Dr. Mustafa ŞİMŞEK

Dualarla son yolculuk...
      Resimler
      • Goruntu(4659).jpg

159.83 kB, 0×0, 26,331 defa görüntülendi
      • Goruntu(4660).jpg

165.1 kB, 0×0, 26,328 defa görüntülendi
      • Goruntu(4662).jpg

163.18 kB, 0×0, 26,241 defa görüntülendi
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Mustafa Şimşek ağabeyimiz,bütün hemşerilerimize yardım etmiştir.Kimsesizlerin kimsesi olmuştur.
      Bu nedenle o Hemşin, Ç. Hemşin hepimizin yüreğinden çıkmayak şekilde yerini almıştır. O köyler üstüdür. Üzüntüyle ebedi istirahatgahına uğurladık.Nur ve huzur içinde uyusun.
      Mustafa Şimşek Ağabeyimizi unutmayacağız...
      Bütün hemşerilerimizin Başı sağ olsun.
      Musa Abay
      HEMŞİNDER.BAŞK.

CVP: CVP: dr mustafa şimşek..

...aslı mevzu..büyümek ve küçütlme değildir...ben ..meleskurluyum fark etmez.
      ... bir başka köyde olabilir anlamı araştırmaclar ve yazarlar hiç kullanmaz...... dr.mustafa şimşek.1960 yılından.. evvel hemşehrilerinin yanında olan fakirin kalbinde taht kuran kişilik.......yorumlar farklı oduğu müddetçe değer kazanırlar diye düşünyorum.....kınıyorum kelimesi bizim gelenklrimizde ve inancımızde en son kullanılan bir kelimedir.....................................................................

..dr.reşat aksu-yu hasretle anar, yeri ışık dolsun...o bir garson..o bir doktor değil

.....o bir yardım seven kişilik hastalarla ilgilendiği için ..lakabi..dr.. derlerdi...

......ben kimseyi küçük düşürmem..prensibim değil..ben kimseyi kınıyamam
      ......an cak gözlerindn öperim...

..bizlere bu güzel ortamı sağlayan...site yöneticilerine ..sonsuz teşekkürler.......

meleskur53.com...radyo palovit...meleskur palovit birliği/fecebook
      Dr. Mustafa Şimşek'in cenazesinde dağıtılan resmilerden birinden telefonla 2 görüntü çektim. Belki birileri bu resmi saklamak isterler. Resmin altında 1929-2009 yazıyor.
      Resimler
      • MÞ1.jpg

164.71 kB, 1,280×960, 866 defa görüntülendi
      • MÞ2.jpg

153.82 kB, 1,280×960, 584 defa görüntülendi
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Sevgili hemşerilerim.Ben Dr.Mustafa Şimşek'in torunu Göksu Numanoğlu.Dedemizi kaybetmenin derin üzütüsünü yaşıyoruz.yazdıklarınızı okudum ve gerçekten çok duygulandım.Mustafa Şimşek'in torunu olduğum için bir kez daha gurur ve onur duydum.Hepinize çok teşekkür ederim.Bizde torunları olarak dedemizin adına bir web sitesi tasraladık.Eğer dedemizle ilgili anılarınız ve paylaşmak istediğiniz şeyler varsa sitemize ulaşmanızdan memnuniyet duyarız...drmustafasimsek.co.cc/
      Göksu Kardeşim;
      Siteye yazacaktım ancak güvenlik kodu hatası verdiği için mesaj atamadım. Umarım ki en kısa sürede sitedeki hatalar giderilir de herkes orada yaşadıklarını yazar.
      Ne mutlu olsun size ki Mustafa Şimşek gibi büyük bir insanın torunlarısınız. Dedenizle ne kadar övünseniz az. Mekanı cennet olur inşallah. Tüm ailenize sabırlar diliyorum.
      Yazar: Göksu Tarih: 14.11.2009 Saat: 19:30

Sevgili hemşerilerim.Ben Dr.Mustafa Şimşek'in torunu Göksu Numanoğlu.Dedemizi kaybetmenin derin üzütüsünü yaşıyoruz.yazdıklarınızı okudum ve gerçekten çok duygulandım.Mustafa Şimşek'in torunu olduğum için bir kez daha gurur ve onur duydum.Hepinize çok teşekkür ederim.Bizde torunları olarak dedemizin adına bir web sitesi tasraladık.Eğer dedemizle ilgili anılarınız ve paylaşmak istediğiniz şeyler varsa sitemize ulaşmanızdan memnuniyet duyarız...drmustafasimsek.co.cc/

sizi kutlarım yerinde güzel bir girişim..kimsesizin fakirin dostu olan dedenin tornu olmanzıla çok şanlısınız..yeri cennet olsun........

sevenlerine dostlarına ailesine sabir metanet diler,merhuma rahmet olsun..

..meleskur53.com....meleskur palovit birliği.......

..rie pazar ortayol köyü derneği......hemşinliler hoy-tur kulübü derneği

Büyük İnsan Dr. Mustafa ŞİMŞEK

Yöresinin yanında olan, Onların acılarını mutluluğa dönüştüren Büyük İnsan… Seni unutmadık, unutmayacağız. Sitemizde, "Yöremizde İz Bırakanlar" başlığında yaşamındaki hatıralarını yazmak ve gelecek nesillere taşımak istiyoruz. Bu bilgi akışında herkesten yardım bekliyoruz.
      Mekânı Cennet Olsun

Site Yönetimi
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000