Bitanecik Abim Coşkun OKUMUŞ

CVP: selam olsun dostu dost bilenlere

Yazar: cundalıkanarya Tarih: 22.12.2009 Saat: 19:28

do ne zaman bir yaş dehe eğtiyarladun coşkunnnnnnnnn
      allah sağlıklı mutlu ve umutlu bir hayat başetsin sana ömür boyu gözlerinde yüreğin hebi hep gülsün coşkunum DOĞUM GÜNÜN KUTLU geleceğin hep mutlu olsun

Yaşlandık Maksutum ,fakat önemlisi yaşımızı sen ve senin gibi değerler hissettirmiyor. Çok iyisiniz can arkadaşlarım çook.

Teşekkür ederım güzel dileklerin için.
      Kal sağlıcakla..
      Yazar: ŞİMALİNKIZI Tarih: 22.12.2009 Saat: 18:50

:D:D ohooo her selam verdiğimize hediye alsaydık sabancının tornumuyum ben :D:D:D

Sen Sabancının torunu olmana gerek yokki Nilay. Senin o güzel gönlün zengin.Ağzından dökülen o güzelim kelimeler bile bana en büyük hediyedir.
      Çok iyisiniz.,
      Kalın sağlıcakla.
      Yazar: Nurcan Tarih: 23.12.2009 Saat: 08:23

Doğum gününüz kutlu olsun Coşkun Bey, herşey gönlünüzce olsun.

Nilay benim doğumgünümde geliyor, bakalım ne aleceksen baa:D
      Biz daha eski dostuz, ona göre :D

Çok teşekkür ederım Nurcan hanım:
      Hatırlanmanın insan hayatında ne büyük önemi olduğunu çok iyi biliyorsunuz.Size çok teşekkür ederım.
      Kalın sağlıcakla..

Geçte Olsa Hatırladım İşteee

Canım abimm .........................................................
      Yeni Yaşın Seni Bütün hastalıklardan uzak ,Sağlık mutluluk ve bizlere birazdaha yakın olmanı temenni ediyorum...

Doğum Günün Kutlu Olsun =) =)
      Resimler
      • 12154_180320013303_144066708303_2848119_1540838_n[1].jpg

5.57 kB, 176×208, 750 defa görüntülendi
      Bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma ;)
      kutlamakta epeyce geç kalmış olmamın üzüntüsüyle de olsaa :(

doğum günün kutlu olsun Abicim ,, sağlık ,huzur , başarı , mutluluk Mevlamın sana ömürlük hediyesi olsun inşallah ,, ablam ,yavruların, tüm sevdiklernle niceee güzel yıllara .. herşey o güzel gönlünün istediği gibi olsun ..iyiki doğdun ,, iyiki varsın ...
      " Bir Sevdadır Hemşin , Çamlıhemşin "
      Abi ben sanki en cok gec kalanim hatta sey diyebilursen ne gerek vardi birazdaha beklesaydun bir diger yasumi kutlardun ...:D ama olsun insanun hatasini farketmasida hos bise zararun neresinden donersem kar OOY kisaca IYIKI DOGDUN ABI IYI KI DOGMUSUM DIYECEGIN NICE SENELERIN OLSUN VE BU SENELERIN SEVDIKLERINLE BILE GECSUN
      Varlığından emin olduğumuz “daha iyi” lerinin peşine düşmeden, biz “her neysek” o kadarını istiyoruz !

Çok İyisiniz

Yüreğiniz O Kadar Güzel kii;
      Sizler çok iyisiniz arkadaşlar. Yani sizi anlatmakta kelimeler gerçekten yetersiz kalır.
      Ha bugün ,Ha yarın,ne önemi varki güzel düşünceleri anlatmanın.İstediğin zaman ,dilediğin an paylaşabılırsin. Bizler tabiki uzakta yaşiyoruz ve bir şekilde düşüncelerimizi o veya bu şekilde anlatiyoruz.Önemli olan sizler gibi samimi olmak.Öyle değilmi tutiye :)Çok teşekkür ederım gerçekten çok mutlu ettin beni..
      Sizde öyle Mehmet kardeş,inan çok mutlu oldum.
      ALLAH sizlerinde mutluluğunu daim etsin.
      Kalın sağlıcakla ALLAH a emanet olun.

Ha unutmadan seneye bu kadar geç kutlama kabül etmiyorum. :)
      Resimler
      • y1pDSuUHWrpV7ZAVQ7I_g-tjgSbteW8HlIRfqW1PXhHExIThJdOs7mknkFcOvLFC3vMN5U6uhufZ-o.gif

26.54 kB, 144×108, 377 defa görüntülendi

YILIN 365 ve çeyrek günü iyiki doğdun..iyiki varsın ve iyiki bizimlesin..nadide insanlardan biri..!

COŞKUN...DOSTLUKLARI,ARKADAŞLIKLARI,KARDEŞLİKLERİ,SEVEN VE SEVİLENLERİ BİR ARAYA (HEMŞİN’E)GETİRİP ÜZERİNE TÜM GÜZELLİKLERİ SERPİŞTİRİP..SEVGİ,SAYGI,CANDAN BİRLETİKLERLE YOĞURUP, GÖNÜLLERİMİZDE PİŞİRDİKMİİ ÜZERİNEDE SİZİN SAĞLIK,BAŞARILI,MUTLU,UMUTLU YAŞAM DİLEKLERİNİN GERÇEKLEŞTİĞİ MEŞ-ALEYİ ATEŞLEDİKMİ..‘’HAYAT PASTASI,, YAPABİLİRİZ…! HER YENİ GÜNÜNÜZÜN BİR ÖNCEKİNDEN DAHA GÜZEL VE YAŞANILIR OLMASI,TÜM HAYYELLERİNİZİN GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİMLE.DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN,MUTLU OLUN SENELERCE..CAN DOST..!
      Zaman su gibi hayatımızdan parçalarıda önüne katıp..akıp gider.
      Zamanımızı biz..bizi,bizim sevdiklerimiz..bizi sevemeyenler harcar.
      NAZAN T: