Hemşinliyiz Biz 4 Yaşında

Evet Sevgili Arkadaslar tam olarak 4 seneyi Hemşinliyiz Biz olarak geride biraktik :)

Bu 4 sene icinde Site olarak bir cok Dostluklara, Arkadasliklara ve Yöremizin Insanlarini bulusmasina vesile olmaktan mutlulugumuzu belirtmek istiyorum :)

Bu yolumuzda bize destek ve katkilari olan herkese cok Tesekkür ediyor; nice Mutlu, huzurlu ve dost dolu senelere diliyorum :)

Iyiki Varsiniz...

Saygilarla
      Site Yönetimi
      Daha dün başladık gibi ama tam 4 sene olmuş. Ömrümüzden 4 sene daha gitmiş.
      Kimi gün kavga ettik, kimi gün türkü dedik ama herzaman burada olduk. Düşman kazandığımızı sanmıyorum ama birçok dost kazandık. Dostlarımızın bir çoğunu halen tanıyamasak da sanal değil gerçek dostlukları kurduk.
      Bazet güldük, bazen ağladık ama neresinden bakarsanız bakın 4 güzel seneyi buradan bir gün ayrılmadan geçirdik.
      Sitemizi tüm üyelerin katkısı ile Hemşin'in kaynak sitelerinden biri haline getirdik. Kayıp akrabalaırımız bulduk. Bu site ile az işler de becermedik.

Çay Fabrikasını burada yazdık
      Taş Ocaklarınıı burada tartıştık
      HES'lerin kavgasını burada verdik
      Bir çok etkinliğimizin duyurusunu buradan yaptık
      Bu site sayesinde Hemşin'e ve Memlekete her anlamda sahip çıkma düşüncesini geliştirdik. Hemşinlilerin Mülayim olmadığını dünyaya gösterdik.
      Bu çizgiye gelmemizde en küçük katkısı olan herkese,, tüm üyelerimize ve yönetime de ayrıca teşekkür ediyorum.

Emin olun ki gelecek daha da büyüyerek ve gelişerek bizi kucaklayacaktır.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

HEMŞİNLİYİZ.BİZ İYİKİ VARSINIZ..

DOSTLUKLARI,ARKADAŞLIKLARI,KARDEŞLİKLERİ,SEVEN VE SEVİLENLERİ BİR ARAYA (HEMŞİN’E)GETİREN HEMŞİNLİYİZ.BİZ KURUCU VE TÜM YÖNETETİME GÖNÜL DOLUSU TEŞEKKÜRLERDEN TÜM GÜZELLİKLERİ SERPİŞTİRİP.. SEVGİ,SAYGI,CANDAN BİRLETİKLERLE YOĞURUP,
      GÖNÜLLERİMİZDE PİŞİRDİKMİİ
      ÜZERİNEDE HEMŞİNLİYİZ.BİZ DEĞERLİ ÜYELERİNİN SAĞLIKLI,BAŞARILI,MUTLU,UMUTLU YAŞAM DİLEKLERİNİN GERÇEKLEŞTİĞİ MEŞ-ALEYİ ATEŞLEDİKMİ..‘’HEMŞİNLİYİZ.BİZ.. PASTASI,, YAPABİLİRİZ…!

HEMŞİNLİYİZ.BİZ’İN AÇILIŞININ 5. YILINA GİRİŞİ KUTLU OLSUN..NİCE SENELERE BAŞARILARIN DORUKLARA ULAŞMASI.. KURUCU,YÖNETİM VE ÜYELERİN HEMŞİNLİYİZ.BİZ’DE HEMŞİN ADINA BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE..HER YENİ GÜNÜNÜZÜN BİR ÖNCEKİNDEN DAHA GÜZEL VE YAŞANILIR OLMASI,TÜM HAYYELLERİNİZİN GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİMLE.
      HEMŞİNLİYİZ.BİZ SİTESİNİN 4.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ VE 14 ŞUBAT SEVGİ GÜNÜ KUTLU OLSUN..NİCE SENELERE..!

SEVGİ VE SAYGILARIMLA…
      Resimler
      • SEVGÝ YAÐMURU.gif

29.33 kB, 302×335, 1,075 defa görüntülendi
      • DostlukSevgiÝleBeslenir.jpg

20.37 kB, 473×366, 673 defa görüntülendi
      • TÜRK evladý.gif

26.3 kB, 100×100, 703 defa görüntülendi
      Zaman su gibi hayatımızdan parçalarıda önüne katıp..akıp gider.
      Zamanımızı biz..bizi,bizim sevdiklerimiz..bizi sevemeyenler harcar.
      NAZAN T:

herşey böyle güzel kalsın : )))

selam herkeze dıyorum öncelıkle ,benım bu sıteyle flörtüm ;) henüz fazla bır geçmişe dayanmıyor ama tanıdığım günden berı tutkulu bır üyesı oldum dıyebılırım belkı aktıf değilim fazlasıyla ama şu kesın kı bana verdiği çok şey var ,karadenızı ve köklerımın dayandığı güzel beldelerı görmek ve karadenız insanın sıcaklığı ve konulara esprılı yaklaşımı çoğu yazam yüzüm de güzel ve aşık bır ifadeye yol açmasıyla :) beraber sıkcada gülmeme de sebep olmuştur ,uzun lafın kısası burada olmak güzel ve ayrıcalıklı bır olay bü güzellıği bizim le paylasan bütün sıte yönetıcılerıne ve görevlılerıne sevgi ve selamlarımı yolluyor başarılarının devamıyla beraber iyiki varsınız dıyorum sevgiyle kalın ......
      Bu sitenin, yöremiz için çok önemli işlevleri olduğuna inanıyorum.
      Sürekli bir gelişme ve yenilenme vizyonu içinde olması ve yöremize katkı sağlamayı görev edinmiş olması bizler için bir fırsattır.
      Emek verenleri kutluyor, nice yıllar diliyorum.
      Ya gündüz kurtaracak, yahut gece alacak,
      Düşmanın bu toprakta ölüsü kalır ancak!
      Bir satır boş kalmasın ölümün defterinde,
      Cesaret yine sağdır vatanın siperinde...
      Biz hemşinlilerin gözü kulağı sesi oldu hemşinliyiz.biz. Unutmak üzere olduğumuz bir çok eski dost, arkadaş, akrabamızı yeniden bulmamıza sebep oldu. Yeni dostlar kazanmamızı sağladı. Hem birbirimizle hemde memleketimizle aramızda köprü oldu. bir çok güzel anı yaşamamıza, bir çok güzel olayı paylaşmamıza desdek oldu. Acılarımızı paylaşarak hafiflettik, sevinçlerimizi paylaşarak çoğalttık. Bir sitede olması gerekenden çök öteye gitti bizi büyük bir aile yaptı. Başta Naci abi ve Mutlu kardeşim olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekür ediyorum. Daha nice 4 yılları birlikte geçirebillmeyi umut ediyorum.

Ben değil biz dedi Naci abi; hemsinliyiz.biz
      SAYIN KOBAL öncelikle şunu söylemek istiyurumki yaşınızın çok çok
      üstünde bir olgunluğa sahipsiniz bu nedenle gözlerinden öpüyorum
      sayın dursunalı bey merak etmesin kimseyede çamur atmasın
      hemşinliler demokratik ortamda tartışır ama kimse kimseye kin beslemez
      bana göre bu ifadede bulunan arkadaşım provakorluk yapmıştır
      nice yıllara

selam olsun dostlara

cundalıyım derim ne desem azdır
      bu sitede dostluk meyva kirazdır
      gönül defterini eline alan
      koşar gelir bura her zaman yazdır

sevgili dostlar kuruluşunda ve yaşamasında emeği geçen tüm dostlara canı gönülden teşekürler bu site nice dostluklara vesile omdu nice işlere öncülük etti birimiz hepimiz hepimiz birimiz olduk büyüdükçe büyüdük ve hemşinliler hemşin dostu onalar kendini hemşinli hisseden ler burada buluştuk daha nice 4 yıllar daha nice birlikteliklere
      hoşça ve dostça kalın dostlar daima sağlıklı olun
      Cidden yıllar su gibi akıp geçmiş.Bundan 3.5 yılı aşkın bir süre önce sitenin şuanki yöneticilerinden Mustafa önermişti sitemizi bana.Bende hemen üye olmuştum tabi.Sitemizi anlatmaya gerek yok,Şakir abi çok güzel özetlemiş zaten.Sitemiz sanalda kalmayıp birçok projeyi desteklemiş,gerçekleştirmiş,bir çok etkinliğin gerçekleşmesine önayakolmuş,sanalda başlayan arkadaşlıklar sanalda kalmayıp uzun süren samimi dostluklara dönüşmüş,en basitinden Hemşinli bu site çerçevesinde birleşmiştir.Başta Mutlu arkadaşımız olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Nice 4 senelere...

Kutluyorum

Bir site yaratmanın zor olduğunu bilmek lazım.
      Bilmezler ki yapılan sadece site değildir. Harcanan bir dolu para ve zaman vardır, karşılık beklenmeden.
      Aynayı kendimize çevirdiğimiz zaman bazen ipin ucunu kaçırdığımızı da gözlemliyorum. Geri çark etmek zor olsada eleştiri okları yaydan çıkabiliyor.
      İşte böyle anlarda, bir site yöneticisinin çelik gibi sinirlerinin ve iradesinin olması lazım ki, kendi üzerine gelen eleştiri okları karşısında yorumsuz kalabilsin.
      İçimizden çoğunun Ha S..... ulan ! sizinlemi uğraşacağım diye başlayabileceği bir noktada, yorumsuz kalabilmek büyük başarıdır, elinizin altında aslında yok etmek gibi bir güç varken.
      Bazen cevaplarda alıyoruz yöneticilerden, ama elekten geçmiş, sinirleri alınmış ve kırmıyorum değilmi çelişkileriyle dopdolu.
      Karşılarında küstahlık gibi çok önemli bir silaha karşı dimdik ayakta durabilen site yöneticisi kardeşlerimi kutluyor, Önemli olanın çıkılan nokta değil, orada kalmak olduğunu hatırlatarak, başarılarının devamını temenni ediyorum.

Sevgi ile kalın
      Metin Gültan :)