Sen Bizim Başkanımızsın

Yazar: efsanem Tarih: 31.03.2009 Saat: 07:52

ömer beyin bu mucadelesını anlıyorum halim beyı savunmasını sebebı ıkısınınde orta koylu olusu ayrıca konuyu sagolun oyle hale getırdınızkı basar hocadan cıkrdınız ataturke kadar goturdunuz işte sızler öyle bır zıhnıyetsınızkı basıt olan bazı seylerle atatürkumuzu kıyaslaya bılıyorsnunz

Meramımı sayenizde defaatle yazmak durumunda kalıyorum !

Yineliyorum ; Hay bin kunduz 8o

Herhangi bir kişi ya da köy taassubum yok !

Bu meyanda, kimsenin avukatı da değilim !

Söylediğim son derece açık;
      Medeni,demokrasi kültürünü özümsemiş bir toplum sakininin seçmen iradesine yönelik takınacağı saygı olağan beklentidir !
      Kısaca budur,bundan ibarettir...

Atatürk, zat-ı alinizin tasarrufunda değil !
      Konunun Atatürk'e hangi bağlamda geldiği yukarıda süregiden diyaloglarda aşikar olduğundan değinme gereği duymuyorum !

CVP: herkes rahat

Yazar: gokha07 Tarih: 31.03.2009 Saat: 20:43

herkes rahat ama bı sız basar cumhurcular rahat değılsınız tulın hanım geçen seçımlerde akp kaybet kabul ettıda bu seçımlerde bukadar nıye zorunuza gıttı anlamıs değilım

Bunu söyle ifade edelim : Gökhan bey karin agrisi insanlari öldururmu öldurmezmi bençe öldurmez aksi halde surundurur deyilmi :tongue:

örnek verirseksekse : çig köfteyi yemesini bilmeyenin agzi ne olur yanar ve agizda bir aci oluşuR deyilmi gökhan bey

Demekki ortada bir ACI var deyilmi

Gökhan bey bizim ustumuze düşen görev onlari ACI lariyla baş başa birakmak .

Bir zamanlarda acilarin çocuguydu deniz baykal . :tongue: :tongue:
      Kafkas asıllı Karadenizli olup rizeli bir Türk ailesinin çocuğuyum.
      Kendimi bildiğimden beri doğru olduğuna inandığım şeyler için kendim dahil herkesle uğraştım; uğraşmaya devam ediyorum ve yaşadığım sürece de uğraşmaya devam edeceğim. " degenak

CVP: HARİÇ

Yazar: maksut Tarih: 31.03.2009 Saat: 21:48

ÖMER DEDİM YA BİZ HARİÇTEN GAZEL OKURUZ DİYE..

İDDİALARIMIZ SİTEDE YAZILANLARDAN İBARETTİR.

AÇ OKU.

İddia değil Maksut :(

Zira iddia dediğin kanıt-belge ister !

Kanıt getirilemeyen ve ulu orta hertarafa bulaştırılan şeylere çamur etkinlikleri denir !

İftira denir !

Ayıp edilir ;(
      Sevgili arkadaşlar O veya Bu şekilde HEMŞİNLİ kendisine verilmiş olan SEÇME hakkını kullanmıştır. Bizlerede bundan sonrası için sadece önümüzdeki 5 yıl içerisinde seçimi kazanan Halim BEKAR ve EKİBİNİN icraatlarını takip edip Hemşine neler KAZANDIRDIĞI veya neler KAYBETTİRDİĞİNİ konusunda bir önceki Belediye başkanımız BAŞAR ÖĞRETMENİMİZ arasında ki nüansı değerlendirip GELECEK SEÇİMLERDE KARARIMIZI ONA GÖRE VERMEK diye düşünüyorum . :tongue: =)

saygılarımla: çaça
      Yazar: bilenli Tarih: 31.03.2009 Saat: 01:05

HESAP

BEN HESAP SORMA PEŞİNDE DEĞİLİM. BANA KALMAMIŞTIR CHP RİZE İL GENEL MECLİSİ ÜYESİNDEN HESAP SORMAK.

BENİM YAPMAĞA ÇALIŞTIĞIM;
      CHP NİN VE CHP LİLERİN HEMŞİNDE ERMENİCİ, AHLAKSIZ, KAVGACI OLARAK GÖSTERİLMESİNİ REDDETMEKTİR.

DAHA YAZMADIĞIM BİR ETKİNLİK DAHA VAR. FOLKLOR ŞENLİĞİNDEKİ KIBRIS EKİBİNİN BAYRAĞINI BÜYÜTÜP BANA GÖNDERENLER OLDU. NE İMİŞ BİLİYORMUSUN BELEDİYE YÖNETİMİ KIBRISI RUM OLARAK GÖTERİYORMUŞ.

SANA GELİNCE TABİİKİ ÖZ ELEŞTİRİNİ YAPACAKSIN. AMA ONU BURDA GEĞİL ÜYESİ OLDUĞUN KURUMLARDA.

HESABIN VARSA ONUDA SORACAKSIN TABİİ. AMA KİŞİSEL HESAPLAR KİŞİLER ARASINDA GÖRÜLÜR.

ŞAHSİ GÖRÜŞÜM CHP NİN SEÇİM KAYBINDA ÖNEMLİ ROL OYNADIĞINDIR.

YAZDIKLARIMDA HİÇ AMA HİÇ BİR ÇARPITMA YOK. NE DUYDUM NE GÖRDÜYSEM AP AÇIK YORUMLUYORUM.

BENCE HEMŞİNLİ OLARAK BAŞAR LA HALİMİN HİÇ FARKI YOKTUR. İKİSİDE HEMŞİNLİ VE HEMŞİN HİZMETÇİSİDİR.

HEMŞİN SEÇİMLERİNDEN ÖNCE KABUL EDİLMEYECEK İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTIR.

BİLMEK HAKKIMDIR
      .

Maksut GÖRÜCÜ

CHP ye verecek bir hesabım yok, ama CHP'den soracak hesabım var Sevgili Maksut.. CHP’ye verecek ne hesabım ne özeleştirim var.. Kızımın düğününe bir çelenk bile göndermeyi unutan, eşimin ameliyatından haberi bile olmayan bir CHP Rize İl Örgütüne verecek hesabım olamaz, hesap sormaya gelince ise DEĞMEZLER…

Ben CHP'ye artı değer kazandırdım.. Üstü kalsın..

Ana muhalefet Partisi olmak iddiasında olan bir parti kalktı Rize'de "Sabıkalı" Mesut YILMAZ'a bel bağladı.. Bir zamanlar CHP'nin %10 barajının altında kalmasına (tarihinde ilk kez parlamento dışında kalmasına) neden olanlardan medet umdu..

Bir yandan yolsuzluklarla mücadeleyi seçimin bir numaralı başlığı olarak belirleyeceksin diğer taraftan yolsuzlukların zaman aşımlı liderinden "medet" umacaksın.. Bu mu siyaset?

Lanet olsun böyle siyasete...

CHP ve CHP’lileri Ermenici, ahlaksız ve kavgacı olarak nerde söylemiş veya yazmışım.. Bunu delillendiremezsen seni ahlaksız olarak belirteceğim..

Tek bir konuda haklısın.. Hemşin’de seçim kaybında önemli rol oynadığım konusunda..

Evet, oynadım..

Peki ben, bu önemli rolü oynayacak biri olduğumun farkında olmayanlardan daha mı fazla “SUÇLUYUM”

Yanındaki “mücevher”in farkında olmayıp, uzaktaki tenekeleri adam sayanlar daha mı az suçlu?

Ne duyduğunu bilemem, ama gördüklerin ne onları açıkla..

Seçimlerde kendi mahallesine veya köyüne gidemeyenler, kendi oyu dışında bir tek oyu olmayanlar kıymete bindi ya, helal olsun..

Gel seninle köy köy, mahalle mahalle gezelim..

Gezelim ve gerçekleri görelim..
      Bu seçimde ya FONLARDAN BESLENENLERE inanıp onların Göbeklerini daha da sizin sırtınızdan şişirmesine oy vereceksiniz, ya da sizi hiç aldatmamış, size hiç yalan söylememiş bana , benim sözüme güvenerek oyunuzu ona göre kullanacaksınız. Tercih sizin.. Her tercihinize saygım sonsuz..

Sizleri karşılıksız ve çıkarsız seven;
      İL GENEL MECLİS ÜYENİZ
      MUSTAFA GÜRDAL………..

CHP ve CHP’lileri Ermenici, ahlaksız ve kavgacı olarak nerde söylemiş veya yazmışım.. Bunu delillendiremezsen seni ahlaksız olarak belirteceğim..

SANIRIM DELİL OLARAK KABUL GÖRÜR.

BU CÜMLENİN CEVABI:Bu seçimde ya FONLARDAN BESLENENLERE inanıp onların Göbeklerini daha da sizin sırtınızdan şişirmesine oy vereceksiniz, ya da sizi hiç aldatmamış, size hiç yalan söylememiş bana , benim sözüme güvenerek oyunuzu ona göre kullanacaksınız. Tercih sizin.. Her tercihinize saygım sonsuz..

İL GENEL MECLİS ÜYENİZ
      MUSTAFA GÜRDAL………..

BU YAZININ MUHATABI SANIYORUM CHP.

BEN SADECE ÜZGÜNÜM. BU KONUYU BURDA KAPATIYORUM.

MAALESEF HIRSLARIMIZ BAZEN İDAELLERİMİZİ AŞABİLİYOR.
      YUKAKAPİLİ

PİSKOBİ YE YANIT

Yazının içeriğinde AKP vs geçmiyorken üzerine niye alındın.Ayrıca seçmen tercihinin ani kitlesel değişimlerini(genel olarak) neye bağlayacaksın.Moda ya uymak olarakmı adlandıracaksın.Sende biliyorsunki seçmenlerin büyük bölümü sağa,sola savrulmakta.Bu nedendir acaba.Olsa olsa ilkeli davranmamaktan veya ideolojisizlik/öngörüsüzlük tendir.12 Eylül ve sonrasında uygulanan politikaların öne çıkardığı ne yazıkki oyunu çıkarı uğruna satabilen seçmen profilidir.Yoksa 40 yıldır modern bir yaşamı olanın aniden türbana bürünmesini nasıl açıklayacağız(sıradan bir iktidarda olması normaldir ama siyasal islamı kullanan bir iktidarda bu çıkar amaçlıdır). Yüksek sesle söylüyorumki; 40 yaşından sonra ve bu iktidardan etkilenerek türbana bürünenlerin büyük çoğunluğu(bir kısmını yinede ayırıyorum) iktidardan nemalanmak için örtünmüştür.Çevremde bu tip insan sayısı oldukça fazla.Acaba benmi yanılıyorum?ne dersin?
      YA HEPEDIR YAZMIYORUM SABRETIM ONCE BİR SORAYIM HANGINIZIN OYU VAR HEMŞİNDE.... hanı olur 250 oyu olur konuşursun sızler koca karılar gıbı bırbırınızı yıyın atı alan uskudarı geçmış HEMŞİNDE SEÇİM OLMUŞTUR IMAM DEĞİŞMİŞTIR AMA CEMAAT AYNI anlaşimayacak bir durum varmı yok .................................................!!!!!!
      KANLI ÇIZME
      Yazar: hifsullahbenek Tarih: 31.03.2009 Saat: 22:43

YA HEPEDIR YAZMIYORUM SABRETIM ONCE BİR SORAYIM HANGINIZIN OYU VAR HEMŞİNDE.... hanı olur 250 oyu olur konuşursun sızler koca karılar gıbı bırbırınızı yıyın atı alan uskudarı geçmış HEMŞİNDE SEÇİM OLMUŞTUR IMAM DEĞİŞMİŞTIR AMA CEMAAT AYNI anlaşimayacak bir durum varmı yok .................................................!!!!!!

HEMŞİNDE 250 OYU OLAN BAŞKAN SEÇİLİR. :D

HEM HEMŞİN DERGAHMI Kİ İMAM SEÇELİM.

HARİÇTEN GAZEL OKUMA.

SEN ÇAMLIHEMŞİNİ ALAMADIĞINIZA YAN
      YUKAKAPİLİ
      Ne hakla !!!

Ne hakkınız var benden “hesap” sormaya?

Tek başıma seçim kampanyası yürütürken, yağmurda, çamurda, yıllık izinlerimi seçim kampanyalarında kullanırken ne hakkınız var seçim yenilgisini bana yüklemeye..

Hemşin’de CHP’nin tarihinde görmediği bir seçim başarısını sağlarken, bu başarıyı sağlayanların içinde benim de bir payım olduğunu hiç düşündünüz mü ki şimdi yenilgide “çok önemli rol oynadığımı” söyleyebiliyorsunuz, ne hakla?

Belediye Meclisinde, İlçe Yönetiminde olanların bir çoğu da olmak üzere bugün ağıt yakanlar hiçbir seçim çalışmasına katılmazken, ben ev ev dolaşırken kahvehanelerde istakaya taş dizmekle meşgul olanların benden hesap sormaya ne hakkı var?

Siz mi Başkana seçim kazandırdınız ki bugün suçlu arıyorsunuz? Siz ancak ağıt yakarsınız..Başka da bir beceriniz de yok zaten..

29 Mart seçimlerinde çok mu çalıştınız da daha iyi sonuç bekliyordunuz? Gerek Belediye gerekse İl Genel Meclisi seçimlerinde alınan oyların nerdeyse tamamının Başkana verilen oylar olduğunu bilmiyor musunuz sanki? Bu oylara kendi oylarınız dışında bir katkınız olduğunu mu sanıyorsunuz? Hatta tavırlarınız nedeniyle verdiğiniz oylardan daha fazlasını kaybettirdiğinizi bilmeyen mi var?

Utanmadan hala ortamı geriyorsunuz.. Hala insanlara çamur atıyorsunuz.. Hiçbir şey yapmadan, benim yapmadığımı eleştirme hakkını kendinize hak sanıyorsunuz…

Mart 2004 seçimlerinde benim seçildiğimden kaçınızın haberi vardı veya umurundaydı.. Mart 2004 seçimlerinde ki katkımın ne olduğunu hiç düşünmek bile aklınıza geldi mi ki şimdi olumsuz katkımın muhasebesini yapıyorsunuz. Buna hakkınız mı var sanıyorsunuz.. Ben sizin için zaten yoktum ki.. “Omuzlarınıza mı aldınız, alkış mı tuttunuz, tebrik mi ettiniz” ki şimdi hesap soruyorsunuz..

Birilerinin bana Sosyal Faşist, Çöple beslenen ve daha nice hakaretler ederken kaçınız bu bizim İl Genel Meclis üyemiz diye sahip çıktınız? Peki aynı hakaretler Başkana yapılsaydı koro halinde kınama yarışına girmez miydiniz? Doğru olan da bu tavır olurdu zaten.. Peki bana niye sahip çıkmadınız? Değmez miydim? Peki siz şimdi desteklenmeye değiyor musunuz?

Bir Kastamonulu’dan en acılı günlerimde, dernekte tekme yediğimde kaçınız destek ve protesto yazısı yazdı. Kaçınız bizzat arayıp geçmiş olsun dileğinde bulundu? Bir İl Genel Meclis Üyenizin hiç tanımadığı biri tarafından tekmelenmesini nasıl içinize sindirdiniz. Bunu içinize sindirdinizse içinizin çok geniş olması gerekir. Neden yenilgiyi içinize adam gibi sindiremiyorsunuz? Yine bir soru; bu olay Başkanımızın başına gelseydi tavrınız ne olurdu? Dürüstçe bir düşünün bakayım.. Siz benim tekmelenmeme ses çıkarmadınız da, benim seçimi kaybetmenize “ağlamamı” mı bekliyorsunuz?

İşler yolundayken; Ben sizin hayatınızda hiç var mıydım?
      Ben sizin “takdir “listenizde var mıydım?
      Veya ben sizin seçim sonucundan “tatmininizi” sağlayacak bir araç mıydım..
      Bir beklentim mi vardı?
      İlçe Başkanlığını adam gibi teslim ettiğimi bilmeyen mi var?
      Seçime katılmayacağımı aylar öncesinden bilmeyen mi var?
      Seçimi etkilememek için seçim sonuna kadar partide kalacağımı , seçim sonrası partiden de ayrılacağımı “bilenler de” var..
      Peki tüm bunları bilip de , hatta nedenlerini tahmin edip de benimle konuşan, “yapma” diyen oldu mu? HAYIR..

Eeeee, peki şimdi kim bugün benim nasıl davranacağım konusunda ahkam kesebiliyor..
      Yoksa benim birilerine “vefa borcum” mu vardı da ödemedim..
      Benden yana helal olsun..

Hiç biriniz bana nasıl davranacağımı söyleyecek durumda değilsiniz.. Çünkü siz; alkışlama veya ağlama “efekti”nden başka bir şey değilsiniz..

Ve eminim eğer seçim sonucu beklentiniz doğrultusunda sonuçlansaydı, tavrınız, sözleriniz, yazılarınız ne olacaktı aynen tahmin edebiliyorum.. Böbürlenecektiniz, o da kendini adam sanıyordu diyecektiniz, hatta sövecektiniz.. O nedenle bu güne kadar sustunuz.. Olmadı ama değil mi? Plan tutmadı.. İşte KAYPAKLIK budur, Sayın Abbas Okumuş.. Bu nedenledir ki “kaypak” sözcüğünüz bana “isminiz” gibi geldi.. Ben üzerime hiç almadım…
      Kulaksız işitmek dilsiz ifade
      Canım cananındır edem iade
      Vücut bir camidir vicdan seccade
      Onun bunun çıkarına seremem
      SAYIN MAKSUT BEY BIRKERE BEN Ç. HEMŞİNLI DEGILIM BEN 34 YILLIK HEMŞİNLIYIM SENIDE HIÇ GORMEDIM CHP LI DEGILIM IMAMIDA 2004 SEÇİMİNDE KENDIKIŞILERI DIYORDU ONDAN ALINTI 250 OY DERKENDE KOY OLARAK DEDIM OKURKEN GOZLUK KULLAN YAKIŞİR HARIÇTEN GAZEL OKUNMAZ CAMII DE OKUNUR OYLE BILIYOZ DEGIŞTIYSE BILEMEM MAKSUT BEY....................
      KANLI ÇIZME
      sayın hemşinliler neden bu kadar bir birinizi kırıyorsunuz hemşinli tercihini yapmış bu yapılanlar bence hemşinliye hakarettir.siz şimdiden böyle yaparsanız chp ve başar cumhur oy kaybına uğrayacaktır halk bunu izliyor diyor ki başar cumhur ve yandaşları kavgacı diyor siz bindiğiniz dalı bence kesiyorsunuz duygusal olmayın halk bilirsiniz ki kavgayı sevmez ve de gerekeni yaptı bi düşünün analiz edin sayın başar cumhur neden kaybetti hataları nelerdi çevresindeki insanlar nasıldı kimler vardı ve de bu analızleri buraya yazın kı herkez aydınlansın sizde aydınlanın bilgilenın

saygılarımla
      Bu yazıyı atlamışım bu nedenle cevabı farz oldu;

Bu seçimde ya FONLARDAN BESLENENLERE inanıp onların Göbeklerini daha da sizin sırtınızdan şişirmesine oy vereceksiniz, ya da sizi hiç aldatmamış, size hiç yalan söylememiş bana , benim sözüme güvenerek oyunuzu ona göre kullanacaksınız. Tercih sizin.. Her tercihinize saygım sonsuz..

İL GENEL MECLİS ÜYENİZ
      MUSTAFA GÜRDAL………..

CHP ve CHP’lileri Ermenici, ahlaksız ve kavgacı olarak nerde söylemiş veya yazmışım.. Bunu delillendiremezsen seni ahlaksız olarak belirteceğim.. Mustafa GÜRDAL

Kırmızı renkli yazılar bana ait.. Daha önceki bir yazımdan alıntı..

Mavi renkli olanlar Maksut Görücü'ye ait..

Bu yazıdan CHP, Ermenici, ahlaksız ve Kavgacı söylemini çıkaracak bir “geri zekalı” var mı bu dünyada????????

Varmış..............
      Kulaksız işitmek dilsiz ifade
      Canım cananındır edem iade
      Vücut bir camidir vicdan seccade
      Onun bunun çıkarına seremem
      :BAZI ARKADAŞLAR SEVİYESİZLİKTEN BAHSEDİYOR AMA BEN AKP OY VERENLERE BİŞEY DEMEDİM SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCEMİ YAZDIM ..ARTIK SEÇİLEN SEÇİLMİŞTİR..TABİKİ HER SEÇİLEN HEMŞİN İÇİN ÇALIŞICAKTIR .BEN TENCERE KAPAĞINA ONURUMUZU SATMADIK LAFINI HİÇ BİR PARTIYI VEYA SEÇMENİ HEDEF ALARAK YAZMADIM BU BENİM KİŞİSEL FİKRİM .ÖNCE HERKES KARŞISINDAKİ İNSANLRIN FİKİRLERİNE SAYGI DUYSUN SONRADA SAYGI BEKLESİN...SEÇİLEN SEÇİLMİŞTİR KAZANAN ODUR ..
      herkese selamlar BEN HAKKI GÖRAL siteye üye olmadığım için ablamdan yaziyorum.23 yaşındayım ahmet hüseyin göralın oğlu ve başar cumbur un öğrencisiyim.herkesin bildiği gibi seçimden çıktık ve hemşinden ve bu sitedeki yazılardan anlaşıldığı gibi huzursuz bir hava var.arkadaşlar neyi paylaşamıyoruz.bu tartışmalar laf atmalar nereyekadar devam edecek.seçimler birilerini kendilerinin yaşadığı köyü ilçeyi il ülkeyi yonetmek için seçecekleri kişileri belirler.biz türkiye cumhuriyetinin birer vatandaşıyız ve liderleri halk olarak seçeriz değilmi.peki seçim yapılmış ve kazanan halim bekar bunun ötesi varmı neden insanların seçimi bukadar eleştiriliyorki.sayın başar hocam kaçkar tv de katıldığı programda dediki HEMŞİNLİLER BİRER SANATKARDIR VE HANGİ SANATÇIYI SEÇECEĞİNİ İYİ BİLİR.sandık açıldı sayın halim bekar çıktı.şimdi halim bekar diye HEMŞİNLİLERİN SANATKARLIĞI bitarafamı atılıyo.geçen seçimlerde babamda adaydı ve kaybettik bayağı bir farkla bizler böyle cümleler kullanmadık.bu bir seçim kaybetmekte kazanmakta bunun içerisinde kazandırınca iyi olanlar kaybettirince neden kötü oluyor.ben şahsım adına başar hocayı çok severim başkan olduktan sonrada bir çok faaliyetinde görev aldım hatta ve hatta hemşinli gençlerle beraber ilçemizde çeşitli aktiviteler düzenledik.
      okuldayken başar hoca bize şunu oğretti malum hemşin küçük yer bazı şeyleri hemşinde düşünmek ve yapmak zordu ama başar hoca bize derdiki gençler siz örnek olun siz at gözlüğüyle bakmayın etrafınıza siz yarın birgün evlendiğinizde sokakta gezerken elinize şemsiyeyi alıp karınızın sırtına yük sepetini vermeyin karinizin elini tutun.eğer sayın hocam okursa hatırlayacaktır bu sözünü.şimdi arkadaşlar bende sizlere rica ediyorum insanlar seçmiş o görevi sayın halim bekar ve ekibine vermiş biraz bekleyin hemşine faydalı olacaklarmı olamayacaklarmı 5 yıl sonra artılarıyla eksileriyle yine seçim olacak onlar oraya kazık çakmayacaklar yaa.seçimde ona gore herkes kararını verir.
      yine bazı eleştiriler var yok konuşmasını bilmeyenler ilkokul mezunları böyle şeylerden ne anlarlar.yaa allah aşkına ben ne insanlar gördüm ünüversite mezunu adam konuşmaktan aciz okula giden kim insan diplomayı alan kim yine insan yöneten kim yine insan yani o diplomayı o kolduğa koyunca hemşini newyork mu yapacak koltuğa oturacak kişide bir insan ilk okul veya lise onemli olan ondaki kabiliyettir varsa yapar yoksa yapamaz bukadar basittir.insanların eksiklerini aramak acizlik eksiklerini kapatmakta yüdceliktir bence.
      birde son olarak seçimlerde hemşindeydim ve hemşini şimdiyedek hiç böyle görmemiştim.bakın ben yukardada yazdığım gibi 23 yaşındayım ve siyasetten konuşmamaya çalışıyorum genelde çünkü bunun için ne yeterikadar tecrübem nede altyapım var bu bence pröfösyenellik ve tecrube ister ama hemşinde siyaset öyle bir hal almışki tıpkı galatasarayla fenerbahçeyi tutar gibi A ile B particiliği yapılıyor ve bunu yapanlar 20 - 30 lu yaşlardaki insanlar değil 14 16 yaş civarındaki kardeşlerimiz yapıyor.şimdiden bunlar böyle yaparsa sonrasını bir düşünelim lütfen.arkadaşlar kavgadan tartışmadan suçlamadan bize fayda gelmez bir avuç hemşinliyiz lütfen birlik olmak zorundayız eğer hemşini seviyorsak ve eğer hemşine bişeyler yapılsın istiyorsak.birbirlerimizin açığını kollayıp yüzümüze vurmayalım birbir açıklarımızı eksikliklerimizi kapatmaya çalışalım.hemşine ve hemşinlilere selamlar saygılar yeni başkanımız sayın halim bekar ve ekibinede başarılar...
      Yazar: bilenli Tarih: 31.03.2009 Saat: 23:43

Bu yazıyı atlamışım bu nedenle cevabı farz oldu;

İL GENEL MECLİS ÜYENİZ
      MUSTAFA GÜRDAL………..

CHP ve CHP’lileri Ermenici, ahlaksız ve kavgacı olarak nerde söylemiş veya yazmışım.. Bunu delillendiremezsen seni ahlaksız olarak belirteceğim.. Mustafa GÜRDAL

Kırmızı renkli yazılar bana ait.. Daha önceki bir yazımdan alıntı..

Mavi renkli olanlar Maksut Görücü'ye ait..

Bu yazıdan CHP, Ermenici, ahlaksız ve Kavgacı söylemini çıkaracak bir “geri zekalı” var mı bu dünyada????????

Varmış..............

SEVGİLİ ARKADAŞIM ÖNCE ŞU USLIBUNU BİR KARİYERİNİN SEVİYESİNE ÇIKAR.

O KRMIZI YAZIDA YAZDIĞIN OY İSTEYENLER KİM. ? CHP..
      (Bu seçimde ya FONLARDAN BESLENENLERE inanıp onların Göbeklerini daha da sizin sırtınızdan şişirmesine oy vereceksiniz)

BUNU AÇ O ZAMAN ÖZÜR DİLEYECEĞİM. KİME FONLARDAN BESLENİP GÖBEĞİNİ ŞİŞİREN VE OY İSTEYEN DEDİN.

BUNU ANLAMAYAN GERZEKTİR. HAKLISIN.

ANLAYAN ANLADI VE OYUNU VERDİ.

SEN YAZDIN HAKLISIN KAYBETMESİNDE KATKIM OLDU DİYE.

BENİM DERDİM İNSANLAR DEĞİL. KURUMLARDIR.

MESELE BUDUR.

VE SANA BU TARZ HAKARETLER YAKIŞMAMAKTADIR.
      YUKAKAPİLİ