2 Piknik

ARKADAŞLAR HEPİNİZ PİKNİĞE DAVETLİSİNİZ

Arkadaşlar hepinizi pikniğe bekliyoruz tekrar davet yapmayalım her biriniz gelecek olanlar lütfen konuya yazsınlar çünkü bizde organizasyonu şekillendiricez artık

Ben kendi adıma çok güzel geçeceğini düşünüyorum yanlızca hemşin köyü güzelliği misair perverliği türküler horonlar değil mükemmel bir kültür alış verişi olacak kültür bütünlüğü olacak eğlenceden ziyade daha anlamlı bir organizasyon olacak buyrun gelin köyümüze evimize soframıza hepinizi bekliyorum....

fener bahçe yenilgisinden sonra beşiktaşlılara yapacağım sürprizden vaz geçim ama fenerbahçelilere bir güzellik düşünüyorumm..

saygılar..
      yan çizen olmasun piknige gidiyoruz
      yakupla beraber kalacaz yer olayını hallettuk

(gelen olursa istanbuldan araçta yervar ) :D
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

AKÇAKOCA HEMŞİN PİKNİĞİ ...

Merhaba,

bu piknik sitemizin etkinlikleri arasında özellikle Ankara daki dostlarımızın teşvikiyle yapılması planlanan bir piknik. Site üyelerimizden bir arkadaşımız bu pikniğe gerekli önemin verilmediğini biz büyüklerine alındıklarını ifade etmişlerdir.

Kendi açımdan söyleyeyim ; Hopa Hemşinli'lerini tanıma-anlama arzusu olan ve kültürlerin birleştiriciliği ile iletişimi savunan herkesin müsait olduğu ölçüde bu pinkiklere zaman ayırmaları hoş olacaktır.

19 Mayıs akşamı daha önceden bir konser programında ( ve pazar günü de konser prova çalışmları olduğundan ) olacağım için büyük ihtimalle bu pikniğe katılamayacağım. Yani müsait olmadığım için yoksa bazı site üyelerimizin bildiği gibi Hopa Hemşinlileri konsundaki gerçek ve somut duyarlılığımızın devam ettiğini söylememe gerek bile yok.

Pikniğe iştirak edecek arkadaşlarımızın yanlarında kayıt cihazları ve fotoğraf makineleri götürmeleri ve bu pikniği tüm ayrıntılarıyla bize yansıtmalarını önemle rica ediyorum...

Hasan ŞİŞMAN
      İST.

Not : Mine, Burcu , Timur kardeşlerimiz ve Nihat abinin ne demek istediğimi anladıklarını sanıyorum ...

Selamla ...
      " akıl ve gönül ; insan ...
      AYLARADN BERİ BİRLİK BERABERLİK VE KAYNAŞMAK İÇİN DEDİK
      DOSTLUK KURMAK DEDİK DAHA NE DİYELİM İSTEYENLER GELİR
      BİZ CANİ YÜREKTEN ÇAĞIRIYORUZ AMA KİMSEYİ ZORLAYAMAYIZ TANIŞMAK VE KAYNAŞMAK İÇİN HAYDE HEMŞNE
      <BU ARADA ARKADAŞLAR SEVGİLİ MİNELİ ÇOK GÜZEL KOMUT VERİYO HAA HORONDA BULUŞALUM
      SAYGILAR