Fatma AYTEMİZ Ve Emine AYAZ

Fatma AYTEMİZ Ve Emine AYAZ

30.01.2010 / 15:46
      DELUN İSHAK'IN HANIMI VE KIZ KARDEŞİ

Rize'nin Fındıklı ilçesinde, kınaya gidenleri taşıyan ve kabininde 7, kasasında 4 kişi bulunan kamyonetin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 2'si ağır 9 kişi yaralandı.

Rize'nin Fındıklı ilçesinde, kınaya gidenleri taşıyan ve kabininde 7, kasasında 4 kişi bulunan kamyonetin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 2'si ağır 9 kişi yaralandı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Aykut Ayaz yönetimindeki 28 NC 784 plakalı kamyonet, Çağlayan köyü mevkisinde kontrolden çıkarak yol kenarına devrildi.
      Kazada, kamyonetin kasasında bulunan Fatma Aytemiz ile Emine Ayaz, olay yerinde yaşamını yitirdi. Sürücü Ayaz ile İbrahim Ayaz, Dursune, Özge, Özkan, Uslu ve Ümit Aytemiz ile Selahattin ve Bağdagül Meral ise yaralı olarak Rize'deki hastanelerde tedavi altına alındı.
      Yaralılardan, kamyonetin kasasında bulunan İbrahim Ayaz ile Dursune Aytemiz'in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

"ANNE UYAN, DOKTOR OLACAĞIM SENİ KURATACAĞIM"

Kazada hayatını kaybeden Fatma Aytemiz'in kızı Özge Aytemiz, yaralı olduğu için hastaneye götürülmek istendi, ''Ben iyiyim, gitmek istemiyorum'' diye bağırdı. Annesinin öldüğünü fark eden Özge Aytemiz, ''Anne uyan, doktor olacağım, seni kurtaracağım'' diye feryat etti. Kazada yaralananlardan bazıları da sinir krizi geçirdi.
      Görgü tanıkları, kamyonetin viraja hızlı girdiğini, bu nedenle virajda kontrolden çıkarak devrildiğini söylediler.
      Öte yandan, kamyonette bulunanların kına törenine katılmak üzere Hemşin ilçesinden Fındıklı'ya geldikleri öğrenildi.

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLSUN
      Allah (cc) rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.. Ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dilerim. Yaralılara Allah (cc) acil şifalar versin..
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      Düşündügümü kimse bilmiyor.
      Herkes yazdiklarimi okuyor
      Gözyaşlarimi kimse görmüyor.
      Herkes beni tanidigini saniyor
      Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor.