www.hemsin.bel.tr

yorumsuz..

Arkadaşlar, Cumartesi günü hemsinli.com sitesinde Chat'te sohbet edereken belediyemizin sitesinin açılıdığını belirterek adresi yazdım ve bütün Hemşinliler duysun istedim.

Hemşinliler bu habere sevinir diye düşünürken "reklam yapmayalım" diye tepki aldım maalesef.

üzüldüm doğrusu....
      Hemşin bir tık ötede!

Hemşin Belediyesi'nin yeni sitesinin açılması ile birlikte bir açıklam yapan Başkan Başar Cumhur, ''Güzel Hemşinimiz'e bir şeyler kazandırmanın çabası içindeyim'' dedi.

''Hemşin Belediyesi olarak geldiğimiz noktanın yeterli olmadığını düşünüyorum. Elimizi değil kendimizi taşın altına koymanın zamanı gelmiştir.'' diyen Cumhur şöyle devam etti: ''Çünkü Hemşin atalarımızdan aldığımız bir miras, çocuklarımıza bırakacağımız değerli bir emanettir. Bunun için çalışıyoruz. Ancak zor hedeflere birlik ve beraberlikle ulaşılır. Ortak sevdamız Hemşin için hemşehrilerimizin desteğinizi esirgemeyeceği inancı ve güzel günlere hep birlikte ulaşmak istiyorum bunun için gurbetteki hemşehrilerimizin dünyanın her tarafındakı insanların yöremizin artık internet vasıtası ile bir tıkla tanıyabilecek ve ziyaret edebilecek'' dedi.

Hemşin belediyesinin internet adresi ise şöyle açıklandı: hemsin.bel.tr

memlekethaber.com/haber.asp?id=73286
      Resimler
      • 24720051747hemsin.jpg

17.73 kB, 295×230, 626 defa görüntülendi

www.hemsin.bel.tr

Hemşin Belediyesinin yeni sitesinin açılması ile birlikte bir açıklam yapan Başkan Başar CUMBUR; Herkese eşit mesafede olup, güzel Hemşinimiz'e bir şeyler kazandırmanın çabası içindeyim.Hemşin Belediyesi olarak geldiğimiz noktanın yeterli olmadığını düşünüyorum.Elimizi değil kendimizi taşın altına koymanın ...

...zamanı gelmiştir. Çünkü Hemşin atalarımızdan aldığımız bir miras, çocuklarımıza bırakacağımız değerli bir emanettir.diyen Başkan CUMBUR”Bunun için çalışıyoruz. Ancak zor hedeflere birlik ve beraberlikle ulaşılır. Ortak sevdamız Hemşin için hemşehr,ilerimizin desteğinizi esirgemeyeceği inancı ve güzel günlere hep birlikte ulaşmak istiyorum bunun için gürbetteki hemşehrilerimizein dünyanın her tarafındakı insanların yöremimiz artık internet vasıtası ile bir tıkla tanıyabilecek ve ziyaret edebilecek dedi. Hemşin belediyesinin internet adresi hemsin.bel.tr
      Olarak açıklandı.
      Kaynak:Dursun Ali YILMAZ - Pazarhemsin.com