada annemi götürcem ama bi aksilik olmasa bayramın 3.günü ankarada olcam yani

bence bütün arkadaşlar gelsin bu eğlenceye ya çok güzel olcağından eminim
      yok

CVP: CVP: CVP: KARİZMA DİYEN DİLLER SAĞOLSUN

Yazar: er_can Tarih: 08.12.2007 Saat: 15:30

Yazar: tolga Tarih: 07.12.2007 Saat: 17:13

KARİZMA ENTELİM BENİM.

TOLGA BEN KEDICIK FALAN DEĞİLİM. BEN SARI KANARYAYAYIM. BU AKŞAMDA ASLANIN GERİ KALAN YELELERİNİ YOLACAĞIZ.

Ercan Abi kedicik derken seni kasdetmedim tabiki... Senin kedicik olmadıgını biliyorum tabi, ben Maksut abinin aslan sözüne atıfta bulundum. Zaten bu aksamki sonuctan sonra kedi kuyrugunu pısıp evine gitmistir...
      Fenerbahceli olmak ayrıcalıktır.... :D :tongue: 8))
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor

CVP: tolgaya

Yazar: cundalıkanarya Tarih: 09.12.2007 Saat: 20:11

ağzına sağlık tolga o bir sosyete olduğundan(er-can) halk dilinden pek anlamaz,
      sevgili entel terimler sözlüğüne bakarsan aslanların kedi ailesinden lduğunu görürsün bir kanarya olarak bunu bilmediğin için sana sıfır veriyor ve boykot ediyorum.

Fazla söze gerek yok, hersey ortada...
      Saol Maksut Abi....
      :D
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      ARKADAŞLAR...YEMEK ORGANİZASYON DETAYLARINI İNŞALLAH SEVGİLİ FATİH KOBAL BU AKŞAM HEPİMİZE BİLDİRECEK...KATILIMIN ÇOK OLMASI YEMEĞİMİZİN LEZZETİNİDE ARTTIRACAK...LÜFEN SEVDİKLERİNİZ İLE BİRLİKTE ARAMIZDA OLUN :)

YASİN; ARKADAŞININ ANNESİNE VE BÜTÜN HASTALARA BU MÜBAREK GÜNLERDE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM...
      İŞYERİDE İMRENİLECEK TATİL DİLİMİ AYIRMIŞ,,, HAYIRLI OLSUN :)
      ARAMIZDA OLMAYA GAYRET EDECEĞİNDEN EMİNİM...

TOLGA VALLA BEN GEREKENİ YAPTIM KARDEŞ :) FATİH TEMBELLİK ETMİŞ SİZLERİ BİRGÜN GEÇ BİLGİLENDİRİYOR AMA ONADA HAK VERMEK LAZIM...HEM DELİKANLI...HEM YAKIŞIKLI...HEM KARİZMATİK :) AMA BİLMEMKİ FENERLİMİDU :) BİR GÜNLÜK GECİKMEYİ HOŞGÖRELİM LÜTFEN :)

AYRICA SAYFA SPOR MAGAZİN FORMATINDA İKEN BENDE BÜTÜN FENERBAHÇELİ ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDİYOR...BAŞARILARIMIZIN DAİM OLMASINI CAN-I GÖNÜLDEN DİLİYORUM...

FB DÜNYA KUPASINI ALSA BU KADAR HAZETMEZDİM.. 2-0 2-0 2-0 2-0 2-0 :)
      ........................