Teşekkürler İstanbul

Teşekkürler İstanbul

Ankara'dan toplantıya katılan arkadaşlarımız vardı. Ne özel bir işleri vardı ne de Ankarada gezmek gibi bir düşünceleri.
      Atladılar arabaya! Ankaraya gelip yemek yediler, horon oynadılar, türkü söylediler ve İstanbul'a döndüler.
      Bu toplantıya katılan Atalay ÇORBACI, Hüseyin ŞİŞMAN, Hasan ŞİŞMAN Mustafa ÇAKIR Kardeşlerime özellikle teşekkür ediyorum.

Bu toplantı için emek veren herkese de ayrıca teşekkür ederim.
      Başta Belediye Başkanımız Başar Cumbur olmak üzere Gülten İYİ ve emeği geçen herkese, konuya duyarlılık gösteren site üyesi olan ve olmayan herkes sağolsun var olsun.
      İyi ki varsınız!
      Selam ile...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

Teşekkür.

Bizim için oldukça keyifli bir gün oldu. Hem siteden tanışıp görüştüğümüz değerli arkadaşları yüzyüze görme fırsatı bulduk, hem eğlendik hemde verilen mücadeleye (taşocakları na karşı) karınca kararınca destek olmuş olmanın huzurunu hissettik içimizde.

Yaklaşık 1000 kilometre yol katettik. Ankaradan Bolu'ya kadar hiç durmadan saz çalıp Hemşin Türküleri söyledik. Herşeyi ile çok güzeldi.

Başta Atalay Abiye ( bu seyahat onun sayesinde oldu), kaptan şöförümüz Tuncer kardeşimize, Hasan ve Hüseyin Kardeşlerime ve Ankara'da ki tüm dostlara en kalbi duygularımla teşekkür etmek isterim:)
      İSTANBUL GRUBUNUN DÖNÜŞ YOLCULUĞUNUZ ÇOK KEYFLİ GEÇMİŞ ANLAŞILAN. BAK BİZİ GAZA GETİRME MUSTAFA BİDAHA GELİRSENİZ DÖNÜŞ İÇİN ARABANIZ EMANETTE KALIR BİZ BİR OTOBÜS KİRALAR SİZİ İSTANBULA GÖTÜRMEYE KALKARIZ. VOKAL OLARAKTA FENA SAYILMAYIZ HEMŞİN TÜRKÜLERİ REPERTUARIMIZ İYİDİR :)
      Biz de teşekkür ederiz. Ya ben muhlama yiyemedim ama olsun Ankaradaki arkadaşları tanımak güzeldi. Daha çok katılım olmasını arzu ederdik tabi. Bi de türkü konusunda sesimiz pek ideal olmasa da repertuar anlamında kendimize güveniyoruz hani. Bahar abla öyle atmakla olmaz.. Buyrun gelin İst.ye de bulig.. Bi de arabada gelirken saat 5 e kadar türkü söyleyen bendim. Başta Atalay abi olmak üzere Mustafa abi ve şoförümüz Tuncer beye de teşekkür ediyorum.
      Taş ocakları konusunda hareketlenme olması da bizleri mutlu edecektir.