Hemşin Gecesi - ANKARA

DEĞERLİ ARKADAŞLAR HEMŞİN GECESİNİN BİLETLERİ HAZİRLANDI İLGİLİ ARKADAŞİMİZ SAYFAYA ASACAKTIR VE ÇOK GÜZEL RESİMLER OLAN TAKVİM LERİMİZDA ÇİKMİŞTİR ALMAK İSTEYEK DOSTLAR DERNEKTEN ALABILIRLER

HEMŞİN GECESİNE HERKESİ BEKLİYORUZ BU GECE ÇOK GÜZEL OLACAKTIR EMİN OLUNKİ MEMNUN KALACAKSINIZ KAÇIRANLAR ÜZÜLECEKTİR.

PAZAR GÜNÜ DERNEKTE TOPLANDIK GECE İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPTIK VE ÇOK GÜZEL BİR HAZIRLIK OLDUĞUNU GÖRDUM NASIL BİR ÇALIŞMA VAR NELER OLACAK DAHA SONRA YAZARIZ

BU GECE BİR BAŞKA OLACAK
      KAÇİRANLAR ÜZÜLECEK
      KATILANLAR SİTRES ATIP
      KALPLER NEŞEYLE DOLACAK

SERKESİ BEKLİYORUZ

Pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR

CVP: Hemşin Gecesi - ANKARA

Yazar: Hemşin Der Ankara Tarih: 24.12.2007 Saat: 11:52

Bulutların Ülkesinin Gecesine Davetlisiniz!

Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneğinin düzenlediği 1. Hemşin Gecesinde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Hemşin - Der Yönetim Kurulu

Tarih : 19 Ocak 2008
      Saat : 19:00
      Yer : Eyüpoğlu Hotel (Karanfil sok. No: 73 Kızılay - ANKARA)

HEMŞİN GECESİNE HERKESİ BEKLİYORUZ

KAAAA ALEV ABLA USAGINI KIMSE BAKMAMI VUUUU ALEV ABLAYA BU EDILIRMII KA GETIRDE BEN BAKIM CAN NI O TATLI KUZIYI BAKARUMDA KOKRKARIM BENKI O USAK BEN ONU BAKTIMDA BENI YARURU KENDIDE EGLENUR :D :D OY ABLASI ONU YER.

BENDE GELEMICEM SIZE SIMDIDEN IYI EGLENCELER
      Düne ait ne varsa dünde kaldı, Bugün yeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım. (Hz. Mevlana)
      DEĞERLİ DOSTLAR HERKESİ ANKARA DAKI HEMŞİN GECESİNE BEKLİYORUZ BU GECEDE BİRLİK VE BERABERLIĞIMIZI DOSTÇA VE KARDEŞÇE GELENEK,GÖRENEKLERİMİZLE YAŞIYALIM.

BİZ HEMŞİN'LİLEREDE BU YAKIŞIR

HAYDE BİRLİKTE BU GECEDE OLALIM

ALLAH'A EMANET OLUN

Pocar

CVP: ercan

Yazar: fatmakucuk Tarih: 27.12.2007 Saat: 20:28

ssevıl hanım senınle tanışmak büyuk keyıf verdı bana ama ercanın yerını kımse alemez o bızı temsıl eden abımız aksam gelıp gelmıyecegım belıdeyıl ama gelmesemdeherkese ıyı eylenceler yınede yemekte eylendıgımız kadar guzel olecegını tahmın edememyemek bır harıkaydı selam sevgı benden

Fatma Hanım, sizinle tanışmakta bana çok keyf verdi...Ayrıca Ercan abi konusunda da size katılıyorum...Her ne kadar Tepan'ınızı temsil diyor olsada benim içinde yeri bambaşka...Ayrıca, hepinizlede tanışmışlığımızın dışında bu özel ve güzel toplantılarla dostluk bağlarımızı pekiştirdiğimiz içinde ayrıca çok mutluyum...

Şimdide sizleri...Hemşinliyiz.biz diyen herkesi...fahri Hemşinlileri...Hemşini ve Hemşinliyi sevenleri 19.01.2008 tarihinde yapılacak olan "BULUTLARIN ÜLKESİNİN GECESİNE DAVET EDİYORUZ" Arkadaşlarımız her ayrıntının mükemmel olması için için...sizleri ve bizleri memnun edebilmek için ellerinden gelenin en iyisini hazırlıyorlar...

Dostlarınızla bir arada olmakmı istiyorsunuz...Buyurun
      Türkülerle dağlara...yaylalara gitmekmi istiyorsunuz...Buyurun
      Türkülerle coşmakmı istiyorsunuz...Buyurun
      Sürprizlermi istiyorsunuz...Buyurun
      Horon oynamak istiyorsanız zaten hiiç düşünmeyin...Buyurun

Bu özel ve güzel gecede hep birlikte olmak dileği ile...

Saygılar...Selamlar...Sevgiler

Sevil KEPENEKOĞLU :)
      ........................
      Teşekkürler Fırtınam...

Yok aslında birbirimizden fatkımız hepimiz Hemşinliyiz...hepimiz harikayız...ama biz dağlılar bişe daha harikayız galiba :) :) :)

Sizin geceniz içinde elbetteki aynı şeyler söz konusu...Sağ olsun arkadaşlar (Kurtbey) özellikle misafirlerini memnun etmek için ellerinden geleni yapıyor olduklarını dile getirerek davet ettiler ancak ne yazıkki bende aranızda olamıyıcam...

Sizlerede iyi eğlenceler diliyorum...
      ........................
      Yazar: bahar Tarih: 08.01.2008 Saat: 08:59

Teşekkürler Fırtınam...

Yok aslında birbirimizden fatkımız hepimiz Hemşinliyiz...hepimiz harikayız...ama biz dağlılar bişe daha harikayız galiba :) :) :)

Sizin geceniz içinde elbetteki aynı şeyler söz konusu...Sağ olsun arkadaşlar (Kurtbey) özellikle misafirlerini memnun etmek için ellerinden geleni yapıyor olduklarını dile getirerek davet ettiler ancak ne yazıkki bende aranızda olamıyıcam...

Sizlerede iyi eğlenceler diliyorum...

PATİLERİNİZ BIRAZ KOCAMAN. ARADAKI FARKIMIZ BU. ;) ;) ;)
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.

İYİKİ BURDAYIM....

SEVİL'CİM;
      PAZAR GÜNÜ AKŞAM 4 GİBİ KADIKÖY'E DERNEĞE GİTTİM...
      İLK KEZ DERNEKTEKİ ARKADAŞLARLA TANIŞTIM...
      HEPSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZELDİ... MİSAFİRPERVERLİKLERİNİ BIRAKIN SAMİMİYDİLER...
      ÖZELLİKLE KURTBEY... ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...
      BEN GİTMEDEN ÖNCE KENDİSİNE DERNEKLE İLGİLİ ÇOK SORU SORMUŞTUM O DA BANA:
      -SİZ GELİN KENDİNİZ KARAR VERİN... DEMİŞTİ...
      EVET KARARIMI VERDİM:)
      İYİKİ BÖYLE BİR ARKADAŞLIK İÇİNDEYİM...
      BİZİM KÖYDEN ZEYNEBİM, YONCA... ONLARDA ORDAYDI...
      SEVİL'CİM KEŞKE SİZİNLE DE BURDA OLABİLSEYDİK...
      BU ARADA HORON OYNAMAYA KALKAMADIM... MİLLET OYNARKEN SEYRETTİM SADECE.... İNANMAZSIN BELKİ AMA UTANDIM:(
      HANİ ACEMİYİM YA:)
      SİZİN TAKVİMLER DE ÇOK SÜPER OLMUŞ ELLERİNİZE SAĞLIK....

otel yanlıiş yazilmiş

merhaba arkadaşlar HEMŞİN -DER in düzelemiş olduğu gece nin yapılacağı mekan adı EYÜBOĞLU OTELİ bakanlıklar ANKARA dır
      davetiye ler içki hariç yemekli olarak 30 YTL dir.
      geleck olanan dostlara şimdiden afiyetle bir yemek ve süresiz eğlenceler diliyorum.
      inşallah tüm HEMŞİN lileri hemşini sevenleri ve hemşinlileri sevenleri bir arada bvu eğleceli kuruluş gecemizde bir arada görmeek nasip olur.

not: sevgili pocar klavyenin azizliğine uğramış olduğunu düşünüyorum(eyüphan değil eyüpoğlu olacak)

CVP: CVP: ercan

Yazar: bahar Tarih: 08.01.2008 Saat: 08:19
      Fatma Hanım, sizinle tanışmakta bana çok keyf verdi...Ayrıca Ercan abi konusunda da size katılıyorum...Her ne kadar Tepan'ınızı temsil diyor olsada benim içinde yeri bambaşka...Ayrıca, hepinizlede tanışmışlığımızın dışında bu özel ve güzel toplantılarla dostluk bağlarımızı pekiştirdiğimiz içinde ayrıca çok mutluyum...

Şimdide sizleri...Hemşinliyiz.biz diyen herkesi...fahri Hemşinlileri...Hemşini ve Hemşinliyi sevenleri 19.01.2008 tarihinde yapılacak olan "BULUTLARIN ÜLKESİNİN GECESİNE DAVET EDİYORUZ" Arkadaşlarımız her ayrıntının mükemmel olması için için...sizleri ve bizleri memnun edebilmek için ellerinden gelenin en iyisini hazırlıyorlar...

Dostlarınızla bir arada olmakmı istiyorsunuz...Buyurun
      Türkülerle dağlara...yaylalara gitmekmi istiyorsunuz...Buyurun
      Türkülerle coşmakmı istiyorsunuz...Buyurun
      Sürprizlermi istiyorsunuz...Buyurun
      Horon oynamak istiyorsanız zaten hiiç düşünmeyin...Buyurun

Bu özel ve güzel gecede hep birlikte olmak dileği ile...

Saygılar...Selamlar...Sevgiler

Sevil KEPENEKOĞLU :)

BAŞTAN SÖYLEDİK ; " İLKLER HEP BİZİMLE YAŞANACAK YAŞANMAYA DEVAM EDECEK." KADIN KOLLARIMIZ RİZE FEDERASYONU TEMSİLCİMİZ SEVİL KEPENEKOĞLUNA EK OLARAK BİR İLAVE YAPAYIM.
      GECENİN YAKLAŞTIĞI GÜNLERE DOĞRU GECE İLE İLGİLİ SÜPRİZ ACIKLAMALARIMIZI BURDAN VE DERNEĞİMİZ SİTESİNDEN DUYURACAĞİZ. BİR İLKE DAHA İMZA ATACAĞIZ.
      BİZLERLE BU İLKLERİ YAŞAMAYA PAYLAŞMAYA DEVAM EDİNİZ.

.

Sürpriz mi?

Ercan bey anlaşıldı siz bizi zorla Ankara'ya geçireceksiniz:)
      Promosyonu bol, tulumlu horonlu, eğlencesi mükemmel olacağı şimdiden belli olan gecenizin bir de sürprizi mi var?
      Bu kadar da olmaz yani:(
      Bari sürpriz yapmışken TARKAN'ı getirin:)
      Belli mi olur belki de ayarlamışsınızdır... Sizde ekip tam tekmil maşallah:)
      Biz sizi burdaki gecemize çekmek için SHAKİRA'yı getirmeyi planlıyoruz desem bilirimki inanmazsınız:)
      Bi sorayım neden olmasın:):)

CVP: Sürpriz mi?

Yazar: gulten Tarih: 08.01.2008 Saat: 21:56

Ercan bey anlaşıldı siz bizi zorla Ankara'ya geçireceksiniz:)
      Promosyonu bol, tulumlu horonlu, eğlencesi mükemmel olacağı şimdiden belli olan gecenizin bir de sürprizi mi var?
      Bu kadar da olmaz yani:(
      Bari sürpriz yapmışken TARKAN'ı getirin:)
      Belli mi olur belki de ayarlamışsınızdır... Sizde ekip tam tekmil maşallah:)
      Biz sizi burdaki gecemize çekmek için SHAKİRA'yı getirmeyi planlıyoruz desem bilirimki inanmazsınız:)
      Bi sorayım neden olmasın:):)

TARKAN DA KİMDİR. HEMŞİNİN HER BİR GENCİ SOL CEBINDEN 10 TANE TARKAN CIKARTIR.
      SUPRIZIMIZ ÇOK DEĞİŞ ÇOOOK. DEDİK YA İLKLERE BİZ İMZA ATARIZ.
      BEKLEYINDE GÖRÜN. SANATCİ SUPRIZI DEĞİL SADECE ONU BELİRTEYİM.
      SHAKİRA BENİM PEŞİME KOŞSUN. NEDE OLSA HEMŞİNLİYİZ. ;) ;)

CVP: OOOOO...

Yazar: gulten Tarih: 08.01.2008 Saat: 22:06

SÜRPRİZ KONUSUNDA DAHA FAZLA FİKİR YÜRÜTMEYİM BARİ...
      İLKLERE İMZA ATMAK.... MAŞALLAH...
      O GÜN GELSİN GÜZEL GECENİN ARDINDAN NASIL OLSA RÜZGARI SİTEYİ 8.8 ŞİDDETİNDE SALLAYACAK:))

EMİN OLUN SALLIYACAK....
      Afişlerimiz de hazır! Bilge'nin ellerine sağlık...

Not: Sanatçılarımız için hazırlanan afiş bitmek üzere. Onu da çok yakında göreceksiniz...-Bu gece biter umarım!-

Tarkan mı iyi olurdu yoksa Shakira mı iyi olurdu bilemem ama bildiğim birşey var; Behçet GÜLAS, o salonu sallayacağına söz verdi. Kendisi de bizde çok heyecanlıyız.

Gece ile ilgil daha önce yapılmamış birşeyi başarmak üzereyiz. Görüşmelerimiz son hızla devam etmekte. Amacımız herkesin bu geceye katılması...

Gece ile ilgili görevli arkadaşlar her konuda ince eleyip sık dokuyorlar. Ama buna rağmen bir kusurumuz ortaya çıkarsa şimdiden affola!

---------------------------------------------------------------

Fosforun zeka gelişimine katkısını sahil şeridine bakarak görebiliyoruz... Türkiye balık yesin!

(...)

Günü gelir çarh düzüne çevrilir,
      Günü gelir hesabınız görülür.
      Günü gelir sualiniz sorulur :
      Beyler bu vatana nasıl kıydınız?

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez