2007 Atılımı

2007 Atılımı

ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİM BİR DÜŞÜNCEM VAR.

HEMŞİNLİYİZ BİZ'İN DAHA GENİŞ KİTLELERE DAHA ÇOK HEMŞİNLİYE ULAŞABİLMESİ, MADDİ MANEVİ GÜCÜNÜ ARTTIRABİLMESİ İÇİN ANCAK DÜŞÜNCE OLARAK AKTARDIĞIM BU PROJEMİN TARTIŞILMASINI İSTİYORUM.

BİLİYORUZKİ HEMŞİNLİ BİRÇOK ESNAF, TÜCCAR, MÜTAHİT, İŞADAMI, HAN HAMAM SAHİBİ VAR.

BİR BÖLÜM AÇILMALI BU KİŞİLERİN, ŞİRKETLERİN YÖNETİCİLERİ İSİM VE ADRESLERİ YANİ KARTVİZİTLERİNİN OLDUĞU BİR REHBER. (BEN İZMİRDE EV ALACAK YADA KİRALAYACAKSAM SİTEDEN SARMİSTALI BULABİLMELİYİM, EĞER MİSAFİRİMİ YEMEĞE GÖTÜRECEKSEM HEMŞİNLİ BİR LOKANTAYI SİTEDEN BULABİLMELİYİM)

AYRICA REHBERDEKİ ADRESİ TILAYIP ORANIN REKLAMINA ULAŞABİLMELİYİM. BU TEKNİKLE İLGİLİ KOBAL IN İŞİ.

BUNU TARTIŞIP NE YAPABİLECEĞİMİZİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM.
      İNANCIM BUNU BAŞARABİLİRSEK HEMŞİN VE HEMŞİNLİYİZ BİZE EN İYİ DESTEĞİ VERMİŞ O LURUZ. BUNUN İÇİN BİR ÇALIŞMA GURUBU ÖNERİYORUM. ÖZELLİKLE ÜLKENİN HER TARAFINA YAYILMIŞ ÖĞRENCİ GENÇLERİMİZİN DESTEĞİ LAZIM.

DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ DAHA ETRAFLICA TARTIŞIRIZ. ÖNCE YÖNETİM ?

HEMŞİN HORONUNDA BOŞ EL YOKTUR HER EL BİR ELİ TUTAR.

SEVGİLER
      YUKAKAPİLİ

Hemşinli'ler Meslek Rehberi

Hemşinliler'in veya kendini Hemşinli sayanların meslek gruplarına göre tasnif edilmesi ve bunun bir şekilde matbuata dökülmesi her yönüyle çok faydalı olacaktır.
      Bunun yapılması durumunda, çeşitli iş veya sıkıntılarımız olduğu zaman bunların yapılması veya çözülmesi aşamasında ilk ayakta bizi daha iyi tanıyan veya bizim daha iyi tanıdığımız insanlardan hizmet alabilir veya hizmet verebiliriz.
      Örneğin bir avukata ihtiyacımız varsa bunu Hemşinli bir avukatla çözebilir, eğitimle ilgili bir işimiz varsa bendenizle halledebilirsiniz.( Avukat para alır ama bendeniz ücretsiz hizmetinizdeyim!!!)
      Bunun maddi olarak da insanlarımıza çok katkısı olabilir.
      Benim önerim sitede bununla ilgili bir link açılması ve meslek gruplarına göre insanlarımızın buraya detaylı bilgi girişi yapmasıdır.
      Herhangi bir meslek grubuna üye olmayan fakat ilgi ve birikimi birşeyleri paylaşmaya müsait olan hemşehrilerimiz de bu özelliklerine göre bilgi girişi yapabilirler.
      Böylece sosyal yardımlaşma seviyemizi arttırabiliriz.
      Ya gündüz kurtaracak, yahut gece alacak,
      Düşmanın bu toprakta ölüsü kalır ancak!
      Bir satır boş kalmasın ölümün defterinde,
      Cesaret yine sağdır vatanın siperinde...
      Vallah ne diyim :) Cok Güzel bir fikir... Ilk önce tabiki "ESNAF, TÜCCAR, MÜTAHİT, İŞADAMI, HAN HAMAM SAHİBİ" olanlari bulmak lazim... Bu konuda yapilacak Teknik degisiklikleri yapmaya Hazirim...

Bizim burda asil amacimiz bu tür seylerdir... Tartisip Ve Kalp kirmak degildir... Sn. Maksut bu konuyu gündeme getirdiginiz icin Tesekkür ederim...

BU YOL HEMSIN YOLU ;)

Saygilarla

KOBAL

hamam nedu

Yazar: KOBAL

Vallah ne diyim :) Cok Güzel bir fikir... Ilk önce tabiki "ESNAF, TÜCCAR, MÜTAHİT, İŞADAMI, HAN HAMAM SAHİBİ" olanlari bulmak lazim... Bu konuda yapilacak Teknik degisiklikleri yapmaya Hazirim...

Bizim burda asil amacimiz bu tür seylerdir... Tartisip Ve Kalp kirmak degildir... Sn. Maksut bu konuyu gündeme getirdiginiz icin Tesekkür ederim...

BU YOL HEMSIN YOLU ;)

Saygilarla

KOBAL

ORO HERŞEYİ ANLADIM DA HAMAMI NE EDECEN :D :D :D

BENCEDE SÜPER FİKİR HEMEN BİR BÖLÜM AÇILMALI SİTEDE
      Hak(cc) kuluna eyler nazar
      Dört kalıptan Adem dizer
      Kalleş gelmiş CUMHURİYETİ bozar
      ATAM sana haber olsun

ENELHAK

2007 ATILIMI

O KOLAY. HERKES ÇEVRESİNDEN AİLESİNDEN BİRİNİ KAYDETSE YETER. İLK ADAY POĞAR.

YETERKİ LİNK AÇILSIN. BİZ ANKARAYI ÖRGÜTLERİZ.

ANCAK DEDİĞİM GİBİ REKLAMLARIDA OLACAK.

İZMİRDE SARMİSTAL VAR.

BU İŞİN ÇIKIŞ NOKTASI REKLAM OLURSA ONLAR BİZİ BULUR

YAKUP HAMAM DEYİP GEÇME. EN SAĞLAM ESNAF ONLAR. HERŞEY PEŞİN TERTEMİZ
      YUKAKAPİLİ

önemi yok kobal

kimlerle yapacaz bu işi kobal kimlerle değer verdiğimiz insanı en ufak eleştirdiğimiz zaman kalkıp seni cezalandırmyaa kalkarsa bu iş olurmu???????

yardım edecek insalar olmalı yürekten yardım edecek dernekte sen hemşinlisin yaaaaaaaaa deyip de sitede seni banlamıyacak insalarla bu iş olamlı kobal...

ostim ivedik organize sanayi 693. sokak no:101

iş tel: 394 02 03

cep : 0552 692 93 71

iş arayanlara yardımcı olurum.....

beni listeye alın...
      Hak(cc) kuluna eyler nazar
      Dört kalıptan Adem dizer
      Kalleş gelmiş CUMHURİYETİ bozar
      ATAM sana haber olsun

ENELHAK
      MAKSUT ABİ İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN BENCE BU BÜYÜK BİR EKSİK
      BEN BU SİTE YOKKEN HEMSİNLİ COMDA BÖYLE BİR FORUM AÇMIŞTIM
      ADIMI SOYADI TELEFONUMU ÇALIŞTIĞIM SEKTÖRÜ VE HANGİ KONULARDA YARDIMCI OLABİLECEĞİMİ YAZMIŞTIM
      BİRÇOK ARKADAŞTA KONUYA EKLEME YAPMIŞTI
      (HEMŞİNLİ COMDA AÇMIŞ OLDUĞUM FORUMUN LİNKİNİDE BURAYA EKLEYECEKTİM AMA O SİTE BİR GARİP OLMUŞ FORUM BÖLÜMÜNE GİRİLMİYOR)

BURDADA İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜ AÇILDIĞINDA ASIL AMAÇTA BUYDU
      HEMŞERİLERİMİZ FİRMALARINI TANITSIN
      İŞ YAPTIRACAKLAR BURAYA YAZSIN
      ELEMAN ALINACAKSA BURAYA YAZILSIN
      İŞ ARAYANLAR BURAYA YAZSIN
      DAHA DOĞRUSU HEMŞERİLERİMİZ ARASINDA BİR DAYANIŞMA SAĞLANSIN

SİTEDEKİ BU BÖLÜME BAZI İŞ İLANLARI ASILDI AMA MALESEF İSTENİLEN YAPILAMADI

BENCE BUNDAKİ EKSİKLİK SİTEDEN DEĞİLDE
      FİRMA SAHİBİ HEMŞERİLERİMİZİN SİTEMİZİ ZİYARET ETMEMESİ İDİ

İNŞALLAH BU BÖLÜM AMACINA ULAŞIR
      Bu Konuda Sn. Aymeleke tamami ile katiliyorum. Sorun Site olarak bizde degil malesef bu tür islere ilgi göstermeyen HEMSERILERIMIZDE.

BIZE bu Teklif geldi ve yapacaz allahin izni ile olumlu yada olumsuz. Biz elimizden geldigini yapmaya calisip en iyisini yapacaz. Bu tür islere elini tasin altina koymayanlar utansin...

Saygilarla

KOBAL

ORGANİZE

ARKADAŞLAR ESKİ SİTELERDEN BENİMDE TECRÜBELERİM VAR. ONUN İÇİN BEN DAHA BİR ORGANİZASYON DÜŞÜNÜYORUM.

YARIN NE YAPMAK İSTEDİĞİMİ ETRAFLICA YAZACAĞIM. AMA BANA ANKARADA BOŞ ZAMANLARI OLAN GENÇLER LAZIM.

AYRICA SİZLERİN BİZİ ADRESLERE YÖNLENDİRMENİZ LAZIM.

BUNU BİRE BİR YAPARSAK ETKİLİ OLUR KİMSE KENDİLİĞİNDEN GELMEZ.

BİRDE HEMŞİNDEKİ ARKADAŞLARIMIZDAN BİLGİ VE DESTEK ALMALIYIZ.

YARIN DAHA ETRAFLICA KONUŞALIM.

KUKU İLE GÖRÜŞTÜK BU GÜN YORUM YAPMADI YARIN ONUDA ARAYACAĞIM.
      YUKAKAPİLİ
      Konu düşmedi Kobal.
      Hatta ben bu konuda bir yazı asacağım da ama biraz araştırma yapmam gerekiyor.
      Sadece bu konu ile sınırlın kalmamak kaydıyla başka isteklerimiz de olacak.
      Site güzel gidiyor ancak daha güzel ve faal olabilmesi için elimizden ne geliyorsa da yapmamız gerekiyor.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      arkadaşlar harika bir düşünce bence sade hemşinlilerle kalmayıp bölgesele yaymalıyız konuyu yaymalı ki köye gidince bölgeye gdince kimse acemilikzorluk çekmesin örneğin izmir istanbul yol üzerlweri konaklama yerleri gittiğimiz her yerde sitenin adını vererek onları katılıma üyeliğe davet emeliyiz bu sayede reklamda diğerkonularda kendiliğinden gelecektir. örn. ben zabıtayım büyukşehir belediyesinde herhangi bir sorunu olana yardımcı olmak gerekli yolu göstermek tabiki görevim olmalı
      siteden yada arkadaşlardan biri buradan bunu dile getirebilmelidir

inanın bu site birçok h3emşin ve karadeniz derneklerinin yapamadığını yapıyor
      i
      İNANMAK HAYAL KURMAK PROJELENDİRMEK BAŞARMANIN YARISIDIR