İspatla!

İspatlayamazsan istifa et!

G.Saray yöneticisi Tunca Hazinedaroğlu'nun, Çaykur Rize-F.Bahçe maçı öncesinde Rize Başkanı Kadir Çakır'ı telefonla arayarak, "Fenerbahçe hakemi ayarladı" demesi, futbol dünyasına bomba gibi düştü. Futbolda tarihi gerilime neden olan, iki dev kulübü karşı karşıya getiren Hazinedaroğlu'na sesleniyoruz: "Söylediklerini ya ispatla ya da hemen istifa et!"

Ya ispat et ya istifa et

F.Bahçe cephesi, Tunca Hazinedaroğlu'nu eleştirirken Ç. Rize Başkanı Çakır maç günü yaşadıklarını anlattı.

G.Saray yöneticisi Tunca Hazinedaroğlu'nun, Ç. Rize- F.Bahçe maçının hakemi Zafer Önder İpek'le ilgili iddiaları gündeme bomba gibi düşerken, sarıkırmızılı yöneticiye tepkiler giderek artıyor. F.Bahçeli yöneticiler, "Sayın Hazinedaroğlu için gerekenin yapılmasını istiyoruz. Ya iddialarını ispat etmeli ya da istifa
      etmeli" diye konuştular.

MEÇHUL TELEFON
      Ç. Rize Başkanı Kadir Çakır ise maç günü yaşananları şöyle anlattı: "Maçtan iki saat önce Aziz Yıldırım ve yöneticilerle yemekteydik. Cep telefonum Ankara numaralı bir telefondan arandı. Arayan kişi, hakem atamasıyla ilgili taraflı davranıldığını ileri sürüp bunun bir ihbar olduğunu söyledi ve telefonu kapattı.

İKİNCİ KEZ ARANDIM
      Telefon kapandıktan sonra ben arayan numaraya döndüm ve ankesörlü bir telefon çıktı. Ben kimseye bir şey söylemedim. Maça 15 dakika kala Aziz Yıldırım ile yan yana otururken beni G.Saray yöneticisi Tunca Hazinedaroğlu aradı. Ankara'dan gelen telefonda söylenenlerin aynısını söyledi. Aziz başkan konuşmayı duydu.

BAŞKAN ÇOK KIZDI
      Bana, 'Kim bu?' diye sordu. Ben de yemekte de böyle birinin aradığını söyledim. 'Ben bunu kabul edemem. Hiç kimse Rizespor'un üzerinde oyun oynayamaz' dedim. Tabii Aziz bey, bozulduğumu da hissedince Tunca Hazinedaroğlu'nu aradı. Ona gerekli konuşmaları kendi üslubunca yaptı, bağırdı çağırdı." :) :) ;) FOTOMAÇ ALINTI
      *** alpican ***

Her Gününü Hayatının Son Günüymüş Gibi Yaşarsan
      Günün Birinde Haklı Çıkarsın...!!!!

DENİZLİ MAÇINDA DA BÖLE YAPMIŞLARSA BUNDA NE VAR BENDE ANLAMIYORUMM

Bunda ne var anlamıyorum

G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Polat olay adam Hazinedaroğlu'nu savundu!.

G.Saray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, "Ben bu olayda Tunca'nın bir yanlışını göremiyorum" dedi. Polat şunları söyledi: "Tunca ile konuştum. Kadir onun yakın arkadaşı. Açıp iyi şanslar dilemiş. Bir de uzun süredir maç yönetmeyen bir hakem maçınızı yönetecek demiş. Bunda ne var anlamıyorum? Yarın öbür gün rakiplerimizin rakiplerine iyi şanslar
      dileyebiliriz. Onlar da bizimkilere diler."
      ATNAN BOLLATT ;) mesela sayın bolatt çarşamba sevıllanın hocası jimenezi de arayıp bol şanslar dıleyebılırsınız ÇÜNKÜ İHTIYAÇLARI OLACAK ;) bizde leverkusen maçında sizi arayıp bol şanş DİLERİZ İHTIYACINIZ OLACAK ta ;)
      *** alpican ***

Her Gününü Hayatının Son Günüymüş Gibi Yaşarsan
      Günün Birinde Haklı Çıkarsın...!!!!