Silinen Üyeler

Silinen Üyeler

Selam Arkadaslar,

bilginiz gibi Platforma Üye oldugunuz zaman Gerceli bir E-Mail Adrei Aktivation icin vermek zorundaydiniz, tabiki bazi kayit olan üyeler YANLIS E-Mail adresi vererek üyeligini aktiv edemediler.

Dün Yayinlamis oldugumuz "Site Kurallarina" göre 1 Ay icinde bir üye Üyeliginiz Aktiv etmezde Silinecektir.

Onun icin Platformda Bulunan bir kac Üyemis malesef Üyeligini aktiv etmemisler ve onlari silmek zorunda kaliyorum.

Üye Adlari:

digina, cahil, gizli, lazmurat, Diego, hakan, HaViN06, orakyurt, aly, caner10, bilardocu_34, cincon, Firarda, tuncay, rotterdam, HeLeZ, alperen, yegenoglu53, tuba24, Zir_Sin, sahil, turgay, ebru, daimi, bostan, OCELİ, Ardesenli, tugalaz, SEVDAM_1_ATES, YÜKSEL6153, coscu6161.

(Toplam 31 Üye)

Saygilar Sevgiler

KOBAL

SILINEN ÜYELER...

Selam Arkadaslar,

Bundan sonra burda 3 Ay Boyunca sitemizi ziyaret etmeyen üyelerin kullanici isimlerini buraya yazacagim. Bu Kullanicilara 1 Gün önceden Uyari E-Mail yollanacaktir.

Uyari E-Maili:

Sevgili Kullanici,

Platform Kurallari geregi Hemsin Platformunu 3 Ay boyunca Ziyaret etmeyen üyeler Malesef Platformdan siliniyor ve sizde Hemsin Platformunu Son 3 Ay icinde Ziyaret etmediginiz icin Silinenlerin arasindasiniz. Lütfen Asagdaki Linki kullanarak Üye isminiz ile Platforma Giris yapiniz. Eger Sifrenizi unutduysaniz "Sifremi Unuttum" Linkini tiklayin.

*Son 3 Ay Ziyaret etmeye üyelerin silinisi 22.07.2005'de gerceklesecektir.*

hemsinliyiz.biz

Sifremi Unuttum: hemsinliyiz.biz/forgotpw.php

Saygilar Sevgiler

Site Yönetimi...

Bu E-Mail ilk defa bu kullanicilara yollanmisdir...

lazaloglu, irfan ibrahim albay, elevitlee, evren_yazıcı, istanbul, findik, KELTET, birapa, rizeli1987, kunta, serseri_77, HeLoZ, EoméR, koçkut, pecbedang, zerdeve, MertCan, CAGALVER53, bibelik, zambak, eLeWıT, helisli, ekastulineri, hamshen, mapavrim, karakus, haçivanak, CLoVeR, efu, gelgelan, Tepan, cicur, hancacelik, Kusuve, e_lif, madazulu, cigi, dkaya, kandela, hemsinlim, keroc, ahmet, gülas, LocK, LAMGOKÖY, BAHAR53, Salih, tepanli, badara, tülay, bukmeli_53, Odysseus, DeRoni, egis, VOLCANIZMA, duthee53, lazziya53, ciwaus, zelis, özlem, deli_cocuk, ZagoR, Night_Mare, çonaşkimi, karadenizli_61, KULLANICI, AKINCI, kaleli, esevaspak, lazon, cat_53, ASAGRUP, _amlakit_53_, palovitkizi, kaleli53, gokhann, mavisun, omer, tarpin, metin, geculik, Hakan G, Mekuli, yigitcumali, KaRiZmA_LaZ, hizli53, viran, keno, suu, gurgen, omerlutfu1970, esosh, ceoalp, endamin_yetti, aruda, WampiR, Ali_YILMAZ, ŞAHMERLİ, face_to_face, Minci, Jenny Jas, grupmeftare, gast, hicyilmaz, liligum, ilk, mutlukoglu, nercetin

Sevgiler Saygilar

KOBAL

Öcü Değil Öncü

::: Bizim Hedefimiz Gerçek Karadeniz’e Gönül Verenlerle Birlik İçinde Olmak :::
      Kültürümüz çok önemli Ve Gençlere önem vermeliyiz tartışmalarımız dayıma ADMİN odasında oldu ise de burada da olmalı . Sanal Kahramları benim ısrarla söylediğim bir konu SİLİNEN ÜYE 111 Peki bu üye 3 ay boyunca gelmediği için silindi oysa gelipte yazmayan ne olacak onlar diğerlerinden ne farkı var. Öncülük yapmayan O SANAL KAHRAMANLARDA silinirse gençler şunu anlar. İşte Benim Ağabeyi Diyebileceğim Kişiler Bunlar...
      Site yönetimi dendi mi ÖCÜ DEĞİL ÖNCÜ OLUR o nedenle iyi ki sizleri tanıdım.
      Buraya gelipte Hemşin için yazmayan sadece görüntü olarak giren HAYALETLER de nasibini almalı işte o zaman BU YOL HEMŞİN YOLU olur.
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      Selam Arkadaslar,

3 Aydan beri Siteyi Ziyaret etmeyen Arkadaslarin Üye Isimleri:

karakovan53, secerek, hareki, hüsait, ebru_emine, Carisma, asuman53, Kakuli, lee_stat, frkucuk, EnginAym, gokhan, tuhulik, blade53, meister, maksut, armagan_mario, Colak53, sefo, carpe, sera, antepli, safettayfun, Fatih88, yasin1, zeki2000, mekan, DersiminYigiti, mahir, hulusi, dodi72, hakan27, Atlantis26, civata, izmirlisam, huzun, Sergio, kandal, giresun, karamuratt, Egehan, xhasanx, ararat, erkannrw, samier, himmel563, murat d., gitme, xsario, webgrafikeri, rumino, ahmetyesildag, duivelone, yazici, zuğali betluk, basklal71, mab2005, BILO60, yalnizprens72, sahra, ak.kadir, exser, yusufyusuf, Cotanak81, BIGBANG1975, hemşin, zana_72, BlackBoSs, YAR-YAR, lazrail53, LAZKEMAL61, canısı, akrep_, ordulu hakan, lucy, mehmet, harbi_08, HAKAN KÜÇÜK, cortex_216, ArTisT, XenaX, cabuk, lazömer, asia, hayati hazır, ahmetbayrak, sitor, amd800, Melih53, derya çağlar, DJ.DERBEDER, cesan, TurkTechnic, soman, caycumali, viçeli, hades ırmak, aykutbayrak, kaktüs

Bu Arkadaslara E-Mail Yollanmisdir ve silinme 24.08.2005 de yapilacaktir.

Saygilar Sevgiler

KOBAL

Toplam 100 ÜYE SILINDI

Önemli Konu

Sn.KOBAL
      Silinen üye toplamı bugüne kadar silinenlerin genel toplamı yazılmalı...
      Buradaki önemli konu sitemizde üye adeti önemli olmadığı ve Hemşin için duyarlı kişilerin olması gerektiğini vurgulamış oluruz diyorum. Birde bu konu ile ilgili başlığın tek olması da bence önemli
      - Aktiv Olmiyan Üyeler SILI ...(1. Başlık )
      -3 Ay Boyunca Aktiv olmaya ...(2. Başlık )

Tek başlık altında olması taraftarıyım

Saygılarımla
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      Selam Arkadaslar,

Sitemize Üye olan ama anlasilan E-Mail adreslerini Yanlis yazarak Üyeliklerini Aktiv edemiyen Site Kurallari Geregi silindi. Silinen Üyeler Toplam 25.

Laz_Fatih, garmesar, damla, cayguzeli, cipcipan, nermin, gegma, Helez, lazoli_53, ''captain)), Ayna, emreakin, LAZKAN, ekim, LIVOR, ERKAN, hempar, KIVIRCIK, ÇULINA, semih_kobal_19, zehra, puceğ, falcom, ablakmaho, nurhak_sinan

Saygilar Sevgiler

KOBAL
      PLATFORMUMUZUN UYGULADIĞI BU KARARI ÇOK DOĞRU BULUYORUM VE DEVAMINI BEKLİYORUM
      BAZI ÜYELER YANLIŞ ANLAMASIN DİYE KONUYU TEKRAR AÇIKLAMA GEREĞİ HİSSETTİM

ARKADAŞLAR PLATFORMA 3 AY BOYUNCA GİRMEYEN ÜYELERE BİR MAİL GÖNDERİYORUZ ÜYELİĞİNİZ SİLİNECEKTİR DİYE EĞER MAİLE BİR CEVAP GELMEZSE VEYA YİNE SİTEYE GİRİŞ YAPILMAZSA BU ÜYELERİN ÜYELİKLERİ İPTAL EDİLİYOR İSTEYEN ÜYELER TEKRAR KAYIT YAPTIRIP PLATFORMDA ÜYEMİZ OLUYOR

BİRDE KAYIT YAPTIRIP YANLIŞ E MAİL ADRESİ VEREN ÜYELER DOĞAL OLARAK ÜYELİKLERİNİ AKTİF EDEMEDİKLERİ İÇİN ÜYELİKLERİ SİLİNİYOR

YADA DOĞRU E MAİL ADRESİ VERMİŞ OLSALAR BİLE ÜYELİKLERİNİ BİR AY BOYUNCA AKTİF ETMEYEN ÜYELERDE SİLİNİYOR

BU PLATFORMUMUZUN ALDIĞI KARAR SİTEDEKİ GERÇEK ÜYE SAYIMIZIN BELLİ OLMASI İÇİN ALDIĞI BİR KARARDIR

HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNUYORUM
      Selam Arkadaslar,

Yeniden bir 3 Ay Uygulamasina Girdik. Silinme Üzere olan Üye isimler...

tirtibali, yeniyurt, metropol1982, pos, zarife, kotol, tikpaanc, murat, Tarkan, ceymakcur, Osman Beyaz, Çulli, akın, ilker007, ercann, satturko, almira-24, cidohuro, wolf, meftun27, yalnizkurt06, mehmetsedat, gigimaster007, Sakaryali, nezahat_aydin, entelhamsi, Hulusi53, draw1907, claSsArdA, asiaa, EGACOS, cideli, gülbetülkobal, alpacino, BaharK, kadir, meleskurlu, yolcu, turgay uzun, hacapit53, vetkar, turgi_mees, CaRdiNaL, Realistbey, kavrun53, aydmar, arif_sahin, deniz53, hope, ismail kıraç, kuzika, baDGirLaDy, ergunkoray, hecosman, palovit53, yunus karagoz, .::simon::., cataksu, brcan, tturker, lavut_kocani, ceymakcurli, fırtına, Abid Gedik, Muko, jackal, OCELi, kavak08, Tatlı_Serseri, ekuleci, gozmancuk, xpsefa, lustika, encirkin, piberinçi
      Bu Üyelere Uyari E-Maili yollanmisdir. Yarin Tarih 28.09.2005'de yeniden Aktiv olmayan Üyeler Silinecektir.

Saygilar Sevgiler

KOBAL