Hemşin Sanatı İle Baş Kaldıracak

hemşin platformu içn tasarladığım resim

hemşin platformu içn tasarladığım hemşin resmi ,resmin ismi dağların üstünde tulum çalan, tulum çalan figürün altındakı dağ ise rize bölgesinin haritası olark yaptım vede eteklerinde ise horon oynayan insanlar ,hemşin ismi duyulunca insanların aklına tulum ve horon gelir resimde gene yöremize ait taş köprü vvede serender olmakta ağaçta petek yöremize ait objeler .resimdeki renk çoğunlukla yeşil rengi seçtim güzel bi resim çıktı ortaya .
      Resimler
      • Fotoðraf-0010.jpg

84.7 kB, 0×0, 219 defa görüntülendi
      • Fotoðraf-0006.jpg

86.55 kB, 0×0, 206 defa görüntülendi
      sergideki izlenimler salona bilmiyorm ama 400 kişi insan girdi sadece bırak satılmayı 5 kişi tebrik etti teşekkürler herkeze ,en komiğime giden ise afiş bastırırken bi hata oldu aifiş basn kişi hemşin sanatı ilede bastırdı deyi ayrı koymadı .kendini beğenen bir kişi salondan gelipte bu yazıyı gördüm yanlış yapmışsın.tamam hata var biliyorm ama sen önce bi bak burda yöremz içn güzel bişyler yapılmış hiçmi sanata saygın yok bi gör yorumunu yap. haytımda yaşadığım en berbat bi sergi oldu benm içn 400 kışi içeri girdi sayarsak sadece 5 kşi ilgilendi bunların içinde bitaneside gökhan birben. emeği geçen herkeze teşekkür
      Resimler
      • Fotoðraf-0009.jpg

80.47 kB, 0×0, 161 defa görüntülendi
      • Fotoðraf-0016.jpg

115.71 kB, 0×0, 148 defa görüntülendi
      • Fotoðraf-0018.jpg

92.79 kB, 0×0, 158 defa görüntülendi
      Emin bey emeklerinize sağlık süper olmuş...

Yıl sonu yaklaşıyo artık bende yavaş yavaş sergimizden kareleri sergilerim...
      İstediğiniz her branşta obje mevcuttur..

Geçen yıl hatırlarsanız Feshane'deki genel sergimizden çok resim atmıştım. El sanatlarından Türk islam eserlerine kadar her türlü obje sergilenecek. Şuan emek aşamasında Mayıs sonunu bekleyelim...

CVP: SÜPER...

Yazar: gulten Tarih: 24.02.2009 Saat: 22:59

Emin bey emeklerinize sağlık süper olmuş...

Yıl sonu yaklaşıyo artık bende yavaş yavaş sergimizden kareleri sergilerim...
      İstediğiniz her branşta obje mevcuttur..

Geçen yıl hatırlarsanız Feshane'deki genel sergimizden çok resim atmıştım. El sanatlarından Türk islam eserlerine kadar her türlü obje sergilenecek. Şuan emek aşamasında Mayıs sonunu bekleyelim...
      teşekkürler güzel dilğinz içn , serginizn güzel geçmesi dileğiyle iyi çalışmalr

DAVET EDELİM...

Emin bey sergimize vaktiniz olursa gelmenizi tavsiye ederim..

Türkiye genelindeki en büyük sergi...

ismek.org adresinden İsmek'in eserlerine bakabilirsiniz...

Ben Türk islam eserlerinden tezhip, ebru ve hüsn-i hat aşığıyım...

Makina nakışı, kurdela nakışı, kumaş boyama, ahşap boyama, kırkyama, takı, alüminyum folyo, filografi, tel kırma, şiş örücülüğü, çini, sedef işçiliği...vs... eserlerimizi ve daha nicelerini görebilirsiniz bu sergide...

El emeği göz nuru... Değer biçilemez tutku...