Hemşin'in İlk Bayan Muhtar Adayı Destek İstedi

Hemşin'in İlk Bayan Muhtar Adayı Destek İstedi

Bakan Hayati Yazıcı’nın bir dizi ziyaret için gittiği Rize’nin Hemşin ilçesinde, muhtar adaylığını açıklayan Özlem Kobal, kendisinden destek istedi.

Hemşin’de doğup büyüyen Özlem Kobal, önümüzdeki seçimlerde mahallesinde muhtar adayı olduğunu Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’ya söyleyerek kendisinden destek istedi.

2014 yılı Mart ayında ülke genelinde yapılacak yerel yönetim seçimlerinde aday çokluğu yaşanırken, muhtar maaşlarının artmasıyla bu göreve de talip olan adayların çokluğu dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın bir dizi ziyaret için gittiği Rize’nin Hemşin ilçesinde, muhtar adaylığını açıklayan Özlem Kobal, kendisinden destek istedi.

Hemşin’in ilk bayan muhtar adayı olacağını belirten Kobal, puşisiyle dikkat çekiyor. Hemşin’in şirin mahallesi Ortaköy‘e hizmet etmek için bu göreve talip olduğunu belirten Puşili muhtar adayı Özlem Kobal "Bakanımız Hayati Yazıcı’nın ilçemizi ziyaretinde kendisine muhtar adayı olduğunu iletti. Kendisi sevindiğini ve cesaretimden dolayı beni tebrik ettiğini söyledi. Vali Nurullah Çakır’a da bu niyetimi ilettim. O da yeter ki kazan biz sana her türlü desteği veririz dedi. Bende mutlu oldum. Kendim için bir şey istemiyorum. Mahallem için güzel işler yapacağıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

Yazının Devamını Okumak İçin Tıklayın
      pazar53.com/hemsinin-ilk-bayan…-destek-istedi-24773h.htm
      Resimler
      • Özlem KOBAL.jpg

32.51 kB, 0×0, 108 defa görüntülendi
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000