İkuli35 Başın Sağ Olsun!

İkuli35 Başın Sağ Olsun!

DOSTLARA BAZEN ZOR GÖREVLER DÜŞER ;(

İZMİRDEN İLKNUR BİRLİK KARDEŞİMİZİN PAZAR HUDİSA DA İKAMET EDEN NİŞANLISI ÇOK ELİM BİR ŞEKİLDE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜR. BÖYLE BİR KADERİN ÇOK YAKINIMIZDAKİ, DAHA HAYATIN BAHARINDAKİ BİR ARKADAŞIMIZI BULMASI BİZLERİ ŞOK ETTİ.

İKULİ35; BÖYLE ZAMANLARDA SÖYLENECEK ÇOK ŞEY OLABİLİR AMA ÜZÜNTÜM ÇOK FAZLA. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET, KEDERLİ AİLELERİNİZE VE SANA SABIR DİLİYORUM.
      Ne Mutlu Türk'üm Diyebilenlere!

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen “Kuku” ().

Ne söylesem ki

Başsağlığı ve sabır dilekleri ne kadar rahatlatır seni.
      Henüz bir başlangıcın kararını verdiğin ve gelecek için hayaller kurduğun günlerde bu hayallerinin çalınmasına mı?
      Hayallerinin diğer yarısının hayal olmasına mı?
      Daha dün denilecek kadar kısa süre önce seyrettiğim mutluluk resimlerin de hayal olması mı?
      Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum.
      Acımız en az senin kadar büyük güzelim.
      Biz seni teselli edelim de bizi kim teselli edecek?
      Hepimizin başı sağolsun.
      Gerçekten hem "zorbey" in hem de "saksu" nun mesajlarını gözbebeklerim büyüyerek okudum...

Ne yazılır, ne söylenir, böyle zamanların tesellisi var mıdır, bilmiyorum!

Allah sabır versin diyebilir insan herhalde böyle durumlarda... Böyle durumlarda insan en çok sabra ihtiyacı var kanımca...

Hemşin Yiğitlerin Ölmesin...

Alışmışız Hep Başımız Sağ Olsun… Başımız Sağ Olsun!
      İKULİ35 Güzel Kardeşim Hayta İster İstemez Devam Ediyor Ama Bu Olay Hepimiz İçin Geçerli Öyle değilmi.
      Anlamadığım olay Neden ve Niçin..
      Aslan Gibi Hemşinli Şehirlerde Bu Duruma Düşüyor Üzüldüğüm neden Bu Duruma Neden Düşüyor. Birlik Beraberliği Yıllarca Yaşadığımız Şehirlerde Bir Gerçekleştiremedik!
      Sn. ZorBey İZMİRDEN İLKNUR BİRLİK KARDEŞİMİZİN NİŞANLISI ÇOK ELİM BİR ŞEKİLDE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜR. Demek Ne Demek?
      Hemşinli Şehirlerde Sahipsizmiş Mi Demek?
      Başımız Sağ olsun Arkadaşlar Allah Başka Acı Vermesin.
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000

Mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenleyen “Kuku” ().

Rize’nin Pazar ilçesinde çıkan tartışma sonucu 2 kişi silahla vurularak öldürüldü. Önceki gece saat 01.00 sıralarında, 5-6 ay önce Pazar Belediyesi’ne işçi olarak giren eski hükümlü Şefik Yaldızlı (35) ile yeğeni Hüseyin Yaldızlı (24), Karadeniz Caddesi’nde bir Restoran çıkışında işletmen M. Ali Y. isimli şahısla tartıştı.

75 liralık hesap yüzünden çıktığı iddia edilen tartışma sonrası, M. Ali Y.’nin tabancayla Şefik ve Hüseyin Yaldızlı’ya ateş ederek olay yerinde öldürdüğü belirtildi. Cenazeler bugün öğleyin kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanında defnedilecekler. Olay sonrası kaçan M. Ali Y.’nin arandığı bildirildi.

Rize’nin sakin ilçelerinden biri olan Pazar’da dün meydana gelen üzücü olayda amca-yeğen bir hiç yüzünden çıkan tartışma neticesinde silahla vurularak öldürüldü.

Rize’nin Pazar İlçesi’nde önceki gece saat 01.00 sıralarında Pazar Belediyesi çalışanı olduğu öğrenilen Şefik Yaldızlı (35) ve yeğeni Hüseyin Yaldızlı (24), Karadeniz Caddesi’nde bir Restoran çıkışında M. Ali Y. isimli şahısla 75 YTL’lik hesap yüzünden tartıştı. Tartışma sonrasında M. Ali Y.’nin tabancayla Şefik ve Hüseyin Yaldızlı’ya ateş ederek olay yerinde öldürdüğü iddia edildi. Olay sonrasında kaçtığı iddia edilen M. Ali. Y.’nin polis ve Jandarma tarafından arandığı bildirildi.

Cenazeler bugün öğleyin kılınacak cenaze namazından aile kabristanında defnedilecekler. Olayla ilgili soruşturma sürerken, zanlının yakalanması için güvenlik güçlerinin yoğun çaba sarf ettiği belirtildi.
      HEMŞİNLİ OLMAK BİR AYRICALIK...

http://www.takagazete.com/

takagazete.com/

HABERİ BURADA OKUYABİLİRSİNİZ...

İKULİMMMMMMMMMM CANIMMMMMMMM NE OLUR KENDİNİ TOPARLA SESİNİ DUYUNCA DAHA ÇOK YIKILIYORUM BURADA... SENİ SEVEN BU KADAR İNSAN VAR LÜTFEN KENDİNİ HIRPALAYIP BİZLERİDE ÜZME...

HÜSEYİN ABİME ALLAHTAN RAHMET BİZLERE VE AİLESİNE SABIR DİLİYORUM...

BUNU YAPAN ALLAH ONU PARAMPARÇA ETSİN NE İSTEDİ BİLMİYORUM.. GENÇECİK ÇOCUKTU YAA... NİŞANLIYDII NE İSTEDİNN ELLERİN KIRILSIN...

DAHA FAZLA BİRŞEY YAZMIYORUM SİNİRLERİM BOZULMAYA BAŞLIYOR...

İKULİMMMMMMMM SENİİİ ÇOOOOKKKKKKKKK
      SEVİYORUMMMMM NE OLUR KURBAN OLDUĞUM KENDİNİ TOPARLA ;(
      HEMŞİNLİ OLMAK BİR AYRICALIK...
      Geçenlerde nişan resimlerine bakmıştım bir sitede.

Ne desek boş aslında, hayat böyle birşey işte.
      Herşey insanlar için ve acı tarafları mutlaka birgün bizi de buluyor.

Başınız sağolsun, Alllah Merhuma gani gani rahmet eylesin, sevenlerine sabırlar versin.

Allah herkesi insan sıfatına bürünmüş vahşilerden uzak tutsun:(

İkuli kardeşe Allah sabır versin,
      İLKNUR; ALLAH SABIR VERSİN. ALLAH KOLAYLIK VE DAYANMA GÜCÜ VERSİN.

HÜSEYİN KARDEŞİMİZİN MAKAMI CENNET OLSUN. NUR İÇİNDE YATSIN İNŞALLAH.
      DAHA HATININ BAHARINDA BU DÜNYAYA VEDA ETMESİ VE GERİDE SİZLERİ BIRAKMASI İÇERLERİNİZİ YAKMIŞTIR. AMA EMİR BÜYÜK YERDEN.

İNSANIN HİÇ AKLINA GELMEYEN BİRGÜN BAŞINA GELEBİLİYOR. ALLAHIM SABIR VERSİN.