YORUMSUZ

Bir GS'li, bir Fener´li ve BJK´li Arabistan'da yasak
      olmasina ragmen bir otelde içki içerken yakalanirlar...
      Mahkemeye çikarilirlar... Karar IDAM... Itiraz ederler ve
      karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi için

Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbaç ceza verir.

Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakki tanir.
      BJK li: "Sirtima bir yastik baglayin" der. 10
      kirbaçtan sonra yastik paramparça olur ve pek fayda etmez.
      Uyanik Fener´li bunu görünce: "Sirtima iki yastik
      baglayin" der. Ama iki yastik bile 10 kirbaca dayanmaz.
      Sira Galatasarayliya gelince Prens Hazretleri: "Bak Galatsaray'li sana acidim. Süper Ligi Kaçirdiniz. 100'üncü
      senenizde basarisiz oldunuz, hakemlerden çektiniz. Bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum"
      Peki der Galatasaray'li: "O zaman bana 40 kirbaç vurulsun". Herkes saskina döner.
      Prens Hazretleri: "Peki ikinci istegin nedir?" diye sorar...
      Galatasaray'li pis pis siritarak: "FENERBAHCE´liyi
      sirtima baglayin"der
      NEYSEM OYUM DİYEBİLİRSİN. AMA NEYSEM OYUM DİYEBİLMEK İÇİN ÖNCE NE OLDUĞUNU BİLMEN GEREKİR...
      Harika bir fıkra Asiye hanım fıkrayı kullanmama ixin verirmisiniz , çünkü ders anlatıken konuyla ilgili fıkralar anlatmaktan hoşlanırım bende de çok fenerli fıkrası var ama çok değer verdiğim bir sitemiz sakini fenerli olduğu için siteye yazmıyorum ama günde en az üç beş fenerli fıkrası anlatırım . Teşekkürler .
      Bellum omnium contra omnes
      Yapılacak bir tek şey kalmışsa hiç bir şey yapılmamış demektir.

bi taneda benden olsun

beyoğlunda taksi şöförlüğü yapan aziz bey arabasını yıkarken hep yoğurt koydun sağana ellere vayyy türküsünü söylüyormuş bizim aziz beyin beyni normalden 2 kat daha fazla çalışıyormuş amerikadan bilim adamları gelmiş aziz beyi görmeye ve aziz beye bir teklif sunmuşlar beyninin çeyreğini alıcaklar ve nasıl çalıştığına tekrar bakacaklarmış 100 bin dolar karşılığında aziz bey teklifi kabul etmiş neyse almışlar beyninin çeyreğini normal yaşantısında hiç bir değişiklik olmayan aziz beyin tek bişeyi değişmiş arabasını yıkarken söylediği türkünün yarısında takılıyormuş,(yoğurt koydum sağana)diyormuş gerisini getiremiyormuş bilim adamları tekrar bir teklifle gelmişler aziz beye bu sefer beyninin yarısı alıcaklarmış 100 bin dolar karşılığında tekrar kabul etmiş aradan yıllar geçmiş azizbeyin beyni yine çalışıyor ama türküyü iyice yarıda kesiyormuş,(yoğurt koydum) diyormuş orda kalıyormuş bilim adamları tekrar gelmiş bu sefer aziz beyin beyninin tamamını almayı teklif etmişler 300 bin dolar karşılığında kabul etmiş aziz bey iyileştikten sonra arabasını yıkayıp çalışmak için kapıya inmiş herkes pür dikkat aziz beyi izliyor azizbey başlamış yuksek sesle bağırmaya,

FENERBAHÇE CUMHURİYETİ HEM SARISI HEM LACİVERTİ......

fenerli arkadaşlar kusura bakmayın. :D :D
      BU VATANI HİÇ BİR MENFAATİ OLMAKSIZIN SEVEN GERÇEK TÜRK MİLLİYETÇİLERİ DAHA SON SÖZLERİNİ SÖYLEMEMİŞLERDİR.]