Yabancı sıteyı turkce sıteye cevırı

Yabancı sıteyı turkce sıteye cevırı

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız ingilizce siteleri türkçeye çeviriyor dosyayı açıyor web çeviri yazan yeri tıklıyoruz internet sayfası çıkıyor karşımıza oraya herhangi yabancı bi site yazıyoruz ve aşağı yukaru okları var zaten çevir yazıyor program %100 oldugunda sgirdiğimiz site artık türkçe ben kendim bizzat denedim oluyor yahoo.com yazdım ordaki haberleri filan türkçe okudum hep

rapidshare.de/files/5370021/Webcewiri.rar.html

Sağolesen Tekila !

Programı yükledim ve dediklrini yaptım. Gerçekten Türkçeye çeviri yapıyor. Ama sonuçta ortaya çıkan metini okumak için biraz müneccimlikj yapmak gerekiyor. Yani çevirinin de çeviriye ihtiyacı var. Ama çeviri yaptığı kon hakkında özellikle teknik terimleri bilenler için yine de çok ipucu veriyor. En azından ne demek istediğini anlayabiliyorsunuz.
      Teşekkürler Tekila.

Aha da aşağıda yaptığım bir çeviri.

Drilling work
      In order to correct the misalignment, a worker is widening the boltholes for securing an undercover, using a drill of the same diameter.

Various Points of Hazard
      1. Widening the boltholes with a drilling machine of the same diameter may likely cause the drill to break and send the broken drill flying off.
      2. The work is not secured completely. It may be sent flying off.

Del çalışın
      Düzeltmek için Yanlış ayar bir işçi temin ederek boltholesi genişlediyor bir Aynı çapın bir matkabını kullanan gizli

Tehlikenin çeşitli noktası
      1. Genişle Boltholes bir çapın muhtemelen neden olabildiği aynının delen makinesi

2. Iş Tamamen temin et.

MSN'de nickinizi kayan yazı yapabiliyorsunuz

MSN Messenger'da şov yapmak istiyorsanız işte size yeni bir fırsat. Listesinde olduğunuz kişilerin sizi görmemesi imkansız. Nedeni ise herkesin nick'i sabit dururken sizin nick'iniz kayan yazıdan oluşacak. Bunun nasıl yapıldığını görmek için hazırladığımız animasyonu izleyebilirsiniz. Size gereken küçük yazılımı ise animasyondaki bağlantı yardımı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Animasyonu İzlemek için: shiftdelete.net/site/videokurs/Kaya...iewlet_swf.html

shiftdelete.net/site/download/kayanyazi.exe dosyayı indirmek için