Hemşin Derneği İstanbul..(Kadıköy) 04 03 2007

YANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ÇOK GÜZEL GÜNDİ ELUNE EMEYÜNE SAGLUK PAPAGERLİ BENİ GİBİ GÜZELİ DA ASMİSEN YAAAAA BURELERE VERUS GER MESUN SOGAA PAPAGERLİ BETLUK....COŞ ABİ MUN KARİZ MASI YETER YAAAAAAAA FATİ KAREZMA YERİN DE HA...BETLUK LER HER ZAMANKİ GİBİ BETLUK SİZ GENE HAAAAAA OLA ESREF SEN DA YAKASEN ORTALUGİ HA.....
      Yalnızlığı yaşıyorum,
      Hiç kimsenin yaşamadığı kadar.
      Sahte gülüşlerin ardına saklanmış insanlarla beraber.
      Biliyorum gün gelecek hepsi kaybolacak,
      Ve ben bugün olduğu kadar yalnız kalacağım
      OLAAAAAAAA FUFU KARDESUM AZDA SENİ UNUTUDUM HAAA OLA SEN DA GENE HERZAMAN Kİ GİBİ KAREZMA YERİN DE OLAAAAAAA

HEMSİNLİ AGELERSE KİMSE SUSDURAMAZ HEMSİNLİ SEVERSE KİMSE ENGEL OLAMAZ HEMSİNLİ GİDERSE KİMSE KARSİ KOYAMAZ UNUTMA BENDA HEMSİNLİYİM HERKEZ HEMSİNLİ OLAMAZ
      Yalnızlığı yaşıyorum,
      Hiç kimsenin yaşamadığı kadar.
      Sahte gülüşlerin ardına saklanmış insanlarla beraber.
      Biliyorum gün gelecek hepsi kaybolacak,
      Ve ben bugün olduğu kadar yalnız kalacağım
      güzel bir organızyasyonu ve güzel bi ortamı kaçırmışızz son pişmanlık ne fayda .. resımlerdeki mutlu ınsanlar herşeyı zaten anlatıyoo .yaşadığınız güzel ortamı buraya aktardığı için papagerlıye teşekkürrler. coşkun abii her zamanki gibi gene karızmasennnn ..
      *** alpican ***

Her Gününü Hayatının Son Günüymüş Gibi Yaşarsan
      Günün Birinde Haklı Çıkarsın...!!!!

CVP: YANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Yazar: bodollu53 Tarih: 29.05.2007 Saat: 06:59

ÇOK GÜZEL GÜNDİ ELUNE EMEYÜNE SAGLUK PAPAGERLİ BENİ GİBİ GÜZELİ DA ASMİSEN YAAAAA BURELERE VERUS GER MESUN SOGAA PAPAGERLİ BETLUK....COŞ ABİ MUN KARİZ MASI YETER YAAAAAAAA FATİ KAREZMA YERİN DE HA...BETLUK LER HER ZAMANKİ GİBİ BETLUK SİZ GENE HAAAAAA OLA ESREF SEN DA YAKASEN ORTALUGİ HA.....

Murat,Fufu, Fatih resimlerde ne güzel çıkmışsınız insan değil resmen iştah şurubu gibisiniz ey maşalla size :D
      Tulum yeter bize çalmasın sazlar

Herkes,,,harikaydı....

05p5qZ6IvB8

İstanbul Hemşin derneğinin Korosunun ,Konserinde ,buluştuk..
      Orada bulunan arkadaşlarla çok eğlendığımızı düşünüyrum..
      Aramızda misafır olarak bulunan Mundula (Tuçe)deayrı bir renk kattıği
      için teşekkür ederim.
      Resimlerin çekiminde ,onlarca zahmet edip ,bana ulaştıran,biricik kard
      eşim Sliha (PAPAGERLİ)Ballım,sana çok teşekkür ederimmm.se canımsın
      Esen kalınnnn.....

SÜPERSİNN

COŞKUN ABİ ELLERİNE SAĞLIK ÇOK UĞRAŞIYON AMA DEĞİYOYA
      YİNE ÇOKKKKKKKKKKK GÜZEL OLMUŞŞŞ SÜPERSİN VALLA.ÇOŞKUN ABİNİNDE DEDİĞİ GİBİ ÇOK GÜZEL Bİ AKŞAMDI KAÇIRANLAR PİŞMAN OLSUNNNNNNN BİDAHA BÖYLE Bİ GECE KAÇIRMAZLARR O ZAMANNNN.AYRICA ÇEKİLEN VİDEOLARDA SÜPER ONLARIDA AS ABİİİİİİ

HEMŞİNUN DAĞLERİNA ,KAR YAĞER ,TEKER,TEKER,
      UZAK KALDUM HEMŞİNDEN ,NASIL ETMEYİM, KEDER....

BALUMMMMMMM

Yazar: PAPAGERLİ Tarih: 30.05.2007 Saat: 14:31

Yessiiii burcum bı bardak nerde usak paranın üstüne bı damacana soğuk su içdi :D :D :D :D

yesssii mundulam ballımmmm boddollının sevdasıyle resımlerı var elumde kafamı kızdırırısa onları acıcam :D :D :D :Doğa gore oro murat eyı davran baga :D :D :DBENDEDE VAR MURATUN RESİMLERİİ SANA GÖNDEREMDE SEN TOPLU ASKİ SES GETURSUNNNN OLUMİİİİİ

coşkunnnnnnnnnnnnn agbıııııııııııııııı ballum ben agbımın bı tane balıyımmmmm patlannn :D :D :D :D :D :D

abim eline saglık emegin için saol orada bulunan güzel insanlara teşekkürlerimi bir borç bilirim herşey mükemmeldi :D
      efulim53 kardeşim inşanlah tekrar görüşmek üzere çoşkun abi daha yakın olduk haberin varmı benim mahaleden abim kadir okumuşun amcasının ogluymuşsun haberin varmı :D :D
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

BALUMMMMMMMMMMM

Yazar: PAPAGERLİ Tarih: 30.05.2007 Saat: 15:51

:D YESSİİİİİİİ agbım benummm klıp harıka ama bı bet puşili var aralarda o olmasa daha eyı olacak :D

yessııııııııııııııııı tuçemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ballummmmmmmmmmmmmmm :D :D özledum senııııııııııııı ;(

BENDA SENİ ÖZLEDUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM