Mavi Karadeniz Tv

Mavi Karadeniz Tv

18 TEMMUZ 2008 ÇARŞAMBA AKŞAMI SAAT 10 .DA MAVİ KARADENİZ
      HEMŞİNLİLER OLAÇAKTIR KONUKLARI SÜPRİZ SANATÇILAR TULUM SANATCIMIZ ( FİLİZ BALTA) OLACAKTIR ÜMRANİYE ÇEKMEKÖY ŞAHİNBEY ÇAGRI MARKET ÜSTÜ BİRİNCİ KAT

ULAŞIM İÇİN
      RAMAZAN TAŞÇI
      0533 208 00 71

EROL ŞAHİN
      0533 458 55 44
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

CVP: MAVİ KARADENİZ TV BU HAFTAKI KONUK SEYİRCLER HEMŞİNLİ DOSTLAR

Yazar: kurtbey Tarih: 11.07.2008 Saat: 13:19

18 TEMMUZ 2008 ÇARŞAMBA AKŞAMI SAAT 10 .DA MAVİ KARADENİZ
      HEMŞİNLİLER OLAÇAKTIR KONUKLARI SÜPRİZ SANATÇILAR TULUM SANATCIMIZ ( FİLİZ BALTA) OLACAKTIR ÜMRANİYE ÇEKMEKÖY ŞAHİNBEY ÇAGRI MARKET ÜSTÜ BİRİNCİ KAT

ULAŞIM İÇİN
      RAMAZAN TAŞÇI
      0533 208 00 71

EROL ŞAHİN
      0533 458 55 44

Ramazan kardeş 18 temmuz cuma'ya geliyor tarihte bir yanlışlık var herhalde doğrusunu bildirirsen seviniriz

ALLAH'A EMANET OL

pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR

CVP: CVP: MAVİ KARADENİZ TV BU HAFTAKI KONUK SEYİRCLER HEMŞİNLİ DOSTLAR

Yazar: pocarınalaettin Tarih: 12.07.2008 Saat: 13:18

Yazar: kurtbey Tarih: 11.07.2008 Saat: 13:19

16 TEMMUZ 2008 ÇARŞAMBA AKŞAMI SAAT 10 .DA MAVİ KARADENİZ

ULAŞIM İÇİN
      RAMAZAN TAŞÇI
      0533 208 00 71

EROL ŞAHİN
      0533 458 55 44

Ramazan kardeş 18 temmuz cuma'ya geliyor tarihte bir yanlışlık var herhalde doğrusunu bildirirsen seviniriz

ALLAH'A EMANET OL

pocar

HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM 16 SI OLMALIYDI TARİHTE BİR YANLIŞLIK YAPMIŞIM DÜZELTİM :D :D :D SEVGİLİ ABİM UYARDIGIN İÇİN ÇOK SAOL YOKSA BENBUNUN ALTIN DAN NASIL KALKARDIM

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      KİMLER GELİYOR BİR BAKALIM
      YAPALIM BAKALIM CANLIYAYINDA BİR HEMŞİN GECESİ
      SESİMİZ NE KADAR ÇIKIYOR
      (YARIN AKŞAM )

NOT: GELEN BAYAN.LARDAN RECAM PUŞİ ŞART :D :D

Ramazan kardeş bu geceye siz katılıyormusunuz inşallah tulum olur da bir horon oynarsiniz bizde evlerimizden sizleri seyrederiz

Kimler katıldığını yazmiyorsun herhalde supriz olacak güzel olacağına eminim HEMŞİN'i dünyaya tanıtın

Ramazan kardeş size kolay gelsin

HERŞEY HEMŞİN İÇİN

pocar

Yazar: pocarınalaettin Tarih: 15.07.2008 Saat: 08:51

Ramazan kardeş bu geceye siz katılıyormusunuz inşallah tulum olur da bir horon oynarsiniz bizde evlerimizden sizleri seyrederiz

Kimler katıldığını yazmiyorsun herhalde supriz olacak güzel olacağına eminim HEMŞİN'i dünyaya tanıtın

Ramazan kardeş size kolay gelsin

HERŞEY HEMŞİN İÇİN

pocar

TABİKİDE KAMBERSİZ DUGUN OLURMU ABİ :D
      DERNEK YÖNETİMİNDEN GÖKHAN KAPTAN DERNEGİ TEMSİLEN KONUŞMA YAPAÇAK
      SANATÇILAR SUPRİZ TULUM A GELİNCE 4 ADET TULUM VAR
      2 TULUMCU TABİ SİZLERDE BOŞ DURMUYORSUNUZ TV MESAJ ATIYORSUNUZ MANEVİ DESTEGİNİZİ BEKLİYORUZ ATILAN MSJ ALT YAZI GEÇİYOR

DERNEGİMİZİN YETİŞTİR MİŞ OLDUGU EKİP
      TULUM KURSİYERLERİNDEN
      AYGÜL AKÇİÇEK KARDEŞİMİZ SAHNE ALACAK

Merhabalar

Mavı karadenide yayınlanan programı bende izledim güzel bir program oldu Ramazan kardeşımde ordaydı iyi horon oynadılar emeği geçen herkese teşekkürler

Gökhan Kaptan'ın açıklamasını dinledim tulum konusunu anlatırken biraz yanlış yerde yanlış cumle kurdu daha sonra düzetmeye çalıştı.
      Aslında Gökhan Kaptan ne demek isdediğini tam anlatamadı sanırım canlı yayın heyecanı olmalı.

Gökhan bey demek istediği HEMŞİN'li tulumla yatar tulumla kalkar, tulum HEMŞİN'linin su,hava ve doğa gibi yaşam kaynağıdır.Tulum olmazsa hemşin'li yaşayamaz demek istedi.

Bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok her insan dort dortluk olamaz önemli olan hata yaptığını farkına varıp yanlış anlamaları gidermesidir.

İstanbul HEMŞİN derneğini bu çalışmalarından dolayı kutluyor, HEMŞİN için daha iyi daha güzel çalışmalarını diliyorum.

Ben değil, HEMŞİN için BİZ VARIZ çunku biz HEMŞİN'liyiz

sevgilerimle

ALLAH'A EMANET OLUN

pocar

Yazar: pocarınalaettin Tarih: 17.07.2008 Saat: 09:15

Merhabalar

Mavı karadenide yayınlanan programı bende izledim güzel bir program oldu Ramazan kardeşımde ordaydı iyi horon oynadılar emeği geçen herkese teşekkürler

Gökhan Kaptan'ın açıklamasını dinledim tulum konusunu anlatırken biraz yanlış yerde yanlış cumle kurdu daha sonra düzetmeye çalıştı.
      Aslında Gökhan Kaptan ne demek isdediğini tam anlatamadı sanırım canlı yayın heyecanı olmalı.

Gökhan bey demek istediği HEMŞİN'li tulumla yatar tulumla kalkar, tulum HEMŞİN'linin su,hava ve doğa gibi yaşam kaynağıdır.Tulum olmazsa hemşin'li yaşayamaz demek istedi.

Bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok her insan dort dortluk olamaz önemli olan hata yaptığını farkına varıp yanlış anlamaları gidermesidir.

İstanbul HEMŞİN derneğini bu çalışmalarından dolayı kutluyor, HEMŞİN için daha iyi daha güzel çalışmalarını diliyorum.

Ben değil, HEMŞİN için BİZ VARIZ çunku biz HEMŞİN'liyiz

sevgilerimle

ALLAH'A EMANET OLUN

pocar

Sn. pocar bu açıklamalarınızdan örüeü size teşekkür ediyorum.. Keşke başkalarıda bu kadarını soyleyebilseydiler.Ama yok onlar direk savunmaya geçtiler yok tulumun tarihi belli değilmişde tulum ile eskiden neler yapıldığı bilinmiyomuşda hepimizin ortak kültürüymüş yok bilmem kazım koyuncu tulum ile kaldırılmış da nelerde neler bunlara gerek varmıydı bilmem ..Bu kadar bi açıklama yapsalardı yeterdi.. saygılar ALLAHA emanet olunuz..
      Yazar: A_SECKİN Tarih: 17.07.2008 Saat: 08:51

bişeyida doğru anlasaydık şaşardım zaten. Nekadar bakar kör bişeylermişiz hep yanlış anlıyoruz herşeyi!!! Yanlış anladığım için sizleri çok özür dilerim sizden ne olur kusuruma bakmayın hemii.. saygılar.....

Rica Ederim
      Sayın Ahmet Seçkin

Üsteki yazında siz bile birşeyi doğru anlasak diyorsun evet bir yanlış konuşma olmuş ama o anlamda demediğini sizde iyi biliyorsunuz ama yanlış anlayan da siz oluyorsunuz biraz çelişkili olmuyormu

Sayın Ahmet bey sizin yapmanız şu olabılırdı akşamkı yayında arkadaşımız yanlış cumla kurdu aslında şunu demek istiyor deyip yanlışı düzetmen lazımdı siz ne yaptınız hemen siteye yazıp kinamaya başladınız ve tartişmaya sebep oldunuz burda hatalısınız.

Sayın Ahmet bey bir sözle yazımı bitirmek istiyorum

Bir dosttunuzun veya din kardeşınızın hatasını örterseniz ALLAH'ta sizin hatanızı örter

ALLAH'A EMANET OLUN

pocar

radyoyesilkaradeniz.net KARADENİZİN YÜKSELEN SESİ

Yazar: A_SECKİN Tarih: 17.07.2008 Saat: 10:36

Beni bi sen anladun demiş onida yanliş anladun ;)

Sayın Ahmet Seçkin

Sizi anlıyorum sende bizi anla demek ki insanlar yanlış yapabılıyor sizde yapabilirsiniz bizde (bende) önemli olan hatalarımızı anlayıp özür dilemesini bilmek eğer bende sizi yazılarımla üzdümse özür dilerim biz hiç kimseyi üzmek istemeyiz her zaman dost olmaya bakarız ve dostluğumuz ilelebet sursun isteriz.

HOŞÇA KAL DOSTÇA KAL

ALLAH'A EMANET OL

pocar